Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

...

Továbbá ha Bpi vagy és jófej akkor biztos hogy segítenek akár személyesen is emberek ha azt normálisan kéred.

Nekem pl. ntr is segített önzetlenül mikor 2 éve anno MID-em nyelvezetét kellett volna átállítani, ja és nem ismertem és a cucc amit használ nem 2 fillér volt, de nem kért egy kanyit se....

Azert ez a hozzaallas mar szerintem erosen kikopofelben van itt. Nem atallottam az utobbi idoben eveket visszaolvasgatni (mivel en is szeretnek egy ilyen vasat, de nem akarom a t helyieket azzal felzaklatni hogy olyat kerdezek amire mar 3 eve valaszoltak...) es azt tapasztaltam, hogy a kozhangulat nagyon sokat valtozott par ev alatt. Foleg az ujak megitelesenek tekinteteben.

Mivel nem ez az egyetlen tipus amivel szemezek, van osszehasonlitasi alapom mas marka forumaval is. Igy nezve a helyzetet talan elkeseritonek is lehetne nevezni.

Persze ti megszoktatok, csak azert irtam le, hogy talan igy ertheto ha valaki az oreg forumlakok reakcioit sertesnek vagy tamadasnak..etc negativan veszi.

Udv,

P.

Link to comment
Megosztás:

Azert ez a hozzaallas mar szerintem erosen kikopofelben van itt. Nem atallottam az utobbi idoben eveket visszaolvasgatni (mivel en is szeretnek egy ilyen vasat, de nem akarom a t helyieket azzal felzaklatni hogy olyat kerdezek amire mar 3 eve valaszoltak...) es azt tapasztaltam, hogy a kozhangulat nagyon sokat valtozott par ev alatt. Foleg az ujak megitelesenek tekinteteben.

Mivel nem ez az egyetlen tipus amivel szemezek, van osszehasonlitasi alapom mas marka forumaval is. Igy nezve a helyzetet talan elkeseritonek is lehetne nevezni.

Persze ti megszoktatok, csak azert irtam le, hogy talan igy ertheto ha valaki az oreg forumlakok reakcioit sertesnek vagy tamadasnak..etc negativan veszi.

Udv,

P.

Hello kisp113,

Ha megnézed a hozzászólásait, eszeky 2 havonta keres olcsó, jó, megbízható szerelőt (=szerintem nem létezik, így én nem is tudok neki ajánlani), egy idő után már unalmas ugyanaz a kérdés ugyan attól. Pl. itt gsizoli-tól is kapott egy címet/telefonszámot, a PÜ-t gondolom baszott elolvasni, aztán meg duzzog. Ja és nem új nick, régen regisztrált. Pl. azt is legalább 2x megkérdezte, hogy "télen miért tart sokáig a reggeli beindítás után az automata váltó első felváltása" <- tehát nem elég, hogy memória problémái vannak, még keresni is lusta.

A hozzáállásról meg annyit, hogy ahhoz hogy valaki segítséget kapjon, ahhoz valakinek adnia kell. Hadd döntse már el mindenki maga, hogy kinek ad és kinek nem. Nézd meg, azt írja "köszönöm annak a két embernek a segítségét aki adott számot szerelő ügyben". Itt be kellett volna fejeznie azt a kommentet, ehelyett így folytatja: "a többiek csak szájhősök.fikázni mindenki tud.én segítséget kértem ." <- Tehát ha ő kérdez, akkor az összes itt fórumozónak meg kéne válaszolnia kérdését kivétel nélkül?

Az is lehet, hogy ha eszeky nem ilyen követelődző, és mondjuk szabad a hétvégém, lehet megnéztem volna neki ezt az alapjárat dolgot, de nyár van, kánikula így hétvégére van jobb program is.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Hello kisp113,

Ha megnézed a hozzászólásait, eszeky 2 havonta keres olcsó, jó, megbízható szerelőt (=szerintem nem létezik, így én nem is tudok neki ajánlani), egy idő után már unalmas ugyanaz a kérdés ugyan attól. Pl. itt gsizoli-tól is kapott egy címet/telefonszámot, a PÜ-t gondolom baszott elolvasni, aztán meg duzzog. Ja és nem új nick, régen regisztrált. Pl. azt is legalább 2x megkérdezte, hogy "télen miért tart sokáig a reggeli beindítás után az automata váltó első felváltása" <- tehát nem elég, hogy memória problémái vannak, még keresni is lusta.

A hozzáállásról meg annyit, hogy ahhoz hogy valaki segítséget kapjon, ahhoz valakinek adnia kell. Hadd döntse már el mindenki maga, hogy kinek ad és kinek nem. Nézd meg, azt írja "köszönöm annak a két embernek a segítségét aki adott számot szerelő ügyben". Itt be kellett volna fejeznie azt a kommentet, ehelyett így folytatja: "a többiek csak szájhősök.fikázni mindenki tud.én segítséget kértem ." <- Tehát ha ő kérdez, akkor az összes itt fórumozónak meg kéne válaszolnia kérdését kivétel nélkül?

Az is lehet, hogy ha eszeky nem ilyen követelődző, és mondjuk szabad a hétvégém, lehet megnéztem volna neki ezt az alapjárat dolgot, de nyár van, kánikula így hétvégére van jobb program is.

Üdv.

Igy rendben van.

/p

Link to comment
Megosztás:

nem vagyok követelőző és alalpjáraton vidám sőt túl vidám ember vagyok,csak egy picit kezdek besokalni a leírtak miatt.nem rátok értem ezt a mondatot és nem akartam megbántani senkit.már beszéltem a kapott szerelőkkel és remélem tuttit mondtak.

állítólag az a baj, hogy nem gyári szilenteket tettem bele.

a kocsimat úgy hoztam el a futóművestől hogy sorry nem tudjuk megcsinálni.hát erre ,hogy vágjak jópofát? ezektől sokallok be és nem tőlletek.nem is ismerek személyesen senkit.

megpróbálom az alapjáratit megcsinálni ,de tényleg semmim nincs mint ahogy írtam meg a parkoló is elég gáz ahol lakom.amúgy pesti vagyok.ezt a kérdésre írom.

Link to comment
Megosztás:

Azert ez a hozzaallas mar szerintem erosen kikopofelben van itt. Nem atallottam az utobbi idoben eveket visszaolvasgatni (mivel en is szeretnek egy ilyen vasat, de nem akarom a t helyieket azzal felzaklatni hogy olyat kerdezek amire mar 3 eve valaszoltak...) es azt tapasztaltam, hogy a kozhangulat nagyon sokat valtozott par ev alatt. Foleg az ujak megitelesenek tekinteteben.

Mivel nem ez az egyetlen tipus amivel szemezek, van osszehasonlitasi alapom mas marka forumaval is. Igy nezve a helyzetet talan elkeseritonek is lehetne nevezni.

Persze ti megszoktatok, csak azert irtam le, hogy talan igy ertheto ha valaki az oreg forumlakok reakcioit sertesnek vagy tamadasnak..etc negativan veszi.

Udv,

P.

Én általáan nem szoktam belefolyni a sárdobálásba. Az nem az én stílusom. De mostanában már nekem is kiveri a biztosítékot, hogy a júzerek inkább kérdeznek, mint visszaolvassanak. Hogy milyen hibái vannak egy B Omegának, már rengetegszer le lett írva. De a totalcaros népítéletek közt is van egész használható. Ez például az enyém. Itt lég részletesen le van írva minden. Sztem egyre nehezebb lesz tuti Omegát venni. Ha komolyan Omegát akarsz venni, és megvan a kiszemelt gép, akár képek alapján is, szívesen véleményezzük. Részemről, ha 50 km-es örzetben van szívesen megnézem veled milyen. Ja, és még azt nem értem, hogy a személyes adatoknál miért nem lehet kitölteni a lakóhely adatot :rolleyes: Sokszor egyszerűbb úgy bármit ajánlani.

Link to comment
Megosztás:

nem vagyok követelőző és alalpjáraton vidám sőt túl vidám ember vagyok,csak egy picit kezdek besokalni a leírtak miatt.nem rátok értem ezt a mondatot és nem akartam megbántani senkit.már beszéltem a kapott szerelőkkel és remélem tuttit mondtak.

állítólag az a baj, hogy nem gyári szilenteket tettem bele.

a kocsimat úgy hoztam el a futóművestől hogy sorry nem tudjuk megcsinálni.hát erre ,hogy vágjak jópofát? ezektől sokallok be és nem tőlletek.nem is ismerek személyesen senkit.

megpróbálom az alapjáratit megcsinálni ,de tényleg semmim nincs mint ahogy írtam meg a parkoló is elég gáz ahol lakom.amúgy pesti vagyok.ezt a kérdésre írom.

Nem akarok beleugatni, de párszor le lett már írva, hogy szilentekből csak gyárit. Sajnos elég nagy munka kicserélni, és az ugy cucc közel sem bír ki annyit mint a gyári. Szerelőt tényleg nem egyszerű ajánlani. Én régóta azt vallom, hogy amit magadnak megcsinálsz, az biztos meg van csinálva. Ha Pécs környéki lennél, akkor nyugodt szívvel ajánlanék. Pesten Őket tudom ajánlani. Esetleg Patyi Laci: 0036309226040. De nála 2004-ben voltam, azt sem tudom, ez-e száma még.

Link to comment
Megosztás:

Sztem egyre nehezebb lesz tuti Omegát venni. Ha komolyan Omegát akarsz venni, és megvan a kiszemelt gép, akár képek alapján is, szívesen véleményezzük. Részemről, ha 50 km-es örzetben van szívesen megnézem veled milyen. Ja, és még azt nem értem, hogy a személyes adatoknál miért nem lehet kitölteni a lakóhely adatot :rolleyes: Sokszor egyszerűbb úgy bármit ajánlani.

Sorban:

Szerintem pedig egyaltalan nem lehet TUTI omegat venni, de azzal az elkepzelesemmel, hogy en epitem meg magamnak csak a kunyho meg a blokk legyen egyben kapasbol ellenallasba utkoztem, igy nem is nagyon firtatom a forumon a vasarlas dolgot. Majd maganban kifejtem.

Szemelyes adatok: egyszeru. Hova van az leirva, hogy az orszag mezobe kell beirni hogy megjelenjen? Varos ki volt toltve rendesen, ez valahogy nem adta magat.

p

ps.: Patyi Lacinak meg az a szama!

Link to comment
Megosztás:

Sorban:

Szerintem pedig egyaltalan nem lehet TUTI omegat venni, de azzal az elkepzelesemmel, hogy en epitem meg magamnak csak a kunyho meg a blokk legyen egyben kapasbol ellenallasba utkoztem, igy nem is nagyon firtatom a forumon a vasarlas dolgot. Majd maganban kifejtem.

Szemelyes adatok: egyszeru. Hova van az leirva, hogy az orszag mezobe kell beirni hogy megjelenjen? Varos ki volt toltve rendesen, ez valahogy nem adta magat.

p

ps.: Patyi Lacinak meg az a szama!

Mikor az enyém vettem, kapásból látszott, hogy törött volt a hátulja, ráadásul eladásra csinálták meg, mikor az országba került. De utána végig márkaszervízben javították. Elképesztő összegű számlákat láttam róla :rolleyes: . Nekem az a véleményem, hogy olyan autót kell megvenni, amibe elsőre beleszerelmesedsz, annak könnyebben megbocsájtod, ha vmi elromlik.

Most látom, hogy szexárdi vagy. Nem is vagyunk messze egymástól <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a véleményem, hogy olyan autót kell megvenni, amibe elsőre beleszerelmesedsz, annak könnyebben megbocsájtod, ha vmi elromlik.

Na ez egy nagy igazság...

Ui: Kicseréltétek a kapcsolót? Mint írtam engem érdekelne ami szétesett, vagyis inkább a háza...

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok beleugatni, de párszor le lett már írva, hogy szilentekből csak gyárit. Sajnos elég nagy munka kicserélni, és az ugy cucc közel sem bír ki annyit mint a gyári. Szerelőt tényleg nem egyszerű ajánlani. Én régóta azt vallom, hogy amit magadnak megcsinálsz, az biztos meg van csinálva. Ha Pécs környéki lennél, akkor nyugodt szívvel ajánlanék. Pesten Őket tudom ajánlani. Esetleg Patyi Laci: 0036309226040. De nála 2004-ben voltam, azt sem tudom, ez-e száma még.

Ha visszaolvasnál látnád, hogy belinkeltem a fórum linket, ahol ugye megtalálhatóak a javallot szervizek... De ha már Te sem olvassávissza B) -_- :D

Egyébként meg minden kutya fülét... meg stb :)

Hja és Omegát szeretnék venni... 5,7 V8 ról nem találtam infót, vki tudna segíteni, milyen gyerekbetegségei vannak stb? Ez a melegedés probléma mennyire komoly, és valós? Úgy hallottam, hogy nem is, de más meg azt mondja de.... B)

Viszont ha lebeszéltek róla, vennék egy 3,2est, vagy egy 3,8as Rekordot 94 ből. Az jó vásár? Vagy az Omega A fórumba való? mert nem találtam 94 es Rekord topikot ::D <_<

De ha mégis 4,1 es Commodore-t vennék, az jó?... vagy az meg a veteránba kéne megkérdeznem? :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

....Ha visszaolvasnál látnád, hogy belinkeltem a fórum linket, ahol ugye megtalálhatóak a javallot szervizek... De ha már Te sem olvassávissza :) -_- :D....

Gondolom, olvasta a témát, látta a hozzászólást és írt rá :rolleyes:

Vagy te végigolvasod az összes hozzászólást és utánna térsz vissza válaszolgatni ? <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha visszaolvasnál látnád, hogy belinkeltem a fórum linket, ahol ugye megtalálhatóak a javallot szervizek... De ha már Te sem olvassávissza B) -_- :D

Egyébként meg minden kutya fülét... meg stb :)

Hja és Omegát szeretnék venni... 5,7 V8 ról nem találtam infót, vki tudna segíteni, milyen gyerekbetegségei vannak stb? Ez a melegedés probléma mennyire komoly, és valós? Úgy hallottam, hogy nem is, de más meg azt mondja de.... B)

Viszont ha lebeszéltek róla, vennék egy 3,2est, vagy egy 3,8as Rekordot 94 ből. Az jó vásár? Vagy az Omega A fórumba való? mert nem találtam 94 es Rekord topikot ::D <_<

De ha mégis 4,1 es Commodore-t vennék, az jó?... vagy az meg a veteránba kéne megkérdeznem? :D :rolleyes:

Láttam a hsz-od.Csak gondoltam ha többen beírjuk, csillapodnak a kedélyek.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, olvasta a témát, látta a hozzászólást és írt rá -_-

Vagy te végigolvasod az összes hozzászólást és utánna térsz vissza válaszolgatni ? :D

Neszójjá be :) Vazz Te se Kori se vágta, hogy az egész hsz az cikizés... ááááá :rolleyes: <_< több szmájli pedig ott ki se fért :D :D B)

amúgy ált az uccsó hsz-emtől végignézem mi történt a faluban - Igen B)

Link to comment
Megosztás:

Neszójjá be -_- Vazz Te se Kori se vágta, hogy az egész hsz az cikizés... ááááá :rolleyes: <_< több szmájli pedig ott ki se fért B) B) :)

amúgy ált az uccsó hsz-emtől végignézem mi történt a faluban - Igen :D

Én is így szoktam. Akkor mások nem olvasnak vissza, csak ostoba kérdésekkel bombázzák a topicokat...

Link to comment
Megosztás:

Én is így szoktam. Akkor mások nem olvasnak vissza, csak ostoba kérdésekkel bombázzák a topicokat...

Sztetek jelezzem, hogy az admin offol? :) <_< Mindenesetre off - a topikba nem illő kocsija van? B) hol is van az a jelez gomb? :rolleyes: B) :D :D -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Sztetek jelezzem, hogy az admin offol? :) <_< Mindenesetre off - a topikba nem illő kocsija van? B) hol is van az a jelez gomb? :rolleyes: B) :D :D -_- :D

Nemá! Úgy emlékszem Pista jó arc. Legalábbis mindig úgy alakult, hogy nem volt konfliktusunk. Nézd csak meg, egy napon regisztráltunk, valahogy ő megkaparintotta a 7-est. Meg azt néztem még, hogy nekem alig 1000, neki meg közel 20000 hozzászólása van. Szószátyár ürge lehet...

Link to comment
Megosztás:

Nemá! Úgy emlékszem Pista jó arc. Legalábbis mindig úgy alakult, hogy nem volt konfliktusunk. Nézd csak meg, egy napon regisztráltunk, valahogy ő megkaparintotta a 7-est. Meg azt néztem még, hogy nekem alig 1000, neki meg közel 20000 hozzászólása van. Szószátyár ürge lehet...

Aki sokat offol, mindig abből kell moderátor csinálni, mert akkor megjavul(hat) <_<

Szoktunk mi együtt repcsizni, igaz Gabo ? :rolleyes:

4998883_b309244161b1ab61ef65f80d107f7cf0_l.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem fogom szetkerdezni a forumot, mielott meg barki beijedne a kozlendom olvasasa utan.

Csak szeretnem megosztani veletek, hogy ma vettem egy MV6-ot!!!

(nyugalom, paras kerdeseimet igyekszem majd a forumon kivul megoldani....)

Udv,

p

Grat, sok sikert hozzá. Szerintem kérdezz, ha valaki tud segít!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem fogom szetkerdezni a forumot, mielott meg barki beijedne a kozlendom olvasasa utan.

Csak szeretnem megosztani veletek, hogy ma vettem egy MV6-ot!!!

(nyugalom, paras kerdeseimet igyekszem majd a forumon kivul megoldani....)

Udv,

p

Grat hozzá, dobj képeket...

Link to comment
Megosztás:

Grat hozzá, dobj képeket...

Meg nem dobok kepet, egyelore elegge bontoszokeveny :rolleyes:

A zold valtohibasat vettem meg. A verda szegeny osz ota allt. A gazdi a heten nem tudta beinditani se, akku meghalt benne idokozben.

Atraktam a kocsimbol az 55Ah-s kicsit. ELSO tengelyfordulatra ment. Semmi fust, semmi koszorules. Hofok szepen beallt, a viz tiszta, olaj tiszta,

extrak 90%-a mukodik. Persze szelepfedeles, de ez jol is jott a vegalkunal! <_< (digitklima egyik oldalanak a hattervilagitasa, szokasos tetoablak para meg ilyenek vannak persze)

A baratom akivel mentem neki mar volt 2.5td omija, szerette de msot mindenaron le akart beszelni mar honapok ota, hogy nezzek masik tipust meg vegyek fel hitelt meg ilyen

hulyesegek. Amikor eletrekelt a v6 lattam az arcan, hogy valami ortent a sraccal. Nem telt bele 20 perc kuszott maszott hummogott ahogy kell. Aztan ovatlanul sugta, hogy

ezt vigyuk el baszki!! (elsore nem is ertettem mit mond, nem hittem el hogy ilyen kieshet a szajan)

Belseje nagyon szep, a geptetot viszont a baromarcu elso tulaj letolatta mattra. Csak ott vettem eszre, hogy gyari xenonos, pedig neztuk is mar az indexen, hogy az egyik lampa ujabb,

tuti torve volt. Bemattultak szepen es az embernek eleg volt ha a bal vilagit rendesen(gyari lampat vett bele brutal horror aron). Mondjuk erre valaki mondhat okkosat, hogy mit erdemes vele.

A/ megvenni a hellat 70-90e?

B/ Van egyember aki szet tudja szedni elvileg, esetleg atrakni a burat?(nekem ez nez ki jarhatonak)

C/ Vagy kidobni a gyari xenont es ket utangyartott sima(ez meg milyen mar egy mv6 nak?)

Aztan mielott elkapatnank magunkat, hogy neppercsillogot kellett volna vennem milla korul: ez a moka nekem igy atirassal, 2 havi fizumbol szuken megvan. Meg kettobol

topra lehet vagni. Hany olyan suzuki jarkal az utakon, aminek a 100 havi torlesztojet 100 honap alatt is alig tudja kifizetni a gazdi?...

Diohejban ennyi. Egyebkent ez eletem elso nemceges autoja, eddig csak motorjaim voltak. Most pihenni fog par hetet a kicsike, aztan jovo honap elejetol szabin leszek, majd

akkor ismerkedunk.

Udv,

p

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.