Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Igen...vagyis nem tudom mert a legolcsóbb normális B2 500-ért van a legdrágább meg millió körül (ami vicc) de a B1 meg a béka segge alatt van :) gondoltam arra is hogy egy garnitúra kerékkel felrakom egy 100-assal olcsóbban..egy kereskedő mondta,hogy nagyon szívesen beveszi, de az előző pont ilyen omegát bevette 200-ért és eladta 300ért csak hogy menjen el mert szabadulni akart tőle...cudar idők járnak az omegákra :(

Igen lent van a B1-ek ára, de le ISS vannak harcolva rendesen. A tieddel az a bal, hogy 2.6-os, ekkora - és ennél nagyobb - motorral nem nagyon vesznek manapság autót. Meg legyünk objektívek, nem egy presztizs kocsi manapság. A fórum színvonala ISS mutatja, hogy gombokért lehet Omegát venni, meg ISS veszi a sok bevarrt zsebű, utána meg itt fröcsög...

Link to comment
Megosztás:

Nem sokan kapkodnak a V6-okért. Mindenki nyűgösnek, sokat fogyasztónak tartja őket. Na meg az átiratás is egy kisebb vagyon. Az ára elsőre elég húzós, de ha figyelembe vesszük, hogy hibátlan, plusz kis alku is belefér gondolom, akkor nem olyan sok az.

Link to comment
Megosztás:

Az elmúlt pár hét alatt 0 telefon és 0 mail....

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega_c/opel_omega_c_2.6_v6_elegance-7359852

El kéne adnom a coupet és megvenni ezt :) végre lenne egy rendes autóm :)

Ej, ha 2003-2004 es lenne, és Caravan .... Viszont a céges parkolóban van egy 3,2es Caravan (kicsit túlzásnak érzem az asszony alá, de nincs mit tenni , ha én is hajtani akarom :P ) - vagy egy OPC Zafira ... A segghajtány kicsit előnyt élvez, de ugye az meg vagy 4 évvel fiatalabb... ehh nehéééézzzz döntés :)

Link to comment
Megosztás:

Ti kint vagytok még ?

Ki az a Ti, és hol? :D

Persze, egy hónapja jöttem ki, még májusig tuti itt vagyok - de remélem állandósítanak...

Jövőhét szerdán hazaugrom, utána való hét hétfőn jövök vissza, ha akarsz valamit, keress. De Lurdyba nem megyek, mert sajnálatos családi eseményen veszek részt...

Link to comment
Megosztás:

Ki az a Ti, és hol? :D

Persze, egy hónapja jöttem ki, még májusig tuti itt vagyok - de remélem állandósítanak...

Jövőhét szerdán hazaugrom, utána való hét hétfőn jövök vissza, ha akarsz valamit, keress. De Lurdyba nem megyek, mert sajnálatos családi eseményen veszek részt...

Nem akarok tőled semmit (főleg mióta megnősültél :D ) csak nem tudtam :)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok tőled semmit (főleg mióta megnősültél :D ) csak nem tudtam :)

Fúúúj, ez rossz volt :P.... De hol kint? Már nem Afrika, már Svájc. Remélhetőleg jó ideig. De ahogy elnézem a fészbúkos hozzászólásást a nejemnek, lehet lesz ebből még szavannák, meg fekete kávé :D

Link to comment
Megosztás:

Fúúúj, ez rossz volt :P.... De hol kint? Már nem Afrika, már Svájc. Remélhetőleg jó ideig. De ahogy elnézem a fészbúkos hozzászólásást a nejemnek, lehet lesz ebből még szavannák, meg fekete kávé :D

Gondolom délen jobb idő volt, mint Svájcban. De a közbiztonság nem kérdéses hol jobb :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom délen jobb idő volt, mint Svájcban. De a közbiztonság nem kérdéses hol jobb :)

Hát kéremszépen, itt szar... pl esik az eső, hol a hó - hideg van :D az autósok nagy része ismeri a kreszt, meg előzékeny, szal tök undorító... viszont vannak feketék a cégnél, így otthon érzem magam :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ez gyakorlatilag simán beleillik a konzolomba és ugye kijelző is van hozzá.

Egyszerűen csak cserélnem kell,vagy utána még van dolog az ECU-val is?

...vagy esetleg ez abszolút esélytelen,mert pl a BC-em nem képes kezelni ezt a (CID) kijelzőt???

http://www.ebay.de/itm/Opel-Radio-NAVI-NCDC-2013-Farbdisplay-Omega-B-Facelift-5WK76635-/231088649969

Jól jönne pár 100%-os info,mert nem olcsó a cucc,papírnehezéknek egy törött cserép is elég...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Omegások!

CCRT700-as Philips telefonos rádiós magnó van a szekeremben.

Úgy tudom Omegába kezdték el először bepakolni ezt a típust.

Érdeklődnék,hogy valakinek nem-e lenne hozzá magyar nyelvű használati útmutatója,vagy esetleg egy cím,ahonnan le lehet tölteni?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv: Robi

Link to comment
Megosztás:

na ba..+

Délelőtt kis átvizsgálást tartottam a verdán,mivel holnap indulok vissza Németo.-ba.

Egyebek mellett ellenőriztem a hűtőventillátorokat is úgy,hogy elindítottam a klímát.

...és mikor leállítottam a kocsit,elfelejtettem kikapcsolni!

Aztán pár perc múlva el kellett ugranom egy 30-40km-es útra és azt vettem észre,hogy

MEGINT UGRÁL AZ ALAPJÁRATOM GURULÁS KÖZBEN 1000-2000 KÖZÖTT!!!

Ahogy dühöngtem magamban észrevettem,hogy a klíma megy -kikapcsoltam...

...majd a következő üresben gurulásnál már minden rendben volt és most is remek!

Na srácok: erre van normális magyarázat,vagy ez már meghaladja az emberiség jelenlegi tudását???

Link to comment
Megosztás:

na ba..+

Délelőtt kis átvizsgálást tartottam a verdán,mivel holnap indulok vissza Németo.-ba.

Egyebek mellett ellenőriztem a hűtőventillátorokat is úgy,hogy elindítottam a klímát.

...és mikor leállítottam a kocsit,elfelejtettem kikapcsolni!

Aztán pár perc múlva el kellett ugranom egy 30-40km-es útra és azt vettem észre,hogy

MEGINT UGRÁL AZ ALAPJÁRATOM GURULÁS KÖZBEN 1000-2000 KÖZÖTT!!!

Ahogy dühöngtem magamban észrevettem,hogy a klíma megy -kikapcsoltam...

...majd a következő üresben gurulásnál már minden rendben volt és most is remek!

Na srácok: erre van normális magyarázat,vagy ez már meghaladja az emberiség jelenlegi tudását???

Van...

Link to comment
Megosztás:

Látni kellene, vagy elektromos, vagy mechanikus gond lesz...

Mármint a klímával???

...vagy eleve rossz felé tapogatózom?

Nyilván összefügg valamilyen módon hibával -ha máshogy nem,közvetve...

Esetleg tippelni mernél,vagy túl sok a lehetőség...?

Link to comment
Megosztás:

Mármint a klímával???

...vagy eleve rossz felé tapogatózom?

Nyilván összefügg valamilyen módon hibával -ha máshogy nem,közvetve...

Esetleg tippelni mernél,vagy túl sok a lehetőség...?

Sok a lehetőség, de! A klímát egy külön kis ékszíj hajtja, ha így megterheli az alapjáratodat, szorulhat a kompresszor. Első körben szíj le, ha ingadozik lehet tovább keresni, ha nem, megvan az hiba...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.