Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Ehh.. redi-redi :D gondolod hogy kézrátétellel meg erős szuggeszív képességemmel szedtem ki azt az egyett?! Teeeeeeeeeeeeeee.. :twisted:

Erőszakkal. hmm.. akkor nyugodtan küzdjek vele? A hengerfejnek elvileg nem lehet baja.. :?:

Persze jó irányba próbálom csak.. (amerre az az egy is kijőtt)

Más!! NIncs vkinek maradék gyújtókábele? Amit mondjuk kiszedett, lecserélt?!

Konkrétan a leghoszzabb kellene.. kontaktos.. az összes többi 2.1kohm.. az az egy meg.. :?

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy 06-18 ig melózok, és nem kocsival.. kb. fél 7re érek newpestre.. elég messze van B.Örstől.

megpróbálok szerezni vmi szerszámot... 16 os csökulcs.. meg mondjuk bele egy pajszer :twisted:

Nem is azt akartam, hogy gyere ki Börsre, arra gondoltam, hogy odaugrok a kocsihoz. Mondjuk ez a ma este nem jó, azt hittem, esetleg du. ráérsz. Na mind1, ha nem jön össze, írj!

bazs, Te hol dolgozol Börsön?

Link to comment
Megosztás:

npasi: oh.. köszi.. nem vártam volna el hogy elgyere házhoz :D

Viszont asszem ha addig nem lesz semmi, márpedig asszem nem lesz, akkor Fóton kellene megberhelni.. ha lehoznád esetleg a fent emlitett pár szterszámot.. vagy akinek lenne esetleg vmi bevált eszköze.. :oops:

Egy gyertyacserére csak nem viszem már el szervizbe...

Link to comment
Megosztás:

elkezdett szaporábban pislogni a bal indexem,

olvasom a kapcsolási rajzot, hogy mitől lehet, de ugyanarról a 49a-ról kapja az pozitívot a bal (49aL) és a jobb (49aR) is.

A kettő még összetalálkozik a műszerfalon a visszajelzőlámpánál, de ez minden. A vészvillogónak másik visszajelzőlámpája van ráadásul a K-ról kapja a jelet.

A jobb index a régi rendes ritmusában pislog.

Újabb rejtély.

Link to comment
Megosztás:

elkezdett szaporábban pislogni a bal indexem,

olvasom a kapcsolási rajzot, hogy mitől lehet, de ugyanarról a 49a-ról kapja az pozitívot a bal (49aL) és a jobb (49aR) is.

A kettő még összetalálkozik a műszerfalon a visszajelzőlámpánál, de ez minden. A vészvillogónak másik visszajelzőlámpája van ráadásul a K-ról kapja a jelet.

A jobb index a régi rendes ritmusában pislog.

Újabb rejtély.

Nem kiégett valamelyik izzó?

Link to comment
Megosztás:

őőőőőő szszszszíííí

nemkerestem,

eszembe se jutott ilyesmi

akko mögnézöm

megnéztem: megvan mind a négy indexizző, pislog is mind a négy amikor kell, most este viszont rendes ütemben a bal is.

asszem ezt majd lámpázhatom egy egész napig míg megtalálom mi volt a gondja.

azér kösz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.