Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés?


morg

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy 2,5 td B omiban nagyon nem akar meleg lenni /! ;-( / ,annyira,hogy befagy a s.......m! :lol:

Kb 20-25 perc múlva kezd el langyosat lehelni,de koránt sem az igazi!

A fűtő testet átmostam vízkőoldóval 2x is,szinte semmit sem hozott ki belőle,a motor hőfoka 10-15 perc alatt megy fel üzemi hőmérsékletre.

Az összes ablak tiszta pára,alig akarja lefújni még a szélvédőt is!

Van Valaki írástudó,aki tudna segíteni a gondomon,esetleg Bpesten,vagy környékén?!

Kösz előre is! 0630/253-3714 Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 2,5 td B omiban nagyon nem akar meleg lenni /! ;-( / ,annyira,hogy befagy a s.......m! :lol:

Kb 20-25 perc múlva kezd el langyosat lehelni,de koránt sem az igazi!

A fűtő testet átmostam vízkőoldóval 2x is,szinte semmit sem hozott ki belőle,a motor hőfoka 10-15 perc alatt megy fel üzemi hőmérsékletre.

Az összes ablak tiszta pára,alig akarja lefújni még a szélvédőt is!

Van Valaki írástudó,aki tudna segíteni a gondomon,esetleg Bpesten,vagy környékén?!

Kösz előre is! 0630/253-3714 Zsolt

Visszaolvasol, pár oldal tele van a tiedhez hasonló problémákkal, és lehetséges megoldásokkal.

És csak olvasni kell tudni.

Link to comment
Megosztás:

Leírás alapján sanszos a termosztát. Amíg nálam volt 2,5 év alatt nem volt cserélve. Ha te sem cserélted azóta, akkor min. 5 éves. Mondjuk attól még nem feltétlenül kellene rossznak lennie...

Szeva!

Még nem volt benne cserélve a termosztát,akkó lehet az a baja?! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is ugyan olyan vastag mind. Ezen már én is gondolkodtam, mit lehetne kitalálni, de nem mertem átkötögetni, nehogy lefaggyon a reduktor.

Kipróbáltam mi lesz ha elzárhatóra csinálom a reduktor kört, nagyon kevés víz elég neki!

Viszont a fűtésem így sem ér el a komfortskálámon magasabb fokozatot.

A radiátorba menő csövek melegek ugyan de 90+ fokos víznél annyira nem kéne hogy tudjam tapogatni őket nem?

Apropo: ezeknek akkoris melegnek kell lennie ha a digit vezerlője OFF?

Link to comment
Megosztás:

Kipróbáltam mi lesz ha elzárhatóra csinálom a reduktor kört, nagyon kevés víz elég neki!

Viszont a fűtésem így sem ér el a komfortskálámon magasabb fokozatot.

A radiátorba menő csövek melegek ugyan de 90+ fokos víznél annyira nem kéne hogy tudjam tapogatni őket nem?

Apropo: ezeknek akkoris melegnek kell lennie ha a digit vezerlője OFF?

90 fokos víznél is meg lehet fogni a csövet, csak fáj, és hosszabb távon égési sérülést okoz :lol: :lol:

Azthiszem hogy ha ki van kapcsolva a keringetés/fűtés/nevezzükakárhogy, akkor lezár a csap, más esetben nyitva van, és a belső lamellával keveri a meleg levegőt.

Este meg tudom nézni, most nincs előttem semmi kapcsolás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na sajnos pont került az ügy végére, elvittem a csargőbe először azt mondták fűtés csap kezdtem megnyugodni aztán két óra múlva hívtak , h sajna nem az úgyhogy csak radiátor lehet. Kaptam árajánlatot ,de picit húzósnak találtam az 50.000, után gyártott radiátorral szereléssel gyárival 80.000 körül, így vettem egy radiátort .Most már csak egy kérdésem lenne , hogy tudtok e valakit ajánlani aki kicseréli nekem ,mert én ehhez nem értek .

Üdv

Ati

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na sajnos pont került az ügy végére, elvittem a csargőbe először azt mondták fűtés csap kezdtem megnyugodni aztán két óra múlva hívtak , h sajna nem az úgyhogy csak radiátor lehet. Kaptam árajánlatot ,de picit húzósnak találtam az 50.000, után gyártott radiátorral szereléssel gyárival 80.000 körül, így vettem egy radiátort .Most már csak egy kérdésem lenne , hogy tudtok e valakit ajánlani aki kicseréli nekem ,mert én ehhez nem értek .

Üdv

Ati

Én már cseréltem, halálos....

Még1x nem állnék neki, de 50e-t se akarnék fizetni érte....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na sajnos pont került az ügy végére, elvittem a csargőbe először azt mondták fűtés csap kezdtem megnyugodni aztán két óra múlva hívtak , h sajna nem az úgyhogy csak radiátor lehet. Kaptam árajánlatot ,de picit húzósnak találtam az 50.000, után gyártott radiátorral szereléssel gyárival 80.000 körül, így vettem egy radiátort .Most már csak egy kérdésem lenne , hogy tudtok e valakit ajánlani aki kicseréli nekem ,mert én ehhez nem értek .

Üdv

Ati

Szia!

Két embert tudok ajánlani,az egyiket én is "kaptam",ajánlották,rendes csókának tűnik,Bpest 13.ker-ben,illetve 17.kerben.

Melyik lenne megfelelőbb?!

De idén már nem igazán vállalnak melót :lol:

Illetve egy kerehatvani srác,aki szintén tudja miről beszél! :lol:

Ha kell elküldhetem a számaikat!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Két embert tudok ajánlani,az egyiket én is "kaptam",ajánlották,rendes csókának tűnik,Bpest 13.ker-ben,illetve 17.kerben.

Melyik lenne megfelelőbb?!

De idén már nem igazán vállalnak melót :lol:

Illetve egy kerehatvani srác,aki szintén tudja miről beszél! :lol:

Ha kell elküldhetem a számaikat!

A XIII-at nem er ajanlgatni amig az enyem nincs kesz!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Két embert tudok ajánlani,az egyiket én is "kaptam",ajánlották,rendes csókának tűnik,Bpest 13.ker-ben,illetve 17.kerben.

Melyik lenne megfelelőbb?!

De idén már nem igazán vállalnak melót :lol:

Illetve egy kerehatvani srác,aki szintén tudja miről beszél! :lol:

Ha kell elküldhetem a számaikat!

[/q

KÖSZÖNÖM, NEKEM IGAZÁBÓL MINDEGY KIVISZEM AKÁR A 17 BE IS CSAK VALAKI MEGCSINÁLJA.

ELKÜLDÖD A SZÁMOKAT P.Ü.-BEN?

KÖSZI

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.