Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

www.fk-automotive.de

innen mindent, ha tetszik valami mondj egy cikkszámot mondok rá jó árat... :-)

Vagy ha van konkrét elképzelés akkor írj és megmonom mi van olyan cumó!

Ja a listaárat úgy kapod, hogy 250-nel szorzod az ottani EUR-árakat, és abból adok kedvezményt... :-)

A többit Pü-ben, ne offoljuk szét evvel a topicot pls... :-)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Urak, akkor ide is beteszem a kérdésem:

Tud, vagy hallott valaki már valami konkrétumot a "Mantzel" cég tuningjáról? Van egy OPC eladó az AutoScout-on, ami 250 LE-s X20XER mocis (szívó OPC), az eladóval leveleztem, azt írja, hogy a kocsi rendes raliautó, és a Mantzel készítette fel, akiket melegen ajánl. A honlapjuk szerint igen szépen megpöcögtetik ők is - elsősorban a szívó - gépeket.

Pl.: http://www.mantzel.de/tuningstufen/astra.php

Ha van valami infó, osszatok nekem is! :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Urak, akkor ide is beteszem a kérdésem:

Tud, vagy hallott valaki már valami konkrétumot a "Mantzel" cég tuningjáról? Van egy OPC eladó az AutoScout-on, ami 250 LE-s X20XER mocis (szívó OPC), az eladóval leveleztem, azt írja, hogy a kocsi rendes raliautó, és a Mantzel készítette fel, akiket melegen ajánl. A honlapjuk szerint igen szépen megpöcögtetik ők is - elsősorban a szívó - gépeket.

Pl.: http://www.mantzel.de/tuningstufen/astra.php

Ha van valami infó, osszatok nekem is! :lol:

úúú... 170 LE a Z18XE-ből... :) 3.498,- €-ért... :)

Valamit azért tudhatnak... :D

Bár valszeg akkor már egyszerűbb venni egy Z20LET-es gépet... :blink:

Na aztán arra meg már mehet a tuning... 300LE-ig! :o

Link to comment
Megosztás:

Urak, akkor ide is beteszem a kérdésem:

Tud, vagy hallott valaki már valami konkrétumot a "Mantzel" cég tuningjáról? Van egy OPC eladó az AutoScout-on, ami 250 LE-s X20XER mocis (szívó OPC), az eladóval leveleztem, azt írja, hogy a kocsi rendes raliautó, és a Mantzel készítette fel, akiket melegen ajánl. A honlapjuk szerint igen szépen megpöcögtetik ők is - elsősorban a szívó - gépeket.

Pl.: http://www.mantzel.de/tuningstufen/astra.php

Ha van valami infó, osszatok nekem is! :)

Jókat hallottam felőlük, nem egy próbálkozó tini csapat forrasztópákával és 3 féle csavarhúzóval. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez valami spanyol tuning-tali volt. Érdekes lenne róla többet tudni. Erről a tunigfever lapról töltötted le?

Hey, Mindenki!

A pick-up-ról cikk/bemutató a Maxi Tuning c. lap 2005. novemberi számában. Holnap kiviszem a Lurdyhoz. Akit érdekel, megtekintheti. Érdekes tanulmány... :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Nekem van hozzá való adapterem, na meg lehet, hogy még indexes tükröm, is ha gondolod megnézhetem... ;)

köszönöm szerintem érdekel a dolog, ja és krómos kéne

csak mert a rendes tükörrül jön le a krómréteg, pedig 10 ronyg volt :) annyiből már majdnem megvan egy M3-as

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.