Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Rácsot még nekem is kell vennem a lökösbe :( Csak az nem tudom hogy hol, az hittem az OBI, BauMaxx meg ilyen helyek sokkal olcsobbak! A Homasítában 3500 Ft a 100x20-as a színezett meg egy 1000-el több! Ez elég korrektnek tünik akkor!

Ja ami szerintem nagyon fontos dolog Májús 2-án senki ne tankoljon! Az autos társadalom lázadást szít a Moll árai és az üzemanyagár magas adótartama ellen! Aki teheti az meg Moll kúton egyáltalán ne tankoljon és olyan kútakon sem ahol a Molltól veszik a naftát! Ha jól tudom akkor a Shell a Jett és az Agip kútaknak nem a Moll a beszálítojuk! De másodikán semmi képen nem tankoljatok! Adjátok tovább minnél több autosnak és motorosnak! A Szállítok érdekvédelmi szervezete (remélem jól írtam a nevüket) felhívást iltézett valamenyi fuvarozó társasághoz hogy ha tehetik akkor májustól külföldön tankolják teherautóikat!

Bár sok eséjét nem látom, de hátha lejebb viszik az árakat!

Link to comment
Megosztás:

Mindenesetre legalább valaki szervez valamit. ha semmi reakció nem lesz, akkor úgyis botrány fog kirobbanni előbb utóbb. Én már 2 hete eldöntöttem hogy leszokok a MIL-ról. Elegem lett. pedig a MOL capuccínót szeretem. :oops: :oops: :oops: Pedig azt sem kéne, mert igénytelem minden automata....

Link to comment
Megosztás:

Bocs, Flowa, nem az üzleted akarom rontani, de ha több embernek kell rács, próbáljátok meg [url=http://www.perfag.adatpark.hu/hun/index_hu.htm]itt (expandált lemeznek hívják)! Csak táblában adják, és pár hónapja nem is volt raktáron, de készségesen felajánlották, hogy megfelelő mennyiségű rendelés esetén, a németországi gyárból leszállítják. :?

Mindenesetre a - ha jól emléxem, 1m x 2m-es - tábláért jó az a tizenpárezer Forintos ár, amit mondtak.

Link to comment
Megosztás:

...miért visszaalakítani kell balkormányosra? Volt ilyen balkormányosban?

Hogyne. B Omegának hívják. A Monaro alapja ugyanis a B Omega. (Még a külső vonalvezetésén is látni.) Kétlem, hogy az osszik túl sokat alakítottak volna a kormányművén, ergo az Omega-származék Holdenek vélhetőleg a Vauxhall Omegákkal azonosak műszakilag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.