Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Arra van valakinek ötlete ,hogy a hátsó ablakon levő ( már 5 éve ) H betűt és az elég nagyméretű OpelSiller matricát mivel és hogyan lehet leszedni? Nem szeretném elrontani a hátsóablak fűtést!

Off

Megmondom őszintén, én annak idején a Kadetten bátorkodtam leszedni egy tizenakárhány éve fentlévő H-betűs matricát (már el volt sárgulva) ilyen benzinkútnál kapható speciális autópályamatrica-lekaparó célszerszámmal :) . A hátsóablak fűtést nem bántotta.

Link to comment
Megosztás:

ööö.. hát igen, izlések és pofonok, de amíg a kicsikocsi igényesen van megcsinálva és nem csupa minden kacatot rak rá, addig szerintem szép.

De majd kiderül:) persze miként el kezd kopni már szedem is, mert akkor már valóban ciki. És persze tudni kell, hogy mihez mi illik.

Majd rakok fel képet és eldöntöd illik-e rá :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem sötét színű kocsira nem rossz, ha van rajta máshol is króm.

Mondjuk nem cserélneém le az opelclubos keretemet ilyenre, pedig az én kocsim is sötét színű :wink:

Nekem is króm keret van rajta hátul, de már egy éve kaptam használtan, de egy kopás sincs rajta.De én vettem a fáradtságot beballagtam egy dekoroshoz a klubbos kerettel és megmondtam nekik hogy ugyanolyan feliratot akarok, csak feketében, így nekem is van rajta opelklubos felirat :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Szevasztok!

Nos még semmit sem hajszárítóztam le de az opel karika jelet is le lehet zúzni hátulról??? Vagy csak a tobbi kisebb írásocskát!!!  :roll:  :roll:

Azt már nem tudod leszedni nyom nélkül :!: :!: :!:

hacsak nem szerenéd hogy a mögötted lévők két lyukat bámuljanak

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.