Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Upsz, ezt benéztem :D Most látom előbbrébb már leírtad:) Sorryyy ^_^

:D :D ;)

Lehet nem zár el rendesen valamelyik injektor, és kap még egykis benzint, és hőre begyullad.

Én is ilyesmire gondolok, mert a kábel pucolás megvolt, de még mindig csinálja. Az az érdekes, hogy nem minden leállításnál hülyül meg.

Ha nem jövök rá semmire addig, akkor majd cserélünk Asszonykámmal injektorokat egy időre próba gyanánt.

A BC-t is duzzogva raktam vissz az övébe :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D :D

Én is ilyesmire gondolok, mert a kábel pucolás megvolt, de még mindig csinálja. Az az érdekes, hogy nem minden leállításnál hülyül meg.

Ha nem jövök rá semmire addig, akkor majd cserélünk Asszonykámmal injektorokat egy időre próba gyanánt.

A BC-t is duzzogva raktam vissz az övébe ;)

Asszonynak miért olyan fontos a bc?^_^

Link to comment
Megosztás:

Nah egyik szemem sír a másik meg nevet...

A BC akksisaru levétel után üzemel mint a pics@ :D

Ez hibátlan ;)

DE!!!

Van itt nagyobb gond, ami már évek óta megvan (volt tulajnál is csinálta).

Már írtam ide is ezt a nem akar leállni dolgot ^_^

Gyújtáskulcs elfordít, de egy henger még rá rá rá durran (utógyújtás szerűen)és csak akkor hagyja abba, ha rálépek a fékre. Ha fékre lépve állítom le, akkor soha nem csinálja.

Ötlet?

Most kimegyek és az összes testkábelt megpuceválom, hátha...

Még mindig nincs meg a bűnös :D

Amit már tudok.

A féklámpák 42Wattja veszi el a trafótól azta kóbor 4V-ot ( gyújtáson 12V)ami még marad a gyújtás levétele után, ha leveszem a lámpák saruját és úgy lépek a fékre (nem világít egyik lámpa sem), akkor nem áll le.

De ez a 4 V, csak akkor van, ha járó motorral veszem le a gyújtást. Más fogyasztó nem viszi el a 4V-ot (fényszóró 110watt).

Lehúztam a féklámpakapcsolóról a csarut, de így is csinálja.

Két ötlet amim van:

1, valahol valami összezár a fék és a trafó 12V-ja között

2, a nemhasználatos riasztó ugat bele a dolgokba (ez utóbbi valószínűbb, de nem szentírás ez sem)

Most elkezdem nyálazni a kapcsolásit :D

Link to comment
Megosztás:

Motinak!

Rádió csatlakozó kiosztása: (nekem panasonic van benne, így kellett átkötni)

Rádiónál:

zöld - zöld-fekete bal hátsó - Vectrában zöld - zöld-barna

lila - lila-fekete jobb hátsó - Vectrában barna- barna-fehér

fehér - fehér-fekete bal első - Vectrában kék- kék-barna

szürke - szürke-fekete jobb első Vectrában sárga- sárga-barna.

Link to comment
Megosztás:

Kábel sérülés valahol?

Nekem a jobb küszöbben volt 1 sérült vezetékem. Oda csavarozta valaki a kasztnihoz. :D

De nem volt vele gond, csak néztem erősen, hogy ez most mi. ^_^

Az előző tulaj csinált furcsa dolgokat. Néha az agyam begörcsöl a megoldásaitól.

Sanszos.

Hátul rengeteg szigetelőszalagos kábel van begyűrve. Gondolom akkor szenvedték, így oda amikor beleszaladtak a kocsiba hátulról.

tegnap este már összeakadtak a szemeim a kapcsolási rajzon, így mára maradt ;)

De előtte megnézem azokat a kábeleket.

:D Nekem az első Polskim volt ugyanilyen, mint Neked a Veki. Írd és mond, amihez hozzányúltak, az szarul lett összerakva. A hátsó tárcsafék dugattyúja is pl. Nem értettem, hogy miért nem állítja után a féket... mert mindent fordítva eőltettek bele... no comment.

Tegnap ahogy keresgettem a kábelek között, feltűnt a rengeteg szigetelőszalagos megoldás :D Volt elöl a biztitábla környékén is gazdagon, meg hátul a csomitartó alatti kábelkötegben. Ezeket próbálom megszüntetni (szétszed, összeforraszt és zsugorcső), hátha itt van a ludas.

jah és tegnap vettem észre, hogy két relé is fel volt cserélve a motortérben egy 30A-e és egy 40A (zöld, kék)). :D

Köszi a tippet :D

Link to comment
Megosztás:

Motinak!

Rádió csatlakozó kiosztása: (nekem panasonic van benne, így kellett átkötni)

Rádiónál:

zöld - zöld-fekete bal hátsó - Vectrában zöld - zöld-barna

lila - lila-fekete jobb hátsó - Vectrában barna- barna-fehér

fehér - fehér-fekete bal első - Vectrában kék- kék-barna

szürke - szürke-fekete jobb első Vectrában sárga- sárga-barna.

Köszi Öcsibácsi, de nekem igazság szerint az áram kellene, hogy mit hova kössek :/ A hangszorókat nagyjából vágtam de ez is segitség volt ^_^

Link to comment
Megosztás:

Tegnap elromlott az indexem, hiába mozgatom a relét, nem kattog az index csak egyfolytába világit :S

Eddig lekellett nyomni és akkor müködött szépen, okosan fölé beraktam egy kis vackot hogy folyamatosan lent tartja.

Elromlott volna a relém??

Akkor inkább a kapcsoló halt meg, nem?

Várj, de most mit is kellett lenyomnod? A relét?

Link to comment
Megosztás:

Akkor inkább a kapcsoló halt meg, nem?

Várj, de most mit is kellett lenyomnod? A relét?

Igen, mert ha nem nyomtam le akkor is egyfolytába világitott az index, gondolom érintkezési hiba vagy nemtom

Nemhiszem hogy a kapcsolóm halt volna meg, nem kattog a relé

Link to comment
Megosztás:

Igen, mert ha nem nyomtam le akkor is egyfolytába világitott az index, gondolom érintkezési hiba vagy nemtom

Nemhiszem hogy a kapcsolóm halt volna meg, nem kattog a relé

Okés, én írtam először hülyeséget hogy kapcsoló.

A relé sarui nincsenek eloxidálódva? Nem csak kontakthiba?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nehezen kiszedtem, levettem a biztositéktáblát és sikerült kihúzni, most elmentem csavart venni mert már régóta hallom hogy zörög ott lent vmi és 2 csavar hiányzott onnan ^_^

Relé a kezembe de az egyik lábán ilyen barnás (égetett foltok vannak)

Akkor ez csere??

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nehezen kiszedtem, levettem a biztositéktáblát és sikerült kihúzni, most elmentem csavart venni mert már régóta hallom hogy zörög ott lent vmi és 2 csavar hiányzott onnan ^_^

Relé a kezembe de az egyik lábán ilyen barnás (égetett foltok vannak)

Akkor ez csere??

Én megpucolnám (csiszolópapír pl.) és visszraknám próbából.

Link to comment
Megosztás:

Lecsiszoltam róla a foltokat, visszaraktam de hiába mozgatom bármerre megse kattan :S

Akkor csere igaz??

Vagy szedjem le a házat

És a W az milyen relé?? mert annak leesett a háza

Hát, ha más baj nincs (kontakthiba máshol), akkor marad a relé cserebere.

W? Száma vagy fénykép nincs? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mennyi lehet egy ilyen relé???

Nemtudom vhol lehet e kontakthiba, de mostanába vagy müködött vagy nem az indexrelé, gondoltam megfog hallni

biztositéktáblán a legelső relé, és a müanyagon egy kockába W mutat, ez után jön nekem az indexrelé majd a ablakmosó relé

Link to comment
Megosztás:

Mennyi lehet egy ilyen relé???

Nemtudom vhol lehet e kontakthiba, de mostanába vagy müködött vagy nem az indexrelé, gondoltam megfog hallni

biztositéktáblán a legelső relé, és a müanyagon egy kockába W mutat, ez után jön nekem az indexrelé majd a ablakmosó relé

A biztitábala takarójába bele van sütve, hogy mi micsoda. Azon nem nézted?

Link to comment
Megosztás:

Rájöttem ^_^

Ki dobtam 2e az ablakon, vettem 1 indexrelét berakom nem müködik, utána eszembe jutott hogy régebben az elakadásjelző szarakodott, benyomtam és máris müködik

Visszarakom a régit és semmi baja :@ :S

Mit csináljak ezzel az újjal mert már nem veszik vissza, ha kiprobáltam :S

Link to comment
Megosztás:

Rájöttem ^_^

Ki dobtam 2e az ablakon, vettem 1 indexrelét berakom nem müködik, utána eszembe jutott hogy régebben az elakadásjelző szarakodott, benyomtam és máris müködik

Visszarakom a régit és semmi baja :@ :S

Mit csináljak ezzel az újjal mert már nem veszik vissza, ha kiprobáltam :S

Nah akkor megoldottad a dolgot :D

Meg van még egy tarcsi reléd :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.