Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Köszi Öcsibácsi, de nekem igazság szerint az áram kellene, hogy mit hova kössek :/ A hangszorókat nagyjából vágtam de ez is segitség volt ^_^

Piros és a sárga a menykő, a fekete a test. A rádiónál milyen csati van 8 érintkezős? (ISO) Vagy jönnek ki a színes kábelek, oszt ennyi?

Néha a pirosat és a sárgát egyesíteni kell, pl. Panasonic cucc.

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor megoldottad a dolgot ^_^

Meg van még egy tarcsi reléd :D

Ami Lada Samara irányjelző reléje, sokkal lassabban kattog mint a sajátja

Opel vectrájé 4 meg 7e volt relé, jóhogy nem vettem meg, ezt meg visszavinni nem lehet mert elekromos alkatrész pfff

Link to comment
Megosztás:

Piros és a sárga a menykő, a fekete a test. A rádiónál milyen csati van 8 érintkezős? (ISO) Vagy jönnek ki a színes kábelek, oszt ennyi?

Néha a pirosat és a sárgát egyesíteni kell, pl. Panasonic cucc.

A rádióból jön ki piros, sárga, barna, fekete, egy kapcsoló szál a többi a hangszoróé

Az autóból csak piros, egy vékony fekete, egy vastag barna kábel meg az erősitőnek a kapcsoló szála

Elsőnek a magnóból a barna kábelt az autóból kijövö barna kábelre de nem csinált semmit, utána a magnóból a fekete kábelt rákötöttem az autóból kijövő vastag barnára ekkor bekapcsolodott, meg füstölt, ment a magnó, gyorsan széthúztam

Most akkor melyik kábelt hova :S

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréltem a hátsó hangszórókat, mert a balos erősen recsegett. Ezt a sz*pást, a fél autót le kellet bontani hozzá.

Majd, ha az öcsém visszaküldi a véletlenül elvitt kábelem a fotómasinához, dobok fel képeket.

Astra első recsegőket tettem bele, kellett kicsit alakítani rajta, de megoldottam. Átmérő =, csak a kialakítás más. ^_^

Link to comment
Megosztás:

A rádióból jön ki piros, sárga, barna, fekete, egy kapcsoló szál a többi a hangszoróé

Az autóból csak piros, egy vékony fekete, egy vastag barna kábel meg az erősitőnek a kapcsoló szála

Elsőnek a magnóból a barna kábelt az autóból kijövö barna kábelre de nem csinált semmit, utána a magnóból a fekete kábelt rákötöttem az autóból kijövő vastag barnára ekkor bekapcsolodott, meg füstölt, ment a magnó, gyorsan széthúztam

Most akkor melyik kábelt hova :S

Piros-piros, fekete-fekete.

Barna nekem nem volt, mérj rá gyújtáson és nélküle is, mi van benne.

Erősítő kapcsoló az a kék-fehér? Ha nincs erősítő, ragaszd le.

Bár elsőnek mérj ki minden kábelt 1 multiméterrel, biztos ami biztos. Az enyém is össze volt barmolva, az elsőkre volt kötve minden még az erősítő is. :D

A hátsók meg üresen. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréltem a hátsó hangszórókat, mert a balos erősen recsegett. Ezt a sz*pást, a fél autót le kellet bontani hozzá.

Majd, ha az öcsém visszaküldi a véletlenül elvitt kábelem a fotómasinához, dobok fel képeket.

Astra első recsegőket tettem bele, kellett kicsit alakítani rajta, de megoldottam. Átmérő =, csak a kialakítás más. ^_^

Bakker, ne is mondd... Épp múltkor néztem a donoron, hogy mekkora szívás a csere...

A kalaptartót alulról fogja valami csavar? Vagy patentos?

Link to comment
Megosztás:

Bakker, ne is mondd... Épp múltkor néztem a donoron, hogy mekkora szívás a csere...

A kalaptartót alulról fogja valami csavar? Vagy patentos?

Az ülés mögött 3 bolha és hátul az ablak vonalában 4. Ezeket a csomitartóból simán vissza lehet nyomni.

Azzal is szívtam, hogy a hátsó ablak cserélve volt(előző tulaj) ^_^ és sajna a ktartó kicsit oda ragadt. Szikével elreszeltem, :D

Ja, és a kis ablakok burkolatát is le pattintottam még, meg a 3. féklámpát is. :D

Miért nem lehetett simán alulról felcsavarozni? Úgyis rajta van az a védő műanyag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.