Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
nem tudjátok, hátul a feliratok azok ragasztva vannak? tehát egyszerűen le lehet venni? Utánna gondolom ragsztó nyom, azt mi oldja ami viszont a fényezést nem bántja?

Hát a Kadetten meg a Calin legalábbis ragaszva voltak, ilyen kétoldalas ragszalag szerű valamivel, én simán zsilettpengével/szikével leszedtem (óvatosan!), utána a ragasztómaradványt meg valami lightos oldószerrel átitatott ronggyal le lehet dörzsölni. (Vigyázni a fényezésre!)

Link to comment
Megosztás:

Akkor megnyugtatás képpen elmondom, hogy az F Astrán asszem lyuk is van. :) Legalábbis amikor levettem az 5. ajtó belső borítását, akkor találkoztam 2 pöcökkel, ami gyanúsan az Opel-jel környékén volt. Szerintem Te is nézd meg, G-nél nem tudom hogy van, de a 2 (vagy több :D ) lyuk tényleg elég zavaró lehet!

Link to comment
Megosztás:

Astra G Caravanon ragasztva van, legalább is az OPEL felirat. Valami "egyszerűagyú gyüjtő" megpróbálta leszedni az enyémet és letörte a felét, úgyhogy leszedtem a maradékot is. HA valakinek van felesleg vagy tudja hol lehet kapni ( sillernél 3500ft :-(( ) írjon. Köszi.

Off

Én a classic -ot nagyon szívesen odaadom

Az Opel-t nem, mert az a szobámban fog díszelegni :)

Link to comment
Megosztás:

Astra G Caravanon ragasztva van, legalább is az OPEL felirat. Valami "egyszerűagyú gyüjtő" megpróbálta leszedni az enyémet és letörte a felét, úgyhogy leszedtem a maradékot is. HA valakinek van felesleg vagy tudja hol lehet kapni ( sillernél 3500ft :-(( ) írjon. Köszi.

Off

Bontóban próbáld meg, szerintem ott kapsz kevés pénzért jó állapotút!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki! Astra G 1.7 DTI tulajdonos vgyok és szertném tuningolni az autót, de mielőtt megcsináltatnám kiváncsi volnák mások véleményére ezzel kapcsolatban! Mondjuk elsősorban azokéra akik 1.7 DTI-vel rendelkeznek és már elvégzték ezt a nem annyira olcsó beavatkozást! Megéri-e, ténylegesen nő-e az autó teljesítménye! A hozzászólásokat előre is köszönöm!
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki! Astra G 1.7 DTI tulajdonos vgyok és szertném tuningolni az autót, de mielőtt megcsináltatnám kiváncsi volnák mások véleményére ezzel kapcsolatban! Mondjuk elsősorban azokéra akik 1.7 DTI-vel rendelkeznek és már elvégzték ezt a nem annyira olcsó beavatkozást! Megéri-e, ténylegesen nő-e az autó teljesítménye! A hozzászólásokat előre is köszönöm!

Szia !

Nézd meg ezt : http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=608

PBOX-os okosítás van a te kocsidhoz is :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.