Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Láttam a kocsid a kársztájling oldalon. jo szine van. bár nekem nemnagyon tetszik aza kipufogo, de hát kinek a pap kinek a paplan.

Tetszik nem tetszik, a lényeg az, hogy ezt nem Jóska bá dobta össze a sufniban, hogy "sztem kibír 2 ívet fiam" meg mindenfél magyar csőhajlító meg gyapottömő bajnok

A németek nemhiába vesznek meg az Irmscher, meg Steinmetz cuccokért. Vagy -e kettő gyártótól szerezz rá sztem, vagy hagyd inkább a gyárit az se néz ki rosszul ha V6 és 2 dupla cső van..

Link to comment
Megosztás:

Nem baj, nekem tecc.

Viszont mi még nem láttuk a tiedet... :) :D

Félre értés ne essék, nem fikázásból mondtam hogy nekem nem tetszik csak egszerűen nem jönbe és kész.

Egy képet rektam fel a profilomhoz ott ugyahogy megnézheted :D

de ha annyira látni szeretnéd rakok fel egyet és megtekintheted. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Visszamenetbe megakad a sötétítő rolóm, és daráló (fogas) hangot ad ki...

Lehet ezen állítani valamit? Hogyan kell kiszerelni? Ki kínlódott már ilyesmivel?

Végét járja a bakelit fogaskerék benne.

Állítani nem lehet, szedd ki, szedd szét, nézd meg milyen állapotban van a belseje különösen ez a bekalit cucc.

http://www.omegaowners.com/forum/YaBB.pl?num=1152745304

Link to comment
Megosztás:

Ezer köszönet a szemléltetős linkért....holnapi küldetésem lesz szétjátszani a dolgokat akkor.!

Jó este!

Ha nem tudod megcsinálni, és nem akarsz venni másikat, szedd le róla a mechanikát, mert akkor kézzel le-fel tudod húzni. Ha veszel másikat, próbáld ki, mert sok a hibás. Nekem a második lett jó.

Még annyit, ha van kalaptartón hangszóród, vigyázz, mikor veszed ki a kalaptartót, mert a roló csavarjai végigszánthatják a hangszórók memránjait :)

Link to comment
Megosztás:

Neten keresgettem alkatrészeket az omegámhoz és olyannal találkoztam hogy kopogás érzékelő. Ez pontosan miakarna lenni, mi célt szolgál?

Ha valamelyik gumiabroncs szálszakadásos, vagy szeg ment bele, és kopog, hibaüzenetet küld a BC-nek a kopogásérzékelő.

Néha fals adatot ad, mert ha jégeső esik, akkor azt is kopogásként érzékeli, így arra is kerékhibát ír.

:)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem tudod megcsinálni, és nem akarsz venni másikat, szedd le róla a mechanikát, mert akkor kézzel le-fel tudod húzni. Ha veszel másikat, próbáld ki, mert sok a hibás. Nekem a második lett jó.

Még annyit, ha van kalaptartón hangszóród, vigyázz, mikor veszed ki a kalaptartót, mert a roló csavarjai végigszánthatják a hangszórók memránjait :D

Nincs bent hangszóró, így nem volt gond, legalábbis az nem volt útban....élmény volt amúgy kiszedni a kalaptartót is:S

Szétpattintottam fogasházat hasonló módon, mint ahogy a képen látható és sztem nincs lekopva szétcincálva az a fogas,egyforma az összes kis fog rajta.

Összerakásnál jött elő gondom,egyszerűen nem tudom úgy összerakni,hogy egyforma távot tekerjen fel és le irányba,hiába van ott az "ütköző" csavar, mindig darálja lefelé a fogast. Tehát a roló már bent van és ráteker még párat.

Régebben volt,hogy egyszer-egyszer megakadt,de sosem darálta a cuccot. Ez mégis a halál jele lenne? :)

Azért próbálkozom... ROUND 3.

Link to comment
Megosztás:

Ennyire nem lehetsz má' LUSTA

Bocs hogy meg mertem kérdezni, csak hogy mivel reggeltől estig melozok nemsok időm jut a netre és gondoltam majd lesznek olyan emberek akik szivesen leirják. De majd a TE kedvedért keresek másik munkát hogy nekeljen kérdezgetnem dolgokat meg majd szétszedem a kocsit apro darabokra majd össze szerelem és akkor valószínüleg megismerem az autot.

De ne aggodj mert többet semmit nemfogok kérdezni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.