Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Aztadurvaélet ^_^

Mázlista! Ez az bizza!

Hol találtad meg? :D

Kivettem a kesztyűtartót, ledes lámpával bevilágítottam oda a rádió környékére, és ott volt lent, összeragasztva valami kábelköteggel. Megfogtam, szépen felhúztam, és lám:) Amúgy 129-es kód kell a BC programozásához, és nálunk Csornán az Opelba van TECH1 es műszer, szal programoznak. Már csak BC-t kell szereznem és kapcsolót:) Jah és Ami megy fel kábelköteg(vastagabb, bennevan a hőmérő-órának a világításhoz vezető kábelja), azt kövesd lefele, és azon lesz ez a sárga csati. Enyémbe még bentvan az utasoldali légzsáknak a csatija is:)

Link to comment
Megosztás:

Kivettem a kesztyűtartót, ledes lámpával bevilágítottam oda a rádió környékére, és ott volt lent, összeragasztva valami kábelköteggel. Megfogtam, szépen felhúztam, és lám:) Amúgy 129-es kód kell a BC programozásához, és nálunk Csornán az Opelba van TECH1 es műszer, szal programoznak. Már csak BC-t kell szereznem és kapcsolót:) Jah és Ami megy fel kábelköteg(vastagabb, bennevan a hőmérő-órának a világításhoz vezető kábelja), azt kövesd lefele, és azon lesz ez a sárga csati. Enyémbe még bentvan az utasoldali légzsáknak a csatija is:)

Köszke ^_^

Akkor indul a második felvonás :D Remélem csak vak voltam múltkor :D

A tiéd 4 vagy 5ajtós?

Link to comment
Megosztás:

Köszke ^_^

Akkor indul a második felvonás :D Remélem csak vak voltam múltkor :D

A tiéd 4 vagy 5ajtós?

4ajtós, ugyanúgy Sedán mint a tied, csak 1évvel idősebb. Amúgy kézzel keresgélj, énis úgy találtam meg, mert nagyon nem látszódik. És ha megvan óvatosan húzd felfele, mert összevan tekerve ilyen szigetelő szarral a kábelköteghez. Ahogy szembe állsz a rádióval, a jobb oldalán, valahol alul kell lennie a csatinak. Hajrá:D

Link to comment
Megosztás:

4ajtós, ugyanúgy Sedán mint a tied, csak 1évvel idősebb. Amúgy kézzel keresgélj, énis úgy találtam meg, mert nagyon nem látszódik. És ha megvan óvatosan húzd felfele, mert összevan tekerve ilyen szigetelő szarral a kábelköteghez. Ahogy szembe állsz a rádióval, a jobb oldalán, valahol alul kell lennie a csatinak. Hajrá^_^

Oksi, köszke!

Nah indulok is haza:D

Link to comment
Megosztás:

Oksi, köszke!

Nah indulok is haza:D

Az enyém GL változat, tehát full alap(vezetőoldali légzsák, abs, központizár, klíma) És ezen is van 500féle csatlakozónak hely. Szal ha a tied CDX, ott is megkell lennie ennek a csatinak. Amúgy van ott még ahol a bc volt még1 üres stekker, egy fekete, de fingom nincs mié lehet:)

Link to comment
Megosztás:

Az hogy egy autó idősebb avagy fiatalabb, illetve milyen felszereltségű, úgy tűnik teljességgel irreleváns a BC csati meglétének szempontjából, szóval ez alapján még korai lenne örülni. Nekem is bent volt a '91-es C20NE Caliban, de például egy '97-es X20XEV-ből meg hiányzott... A jelek szerint teljesen ötletszintű hogy éppen milyen műszerfali kábelköteget raktak az autóba a gyártás során, ezt talán csak a jóisten tudja megmondani, illetve az a török vendégmunkás a gyártósoron akinek a keze rossz dobozba tévedt amikor a kábelkötegért nyúlt az autó összeszerelése során...

Link to comment
Megosztás:

Az hogy egy autó idősebb avagy fiatalabb, illetve milyen felszereltségű, úgy tűnik teljességgel irreleváns a BC csati meglétének szempontjából, szóval ez alapján még korai lenne örülni. Nekem is bent volt a '91-es C20NE Caliban, de például egy '97-es X20XEV-ből meg hiányzott... A jelek szerint teljesen ötletszintű hogy éppen milyen műszerfali kábelköteget raktak az autóba a gyártás során, ezt talán csak a jóisten tudja megmondani, illetve az a török vendégmunkás a gyártósoron akinek a keze rossz dobozba tévedt amikor a kábelkötegért nyúlt az autó összeszerelése során...

Török vendégmunkás:) De azért kíváncsi leszek hogy Thor kollega megtalálja-e a BC csatit az övében.

Link to comment
Megosztás:

És győzelem :D

Múltkor nem voltam elég rámenős. Ott volt az ahol először kotorásztam, de a nagykábelköteg miatt nem fértem hozzá rendes, ezért nem vettem észre.

Nah gyorsan kiszabadítottam, Asszonyéból meg kikaptam az Ő BC-jét, meg a kapcsolóját és jött a próba az enyémben. Sajnos csak az óra működik egyelőre.

A hogyan továbbot vágja valaki? Egyszer olvastam valahol, de az istennek sem találtam meg ^_^

KÉP

Szerk.:

Párom BC-je ezt írta:

129

6200

(Köszi Millibra a tippet)

Link to comment
Megosztás:

És győzelem :D

Múltkor nem voltam elég rámenős. Ott volt az ahol először kotorásztam, de a nagykábelköteg miatt nem fértem hozzá rendes, ezért nem vettem észre.

Nah gyorsan kiszabadítottam, Asszonyéból meg kikaptam az Ő BC-jét, meg a kapcsolóját és jött a próba az enyémben. Sajnos csak az óra működik egyelőre.

A hogyan továbbot vágja valaki? Egyszer olvastam valahol, de az istennek sem találtam meg ^_^

KÉP

Szerk.:

Párom BC-je ezt írta:

129

6200

(Köszi Millibra a tippet)

Igen a 129 a programnak a kódja, olyan kell nekem is:) Akksi sarut ha leveszed és visszateszed se jó?:S

Link to comment
Megosztás:

Igen a 129 a programnak a kódja, olyan kell nekem is:) Akksi sarut ha leveszed és visszateszed se jó?:S

Kezdett sötétedni, így nem sokat szenvedtem vele. Majd ha több időm lesz, akkor játszom vele egy kicsit ^_^

Ha jól értelek, akkor elméletben így is működhet (programozás nélkül)?

Link to comment
Megosztás:

Kezdett sötétedni, így nem sokat szenvedtem vele. Majd ha több időm lesz, akkor játszom vele egy kicsit ^_^

Ha jól értelek, akkor elméletben így is működhet (programozás nélkül)?

Igen, mert pont ez a program való X20XEV motorhoz és 195/60 R15ös gumihoz:) Nekem is ugyanez a számú program kell. De előbb szereznem kell bc-t. De ha elindítod se műxik semmi?:S

Link to comment
Megosztás:

Igen, mert pont ez a program való X20XEV motorhoz és 195/60 R15ös gumihoz:) Nekem is ugyanez a számú program kell. De előbb szereznem kell bc-t. De ha elindítod se műxik semmi?:S

Csak gyújtásra tettem. De sanszos, hogy ez kevés volt neki. Nah majd legközelebb. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Thor: Ma valszeg énis szerzek BC-t, azért majd mesélj a tiedben hogyan muzsikál!:D

Nah egyik szemem sír a másik meg nevet...

A BC akksisaru levétel után üzemel mint a pics@ :D

Ez hibátlan :D

DE!!!

Van itt nagyobb gond, ami már évek óta megvan (volt tulajnál is csinálta).

Már írtam ide is ezt a nem akar leállni dolgot ^_^

Gyújtáskulcs elfordít, de egy henger még rá rá rá durran (utógyújtás szerűen)és csak akkor hagyja abba, ha rálépek a fékre. Ha fékre lépve állítom le, akkor soha nem csinálja.

Ötlet?

Most kimegyek és az összes testkábelt megpuceválom, hátha...

Veled Mizu Adam, van BC?

Link to comment
Megosztás:

Nah egyik szemem sír a másik meg nevet...

A BC akksisaru levétel után üzemel mint a pics@ :D

Ez hibátlan :D

DE!!!

Van itt nagyobb gond, ami már évek óta megvan (volt tulajnál is csinálta).

Már írtam ide is ezt a nem akar leállni dolgot ^_^

Gyújtáskulcs elfordít, de egy henger még rá rá rá durran (utógyújtás szerűen)és csak akkor hagyja abba, ha rálépek a fékre. Ha fékre lépve állítom le, akkor soha nem csinálja.

Ötlet?

Most kimegyek és az összes testkábelt megpuceválom, hátha...

Veled Mizu Adam, van BC?

Naná:D Kemény 3ezerért szedtem ki egy vectra 2000ből kapcsolóval együtt. De a program nagyon sanszos rajta, mert 50el megyek, és 98at ír ki ha lennulázom a pillanatnyi sebességet:D Szóval.. De amúgy műxik rajta minden, és viszonylag jó állapotban is van. Mindjárt kimegyek dobok fel róla képet:)

Link to comment
Megosztás:

Naná^_^ Kemény 3ezerért szedtem ki egy vectra 2000ből kapcsolóval együtt. De a program nagyon sanszos rajta, mert 50el megyek, és 98at ír ki ha lennulázom a pillanatnyi sebességet:D Szóval.. De amúgy műxik rajta minden, és viszonylag jó állapotban is van. Mindjárt kimegyek dobok fel róla képet:)

:D Az zsír :D

Nekem ILYEN most alapjáraton :D

Link to comment
Megosztás:

Naná^_^ Kemény 3ezerért szedtem ki egy vectra 2000ből kapcsolóval együtt. De a program nagyon sanszos rajta, mert 50el megyek, és 98at ír ki ha lennulázom a pillanatnyi sebességet:D Szóval.. De amúgy műxik rajta minden, és viszonylag jó állapotban is van. Mindjárt kimegyek dobok fel róla képet:)

Várj, most esik le, hogy mit írtál!

Ez nem ír sebességet, maximum megtehető távot, vagy átlagsebességet.

Link to comment
Megosztás:

Várj, most esik le, hogy mit írtál!

Ez nem ír sebességet, maximum megtehető távot, vagy átlagsebességet.

Ha menet közben, az átlagsebességet nullázod, hirtelen kiírja a pillanatnyit. Amúgy nálam alapjáraton 1,6-1,8at ír fogyira. De ugye ez egy 92-es C20XE veciben volt. Holnap viszem be Opelékhoz átprogramoztatni:)

Link to comment
Megosztás:

Thor: Légy szíves nézd meg nekem hogy a TE Bc-d be mi a programszám. Úgy tudod, ha ráteszed a gyújtást, és megnyomod a léptetőgombokat(alsó-felsőt egyszerre) nyomod folyamat, és kifogja felül írni. Pl. 129(ennek kell lennie X20XEV esetében). Köszi:) Enyémen 84, ami azt jelenti hogy 1992 C20XE.

Link to comment
Megosztás:

Nah egyik szemem sír a másik meg nevet...

A BC akksisaru levétel után üzemel mint a pics@ :D

Ez hibátlan :D

DE!!!

Van itt nagyobb gond, ami már évek óta megvan (volt tulajnál is csinálta).

Már írtam ide is ezt a nem akar leállni dolgot ^_^

Gyújtáskulcs elfordít, de egy henger még rá rá rá durran (utógyújtás szerűen)és csak akkor hagyja abba, ha rálépek a fékre. Ha fékre lépve állítom le, akkor soha nem csinálja.

Ötlet?

Most kimegyek és az összes testkábelt megpuceválom, hátha...

Veled Mizu Adam, van BC?

Lehet nem zár el rendesen valamelyik injektor, és kap még egykis benzint, és hőre begyullad.

Link to comment
Megosztás:

Thor: Légy szíves nézd meg nekem hogy a TE Bc-d be mi a programszám. Úgy tudod, ha ráteszed a gyújtást, és megnyomod a léptetőgombokat(alsó-felsőt egyszerre) nyomod folyamat, és kifogja felül írni. Pl. 129(ennek kell lennie X20XEV esetében). Köszi:) Enyémen 84, ami azt jelenti hogy 1992 C20XE.

Upsz, ezt benéztem :D Most látom előbbrébb már leírtad:) Sorryyy ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.