Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Igen az autó adatait tartalmazza, vin, terhelések, színkód,ha rajta is lenne semmi más adat nem lenne azon sem, hisz vin alapján minden rendben, és nem volt kivágva, cserélve stb., tudom miért nincs rajta, és nem azért mert valami nincs rendben a kocsival.

Egyébként senki nem súg semmit, van szemem és használni is tudom, meg a fejem se dísznek hordom :) amióta megvan szerelő egyszer látta, SAJNOS, azon az egy eseten kívül csak én javítom,de sok mindent nem kell, úgyhogy ismerem minden porcikáját :D

És még csak nagy pénzbe se került. Ez már a második omegám

Hát egó az van! Második. Van ez így! Én igaziból nem számolom, de volt néhány Omega, meg Opel is. De érdekes módon mégis neked van problémád. Nos a zárhíd! Biztosan cserélve volt, mert ami képen van, nem tartalmazza az adattáblát, amin az alvázszám és egyebek vannak. Ez a másik tábla is gyanús, ugyanis a szegecsek színre vannak fújva ezen meg nincs. Aztán a krómcsíkok hiánya ISS törésre utal. Meg a tükör ISS. Jó szöveg ez a törött a borítás. Aztán a 95-ös kormánylégzsák szintén gyanús. Biztosan nyílt a másik. Akárcsak a bőr belső, nem beszélve a hátsó tekerős ablakról. Aztán furcsálltam az ajtón lévő díszléceket ISS. Ez szintén törésre, vagy ajtócserére utal. És ez csak a képek alapján. De a spíler te vagy, ugyanis ismered. Hát sajnos nem jól...

Link to comment
Megosztás:

Hát egó az van! Második. Van ez így! Én igaziból nem számolom, de volt néhány Omega, meg Opel is. De érdekes módon mégis neked van problémád. Nos a zárhíd! Biztosan cserélve volt, mert ami képen van, nem tartalmazza az adattáblát, amin az alvázszám és egyebek vannak. Ez a másik tábla is gyanús, ugyanis a szegecsek színre vannak fújva ezen meg nincs. Aztán a krómcsíkok hiánya ISS törésre utal. Meg a tükör ISS. Jó szöveg ez a törött a borítás. Aztán a 95-ös kormánylégzsák szintén gyanús. Biztosan nyílt a másik. Akárcsak a bőr belső, nem beszélve a hátsó tekerős ablakról. Aztán furcsálltam az ajtón lévő díszléceket ISS. Ez szintén törésre, vagy ajtócserére utal. És ez csak a képek alapján. De a spíler te vagy, ugyanis ismered. Hát sajnos nem jól...

Továbbá hiányoznak a klíma címkéi is a zárhídról (töltet mennyisége, a ventilátorokra figyelmeztető cetli...) és azok se jönnek csak úgy le a menetszéltől.

Link to comment
Megosztás:

Hát egó az van! Második. Van ez így! Én igaziból nem számolom, de volt néhány Omega, meg Opel is. De érdekes módon mégis neked van problémád. Nos a zárhíd! Biztosan cserélve volt, mert ami képen van, nem tartalmazza az adattáblát, amin az alvázszám és egyebek vannak. Ez a másik tábla is gyanús, ugyanis a szegecsek színre vannak fújva ezen meg nincs. Aztán a krómcsíkok hiánya ISS törésre utal. Meg a tükör ISS. Jó szöveg ez a törött a borítás. Aztán a 95-ös kormánylégzsák szintén gyanús. Biztosan nyílt a másik. Akárcsak a bőr belső, nem beszélve a hátsó tekerős ablakról. Aztán furcsálltam az ajtón lévő díszléceket ISS. Ez szintén törésre, vagy ajtócserére utal. És ez csak a képek alapján. De a spíler te vagy, ugyanis ismered. Hát sajnos nem jól...

NOS problémám nincs, nemtudom miből gondolod, :icon1: a zárhídon nincs semmi keresni valója a másik adattáblának, ugyan is annak a jobb b oszlopon a helye. a másik adattábla meg tartalmazza a rövidített vint. Törésnek nyoma nincs kár erről vitázni, mert nem volt törött, ha bele gebbedtek akkor sem :D . tudom hogy pár dolog szemet szúr, de mindennek oka van, és ismerem az okát, és ezek a dolgok nem törés miatt vannak így, maga az autó 99-es kiadás, a belső rész egy másikból származik!!! Egyébként, csak az opel színkódra volt szükségem, és nem boncolásra! ;)

Az hogy ismerem, de sajnos nem jól...kemény kijelentés, ugyanis ez szerint te jobban ismered pár kép alapján mint én :confused:

:D további szép napot, ha lesz időm kifejtem bővebben, hogy is van ez, és miért is van ez így, de most idő szűkében vagyok.

Lényeg a lényeg: megbízható vas!!!! És nem rohad sz*rrá!!! mint a 96 előttiek!

Link to comment
Megosztás:

azt a N betűt elnézted. esetleg egy vin decoder nincs valakinek, csak úgy kíváncsiságból.

CS0- Cseh Köztársaság

M79- 5 sebességes manuális váltó, WR

L34- C20SEL, X20XEV

Mi lenne ennek az alvázszáma??

W0L0VBP69X1134942??

Mert ezt nem dekódolja ki felszereltségileg az EPC...

Link to comment
Megosztás:

Továbbá hiányoznak a klíma címkéi is a zárhídról (töltet mennyisége, a ventilátorokra figyelmeztető cetli...) és azok se jönnek csak úgy le a menetszéltől.

Azokat én is leszedtem, mert csúnyák voltak. Beragasztottam a kezelési kézikönyvbe, amit drága öcsikém el is hagyott :(

Link to comment
Megosztás:

a zárhídon nincs semmi keresni valója a másik adattáblának, ugyan is annak a jobb b oszlopon a helye. a másik adattábla meg tartalmazza a rövidített vint.

Lényeg a lényeg: megbízható vas!!!! És nem rohad sz*rrá!!! mint a 96 előttiek!

Abban tényleg igazad van, hogy a 97.09. utáni Omegáknak a jobb oldali B oszlopon van az adattáblája. De az akkor is gyanúra ad okot, hogy hiányzik. Az meg hogy nem eredeti kormány van benne, törésre utal.

Hogy nem rohadnak a 96 utániak, eléggé vitatható. Gondolod lefényképezem öcsém 98-as Omegáját. Sajnos rohadnak, csak kicsit később lesz látható.

Link to comment
Megosztás:

Abban tényleg igazad van, hogy a 97.09. utáni Omegáknak a jobb oldali B oszlopon van az adattáblája. De az akkor is gyanúra ad okot, hogy hiányzik. Az meg hogy nem eredeti kormány van benne, törésre utal.

Hogy nem rohadnak a 96 utániak, eléggé vitatható. Gondolod lefényképezem öcsém 98-as Omegáját. Sajnos rohadnak, csak kicsit később lesz látható.

Nekem is 97 végi, és olyan helyeken is rohad, ahol tuti ép volt a gép. Pl az, hogy az ajtó közepén jön ki a rozsda, az eléggé zavaró :D

Nade mindegy, nem új autó, ez ilyen. kezelni kell, és akkor sok évig ép marad! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na most akkor mind okostojások vagytok és kötekedtek...

Normális módon a vélemény nyilvánítás nem kötekedés! 96 előttiek szerintem jobban rozsdásodnak, addig silány volt a rozsda védelem, szerencsére az enyémen 2 köröm nagyságnyi felszíni rozsda van. Egyébként utána érdeklődtem, és nem probléma olyan matricát beszerezni hivatalos úton, csak egy kérvény kell hozzá, meg egy kis apró.

Link to comment
Megosztás:

Normális módon a vélemény nyilvánítás nem kötekedés! 96 előttiek szerintem jobban rozsdásodnak, addig silány volt a rozsda védelem, szerencsére az enyémen 2 köröm nagyságnyi felszíni rozsda van. Egyébként utána érdeklődtem, és nem probléma olyan matricát beszerezni hivatalos úton, csak egy kérvény kell hozzá, meg egy kis apró.

Ok, ez mind szép. Engem 1 dolog érdekel, légyszíves magyarázd meg tudatlan fejemnek. Hogy kerül egy 99esbe egy 95 ös kormánya? Mi visz rá valakit, hogy ezt tegye? mondom én akinek az A Omegájába is érdekes kormány van.

Link to comment
Megosztás:

és a rekordod sem "rendes" autó..... :)

Van egy '93 10. havi gyártású A Omegám, van egy 1993 decemberi gyártású Rekordom, V6motorral, V8 váltóval... áá én hülye vagyok és gyűjtöm az ilyeneket :D

De sajna most már tuti, hogy nem tudom hazavinni a Rekit :( Pedighát...

Link to comment
Megosztás:

Ok, ez mind szép. Engem 1 dolog érdekel, légyszíves magyarázd meg tudatlan fejemnek. Hogy kerül egy 99esbe egy 95 ös kormánya? Mi visz rá valakit, hogy ezt tegye? mondom én akinek az A Omegájába is érdekes kormány van.

Na ezt én sem tudom, hogy miért. Na most majd megint jönnek azzal hogy biztos törött, meg kinyílt,meg hasonlók, de biztos nem volt törött a kocsi, részletesen át néztem, mindenütt, az alját is alaposan, stb.. Viszont pozitívum az hogy egy MV6-os hátsó futóműve van. Gondolom minden omegás ismeri a két külömbséget, a futóművek közt :)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt én sem tudom, hogy miért. Na most majd megint jönnek azzal hogy biztos törött, meg kinyílt,meg hasonlók, de biztos nem volt törött a kocsi, részletesen át néztem, mindenütt, az alját is alaposan, stb.. Viszont pozitívum az hogy egy MV6-os hátsó futóműve van. Gondolom minden omegás ismeri a két külömbséget, a futóművek közt :)

Én pl nem tudom, mert sosem volt MV6 Omegám :) Nemhogy másik B...

Link to comment
Megosztás:

Na ezt én sem tudom, hogy miért. Na most majd megint jönnek azzal hogy biztos törött, meg kinyílt,meg hasonlók, de biztos nem volt törött a kocsi, részletesen át néztem, mindenütt, az alját is alaposan, stb.. Viszont pozitívum az hogy egy MV6-os hátsó futóműve van. Gondolom minden omegás ismeri a két külömbséget, a futóművek közt :)

Egy pár autót láttam már, és amikor én vettem az enyémet, csak pár igen alapos szétbontás után jöttem rá hogy meg volt csukva a hátulja (persze mára már evidens, a szar fényezés ledobja magát hátul, ahol újrafújták)...

Aztán miután kapott egyet az eleje is, és rendbe raktam (pedig nem kicsi kocc volt, de korrektül össze lett rakva), és úgy volt hogy elmegy az autó, pár vevő megnézte, és senki se talált benne kivetnivalót (pedig olyan illető is látta, akiről tudom hogy nem ma ült fel a biciklire). Pedig aztán nézegették csápról, alulról felülről...

Lehet úgy lakatolni, javítani, hogy ne látsszon.

2literes motorhoz miért raknának MV6 futóművet? max valaki átrakta egy donorból. Lehet abból, amiből a kormány is jött... :P :P :P :P :P ;)

és mit takar az MV6 futómű? sperrt? vagy szintszabályzást?

Amúgy tökmindegy hogy törött volt-e vagy sem, az Omegák nagy része már abban a korban van, amikor már nehéz törésmentes példányt találni.

Amíg rendesen, becsületesen van javítva, addig meg no problem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.