Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Te kis gonosz :excl:

94 év végi. A kârszakértő szerint nincs olyan eleme az autónak, ami ne lett volna fújva. Az előnye hogy nincs szarrá rohadva.

Jah, szóval igen. MEg mintha baloldalt se stimmelne a szín az ajtóknál :( Áhhh, kegyelemdöfés...

Az enyém anno németeknél még kapott egy telifényt, azért csak mostanság kezdett el rohadni ott, ahol egy Omegának rohadnia kell. Bár a sárvédőíveknek nincs bajuk, csak az ajtók környéke.

De majd egyszer annak iss nekiállok, mondjuk reálisan jövő ősszel.

Link to comment
Megosztás:

Jah, szóval igen. MEg mintha baloldalt se stimmelne a szín az ajtóknál :( Áhhh, kegyelemdöfés...

Az enyém anno németeknél még kapott egy telifényt, azért csak mostanság kezdett el rohadni ott, ahol egy Omegának rohadnia kell. Bár a sárvédőíveknek nincs bajuk, csak az ajtók környéke.

De majd egyszer annak iss nekiállok, mondjuk reálisan jövő ősszel.

Igen. Először akkor vert szét az ideg, amikor a kárszakértő közölte, hogy a bal hátsó ajtó legalább 3x volt fújva. Mondom az hogy lehet? Teljesen új ajtó lett lefújva és felrakva. Nem tudott választ. A vicc, hogy a fényező sem. A következő szívás az volt, mikor ahátulja elütött a két hátsó ajtótól, amit 2 évvel előtte ugyan az a fényező fújt. Sajnos nem foglalkozik azzal, hogy teljesen kieverje a színt, csak odanézi a kódkártyát, és az alapján dolgozik. Pl az enyémhez van 3 alszín. Természetesen egyik sem stimmel az autóval. Gondolkodtam a telifényen, de akkor nem lett volna lökhárítótoldat és komplett első futómű felújítás. Inkább foltos maradt :excl:

Link to comment
Megosztás:

A szögedit? Gondolom 1-ért gond nélkül odaadják....

Ha valaki sokra tartja az autóját, az nem szokott véletlen lenni. Az mondjuk lehet, hogy kicsit elvetette a sulykot...

Én mondjuk most 6 kiló alatt nem adnám az enyémet, de a kutya nem vinné el annyiért. TD iss csak 2-t akar érte adni.... :excl:

Azzal ISS túl lennél fizetve...

Link to comment
Megosztás:

Megvette, tetszik ez a tempó :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem szeretek tökölni. :o

Remélem nem csalódik benne. Nagyot.

Nem hiszem, hogy megbánnám, ugyanis nem nézegetni vettem az autót, hanem használni.

Egy xenonizzót cseréltem ma (11e), azon kívül nem nagyon találtam rajta csinálnivalót.

Lámpabúrákat majd megpróbálom felpolírozni, ha nem megy, akkor majd csere lesz, ha műszakira kérik.

Kuplung már kint fog, tehát felújíttatom az MV6 kuplungom, ami itthon figyel és rövidesen kicserélem, azon kívül minden kütyü működik, fék, futómű rendben van, ülések nem szakadtak, nincsenek kiülve, igényes a belseje, azt a pár gombot majd idővel cserélem, de nem égetően fontos.

Jaa, meg a difit fogom még cserélni egy speresre, mert jön a tél. :D :( :excl:

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretek tökölni. :lol:

Nem hiszem, hogy megbánnám, ugyanis nem nézegetni vettem az autót, hanem használni.

Egy xenonizzót cseréltem ma (11e), azon kívül nem nagyon találtam rajta csinálnivalót.

Lámpabúrákat majd megpróbálom felpolírozni, ha nem megy, akkor majd csere lesz, ha műszakira kérik.

Kuplung már kint fog, tehát felújíttatom az MV6 kuplungom, ami itthon figyel és rövidesen kicserélem, azon kívül minden kütyü működik, fék, futómű rendben van, ülések nem szakadtak, nincsenek kiülve, igényes a belseje, azt a pár gombot majd idővel cserélem, de nem égetően fontos.

Jaa, meg a difit fogom még cserélni egy speresre, mert jön a tél. :lol: :( :excl:

Manuál MV6 tudtommal csak speerrel jött ki gyárilag. De ha tudsz jót, olcsót, szólj...

Link to comment
Megosztás:

Manuál MV6 tudtommal csak speerrel jött ki gyárilag. De ha tudsz jót, olcsót, szólj...

Az lehet, majd utánanézek, könnyen meg lehet különböztetni kiszedve is a sperrt a sima difitől. Annyi, hogy több végáttételú Sperr létezik, tehát érdemes olyant nézni, ami ugyanolyan, mint a tidéd, vagy ha rövidebbet, hosszabbat szeretnél, akkor úgy kell keresni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

MV6-tal kapcsolatban kérdezném, hogy mennyire szomjas az a kétszáztizen ló?

A családban van 3 darab is. Mindegyik gázos. Gázból a fogyasztása: város 15-16; vegyes 12-13; hosszútávon 11-12. Sztem benzinből sem sokkal kevesebb. Igaz mindhárom automata. A manuális sztem legalább 1-1.5 literrel kevesebbet eszik, pláne városban.

Link to comment
Megosztás:

A családban van 3 darab is. Mindegyik gázos. Gázból a fogyasztása: város 15-16; vegyes 12-13; hosszútávon 11-12. Sztem benzinből sem sokkal kevesebb. Igaz mindhárom automata. A manuális sztem legalább 1-1.5 literrel kevesebbet eszik, pláne városban.

Köszi! Valahogy sejtettem a 16-ot. :excl:

(találtam egy makulátlan állapotú MV6-ot, nagyon baráti áron, de én javarészt városban használok autót)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.