Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Én nem sajnálom az időmet meg a pénzemet az Omegámtól és a hiba nem feltétlenül azért jelentkezik, mert el van hanyagolva egy kocsi, ezért nem értem, hogy miért is kell ilyeneket írnod nekem úgy, hogy nem is ismersz?! Azt hiszem én nem beszólogatni regisztráltam ide és nem "ingyen" szervízért, hanem azért, hátha valaki már rendelkezik ugyanilyen tapasztalatokkal és megosztaná velem, hisz ez az oldal azért jött létre!

És ezt a kommot se azért írom, mert osztani akarlak, csak nem értem, hogy miért kellett egyből lehülyézned amikor felírtam, hogy milyen problémával futottam össze!

Ne vedd fel a labdát, mert annál rosszabb. Peace! :)

Link to comment
Megosztás:

Apafej!Nekem nem kell vetíteni, elég nagy a te arcod, hogy bevilágítsa a fórumot.Leírtam a tényeket.Ez van.Meg a bárányfelhők a fejedben.Még egyszer megkérdezem: több leszek azzal, ha valótlan dolgot mondok a vizsgáról?Ha magadból indulsz ki, akkor biztos.Kinek képzeled magad, hogy kétségbe vond az állításomat?!Te ahhoz egy senki vagy.Majd ha a "Vasgerebenben" (már ha tudod mi az...) fogsz intézni bármit is utcáról beeső emberként a sok nepper között, akkor szövegelj, hogy vetítek.És képzeld el (ha van egyáltalán mivel) ott aztán megnéznek,átrángatnak mindent, mert nem "fizető vendég" voltam,és kurvára egyben volt a kocsim.És, ha szerintük sem,és más nálad hozzáértőbb szerint sem "húdeegetverő" bajforrás a világító lámpa, akkor úgy is kezelem.Persze, zavar, mert azért van benne ABS, hogy működjön.De ettől még fog a fékem, ahogy kell.

Mégegyszer megkérdem: kinek érzed magad, hogy a fórum működésével kapcsolatban korlátozást emlegess??Ha nem ingyenszervíz, akkor mi a tökömnek vannak a különböző topicok?Azért, hogy a hozzád hasonlóak(hál' Istennek kevesen vagy...) megpróbálják leugatni a kérdezőt?Te, nagyhatalmú sündisznócska!Ugyan, töröltesd már ki a nem csevegős topicot, mert esetleg valaki meg akar spórolni pár ezer forintot azzal, hogy nem szervízbe viszi drága pénzen találgatni, mi a kocsi hibája, hanem itt megkérdezi, hátha valaki tapasztalt már hasonlót és hajlandó megosztani a tudását.Tudtad követni ezt a többszörösen összetett mondatot, vagy esetleg a kedvedért szedjem szét kisebb,egyszerűbb mondatrészekre?

Ez igen! Sima fórumon már úgy repültél volna, mint a pinty. De ezen a fórumon a hozzád hasonló arctalan senkik mindent megtehetnek. Senkit sem érdekel a személyeskedésed, meg az elintézéseid. Viszont a fórum többek között az én pénzemből is van. Igen én fizetek, hogy te itt ugathass. Jó buli mi? A spórolás, meg a segitség kérés pedig arról szól, hogy kérdezel, megfogadod és megköszönöd. De a hozzád hasonlók azt várják, hogy itt virtuálisan meg legyen javítva ingyen, mert nincs pénzük szerelőre...

Link to comment
Megosztás:

A céges punto-ban van ABS, a corsában sosem volt...télen okozott furcsaságokat a punto, de 100-ból 1 eset, jó ha van.

1. Neked lehet ######ozni? Diszkrimináció!!!

2. Fene sem tudja. Nem azért jó az ABS és talán nem is azért kell, hogy mindig használjuk. Ez a hóban ABS meg régi csont, kinek a pap, kinek a papné. Viszont van eset amikor jó, hogy van...

Link to comment
Megosztás:

Én nem sajnálom az időmet meg a pénzemet az Omegámtól és a hiba nem feltétlenül azért jelentkezik, mert el van hanyagolva egy kocsi, ezért nem értem, hogy miért is kell ilyeneket írnod nekem úgy, hogy nem is ismersz?! Azt hiszem én nem beszólogatni regisztráltam ide és nem "ingyen" szervízért, hanem azért, hátha valaki már rendelkezik ugyanilyen tapasztalatokkal és megosztaná velem, hisz ez az oldal azért jött létre!

És ezt a kommot se azért írom, mert osztani akarlak, csak nem értem, hogy miért kellett egyből lehülyézned amikor felírtam, hogy milyen problémával futottam össze!

Ugyan akkor miért? Megnézetted Tech2-vel? Nem. De sem fogadod meg a tanácsokat, hanem okoskodsz...

Link to comment
Megosztás:

Az ABS-el foglalkoznak, de az utóbbi kettővel nem. Az is igaz, hogy kötsögségnek tartom, mikor az utólagos xenon nem projektoros lámpában van, mert az tényleg vakít. Ezért nem tettem a Rekordba.

De megmondta a kemény csávó, hogy a vasgerebenbenanepperekközöttőmegoldotta. Sima lámpában valóban vakít a xenon, de projektorosban jól be lehet állítani. Igaz, ha az Omegán nincs lámpamosó, kötözködnek...

Link to comment
Megosztás:

Ez megint csak téged minősít...

Mi az, hogy megint?! Ez a topic, az egyéb csevegés... Szerintem semmi közöd nincs hozzá, hogy ki, és mit ír ide. Nem tudom mi nem tetszett számodra eddig, amit én írtam, de ha bajod van írd ide. Franc se tudja miért hiszed magad itt királynak, de eddig részedről annyit láttam, ha ide jön valaki kérdezni valamit, akkor húzz innen, mert nem ingyen szervíz.... Nem tudom te hol tanultad a modorod, amúgy nem is érdekel, de én például segítek a másiknak, ha tudok. Ha meg netán neked ez fáj, akkor át kell siklani a hozzászólásomon, mint ahogy én teszem a tieiddel.

Ha esetleg azzal tiportam a lelki világodba, hogy a hozzászólásban az igazat írták, nekem meg tetszett, az nem érdekel. Ha meg az zavar, hogy klubtagság nélkül kér valaki segítséget, akkor csak a kedvedért 6.-án, mikor megkapom a fizut az lesz az első kiadásom, hogy kifizetem én is a tagságit, hogy ők az én pénzemen "ugassanak".

Link to comment
Megosztás:

Ez igen! Sima fórumon már úgy repültél volna, mint a pinty. De ezen a fórumon a hozzád hasonló arctalan senkik mindent megtehetnek. Senkit sem érdekel a személyeskedésed, meg az elintézéseid. Viszont a fórum többek között az én pénzemből is van. Igen én fizetek, hogy te itt ugathass. Jó buli mi? A spórolás, meg a segitség kérés pedig arról szól, hogy kérdezel, megfogadod és megköszönöd. De a hozzád hasonlók azt várják, hogy itt virtuálisan meg legyen javítva ingyen, mert nincs pénzük szerelőre...

Hozzám hasonló arctalan senkik? Most ugye magadra utaltál.Bár arctalan nem lehetsz, mert a szád elég nagy ahhoz, hogy elférjen valahol.Nem értem milyen repülésről hadoválsz itten.A fórumot nem kritizáltam.Vissza lehet olvasni (vagy kérjél meg valakit, hogy segítsen értelmezni az általam leírtakat), hogy a személyeskedést te kezdted a becsmérlő hozzáállásoddal.Ha derogál segítő szándékkal válaszolni egy hozzászólásra, akkor inkább görgess tovább a lapon.Pont leszarom, hogy fizetsz-e azért, hogy klubtag lehess, vagy ingyenszervízt akarsz innen szerezni.Ahhoz, hogy eldöntsem, fizetek-e én is, hogy hasonló öntelt seggfej legyek, be kell látnom a kulisszák mögé.Eddigi hozzáállásoddal nem a pozitív irányba segítettél.Még szerencse, hogy nem te döntöd el, hogy ki honnan repül.És hogy én mire költöm a pénzem, mikor milyen szerelőhöz viszem a kocsim, legyen már az én dolgom.Senki ne pofázzon bele a pénzügyeimbe.Főleg ne egy másik arctalan senki az ország másik végéből.

Eddigi hozzászólásaid alapján( amióta regeltem) bátran kijelentem a véleményem, hogy a fórum szégyene vagy.Lehet, hogy 1959 hsz-ed van, lehet hogy fizetsz valamennyit, hogy ott virítson a kék felirat az avatarod alatt, de ezzel ki is fújt a dolog.Ha csak velem lenne problémád, azt mondanám rendben van, biztos velem van a baj.De nem...

Link to comment
Megosztás:

Mi az, hogy megint?! Ez a topic, az egyéb csevegés... Szerintem semmi közöd nincs hozzá, hogy ki, és mit ír ide. Nem tudom mi nem tetszett számodra eddig, amit én írtam, de ha bajod van írd ide. Franc se tudja miért hiszed magad itt királynak, de eddig részedről annyit láttam, ha ide jön valaki kérdezni valamit, akkor húzz innen, mert nem ingyen szervíz.... Nem tudom te hol tanultad a modorod, amúgy nem is érdekel, de én például segítek a másiknak, ha tudok. Ha meg netán neked ez fáj, akkor át kell siklani a hozzászólásomon, mint ahogy én teszem a tieiddel.

Ha esetleg azzal tiportam a lelki világodba, hogy a hozzászólásban az igazat írták, nekem meg tetszett, az nem érdekel. Ha meg az zavar, hogy klubtagság nélkül kér valaki segítséget, akkor csak a kedvedért 6.-án, mikor megkapom a fizut az lesz az első kiadásom, hogy kifizetem én is a tagságit, hogy ők az én pénzemen "ugassanak".

Helyes a cél szentesíti az eszközt! Akkor legalább nem elriasztottam, hanem szereztem egy klubtagot! Majd kapok egy plecsnit...

Link to comment
Megosztás:

Hozzám hasonló arctalan senkik? Most ugye magadra utaltál.Bár arctalan nem lehetsz, mert a szád elég nagy ahhoz, hogy elférjen valahol.Nem értem milyen repülésről hadoválsz itten.A fórumot nem kritizáltam.Vissza lehet olvasni (vagy kérjél meg valakit, hogy segítsen értelmezni az általam leírtakat), hogy a személyeskedést te kezdted a becsmérlő hozzáállásoddal.Ha derogál segítő szándékkal válaszolni egy hozzászólásra, akkor inkább görgess tovább a lapon.Pont leszarom, hogy fizetsz-e azért, hogy klubtag lehess, vagy ingyenszervízt akarsz innen szerezni.Ahhoz, hogy eldöntsem, fizetek-e én is, hogy hasonló öntelt seggfej legyek, be kell látnom a kulisszák mögé.Eddigi hozzáállásoddal nem a pozitív irányba segítettél.Még szerencse, hogy nem te döntöd el, hogy ki honnan repül.És hogy én mire költöm a pénzem, mikor milyen szerelőhöz viszem a kocsim, legyen már az én dolgom.Senki ne pofázzon bele a pénzügyeimbe.Főleg ne egy másik arctalan senki az ország másik végéből.

Eddigi hozzászólásaid alapján( amióta regeltem) bátran kijelentem a véleményem, hogy a fórum szégyene vagy.Lehet, hogy 1959 hsz-ed van, lehet hogy fizetsz valamennyit, hogy ott virítson a kék felirat az avatarod alatt, de ezzel ki is fújt a dolog.Ha csak velem lenne problémád, azt mondanám rendben van, biztos velem van a baj.De nem...

Ugathatsz kiskutya, de az ugatásod belevész az éjszakába, akárcsak a többi hozzád hasonlóé, akik eddig is kikoptak és azután sem lesz másként. Bár a lényeget még mindig nem érted, de túl hülye vagy, hogy felfogd. Esetleg ha kivennéd a fejed a seggedből, bár kicsi rá az esélyed. A fórum szégyene az a hozzád hasonló niemandok, meg moderatúráé, de ebbe nem szólhatok. Ja és még valami, csak, hogy megvilágosodjon a sötétség a fejedben, ez a fórum még nem is létezettt, amikor a klubba léptem. Úgyhogy nem azért fizetek, hogy klubtag feliratom legyen, hanem mert anno egy jó kis csapat volt. De a hozzád hasonlók folyamatosan tették tönkre az évek alatt. Te csak egy nick vagy, elbújva a monitor mögött és az is maradsz...

Link to comment
Megosztás:

Okos enged...

Ezért uralják a hülyék a világot ...

Amúgy én is jókat vigyorgok itt néha, ezért a kukorica mellé elindítok egy tízórás muzsikát, ami szerintem jól illik ide:

http://www.youtube.com/watch?v=gkfVdrtLcRs

MátéDebrecen és FürgeTeknős:

:)

peace, love, joint - make love not war (na, mondjuk azt megnézném... :hehe: )

A helyzet az, ahogy én látom, hogy Omegatd már tényleg akkor a klubban volt, amikor még kis lófütyi volt (a klub, nem ő), alig volt valaki - sőt, ha jól tévedek már akkor is köze volt hozzá, amikor még az ősMote volt és tulajdonképpen egy névből állt, amit felélesztettek a régi vezetőség tagjai... ez olyan tizenakárhány éve lehetett (amikor az első mantámat vettem, akkor konkrétan ez a klub csak nevében létezett, így lettem momcos, majd onnan villágmgyorsan áttértem ide, amikor felélesztették a klubbot)

Tény, hogy Tádé nagypofájú, de egyébként egyáltalán nem hülye, nyomaj egy pár éve az omegázást, szóval biztos találkozott ezzel-azzal. És segít is.

Még a nagyon régi fórumban úgy összeugattam vele (ugye emlékszel TD?), hogy az egyik motés közgyűlésre úgy mentem, hogy tudtam, hogy ő is ott lesz, és hogy én akkor most aztán de rohadtul széjjel tépem, kirágom a szívét, és betömöm vele a száját stb. stb. stb. :) aztán annyi lett belőle, hogy berongyoltam a gyűlésre "melyik az az omegatd????" felkiáltással, majd rámutattak, hogy ő ott... odamentem, és én nem is tudom mi történt, bemutatkoztunk egymásnak és onnantól már nem is volt fontos a vita, eldumálgattunk.

Ezt csak azért mesélem el, mert higgyétel el, hogy ezért fontos eljönni találkozókra, mert teljesen más jön le a neten, és más élőben. Ha valakit megismersz élőben, ahol játszik a metakommunikáció is, teljesen máshogy fogod értelmezni az "arctalan" beszólásokat is, mert tudsz párosítani egy habitust hozzá. B)

Tök hülyeség felhúzni magunkat ilyeneken, nagyrésze úgyis csak trollkodást ...

Szóval ne csak azért legyél klubtag, hogy ötnél többet szólhass hozzá, hanem azért, mert eljössz egy talira, és ha normális vagy (áhh... inkább normálatlan... itt azok viszik a prímet), akkor tök jó kapcsolatokat, barátságokat tudsz kiépíteni. Végignézhetsz vállási drámákat, könnyeket és hisztit(ugye J0hnny? :D) - láthatsz jó sok szerelést élőben (nem viruálisan - mert nincs olyan találkozó, ahol ne lenne szerelés - eddig a legjobb az osztrák Eric hengerfejezése volt a Balcsi partján. Na jó, nem a legjobb, hanem az egyik legemlékezetesebb... áhh... sok ilyen volt :)), meg vannak szupermenek meg énekes csalogányok meg minden szar, amit egy teljesen felfordult világban el tudsz képzelni. :hehe:

És ha minden kedvezményt meg akármit egybe veszel, akkor egy tali árán már bejön az éves tagsági ára + még trollkodhattok kedvetekre - amíg egy moderátor viccesnek találja. Ha már nem találja annak, akkor van a repkedés :D

Na, ennyi.

Amúgy meg:

már régóta gondolkodom, hogy miért írja Omegatd az is-t ISS-nek? :confused:

Link to comment
Megosztás:

Régi klubtagként illene tudni! :P

Amúgy meg ÓVASSÁ VISSZA (egyéb csevegés... ;) ) ! :D

:P

elhiszed, hogy nem olvasok bele minden topikba csak azért, mert régi motoros vagyok? Ide is véletlen trolkodtam be (bár jó volt a műsor) - annyira nem érdekel, hogy visszaolvassak - bár egy kis savazást érzek szavaidban :evilgrin: nagyeszű sündisznócska :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.