Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Látod Gepárd!

A digitben úgy van... :wink:

Egy balra, egy jobbra... :wink:

Üdv.: Atommanó

Atom!

És neked igy müködik is? Minden átalakitás nélkül?

Mert akkor elképzelhetö h a müszefal egység külön kapja a jobb-bal jelet, és csak mondjuk egyszerüen közösitve van a fólia valahol, oszt azé pillog csak egy lampion... :roll: :shock:

Link to comment
Megosztás:

Relétöl? Mert akkor már ott a kész megoldás ...

Nem, a relének csak egy kimenete van, a ZindexkaCCSoló osztja le, hogy melyik oldal villogjon! Gyakorlatilag a két, lámpák felé menő vezetékre kell rápárhuzamosítani, amit legegyszerűbben a bajuszkapcsolón tudsz megcsinálni, vagy a vészvillogó kapcsolójánál.

(Fekete-zöld a bal, fekete-fehér a jobb oldal vezetéke)

Ja, a műszercsoportba valszeg be kell cibálni a plusz vezetéket. (Nekem is digit csoportom van, de már nem emléxem, hogy be volt-e madzagolva, vagy sem. De mintha úgy rémlene, hogy nem.)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy te mennyiért jutsz hozzá a kapcsolóhoz?

Még nem tudom, van itt helyben két opel bontó is, de egyikben sem láttak még gsi kapcsolót, viszont az egyik holnap megy ausztriába és megígérte, hogy szerez majd.

Remélem nem húz le majd nagyon, csak sajna itt monopolhelyzetben van, ilyen téren. A neten nézelődve 1500-2500-ért láttam sima kapcsolót , gondolom ez sem lesz több 4 max.5 ezernél.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szükségem lenne olyan anyagra (ragasztó?) amivel fémhez tudnék fémet rögzíteni, úgy, hogy a vezetőképesség is megmaradjon.

A forrasztás, csavarozás szóba sem jöhet, az egyik a meleg a másik meg a helyszűke miatt.

Ha tud valaki akkor légyszi segítsen.

Link to comment
Megosztás:

Szükségem lenne olyan anyagra (ragasztó?) amivel fémhez tudnék fémet rögzíteni, úgy, hogy a vezetőképesség is megmaradjon.

A forrasztás, csavarozás szóba sem jöhet, az egyik a meleg a másik meg a helyszűke miatt.

Ha tud valaki akkor légyszi segítsen.

Ezüstel telítetett epoxy ragasztó :!: :?: :)

Link to comment
Megosztás:

És olyat lehet kapni valahol, vagy csak hülyítesz?

Hát én már használtam ilyet úgyhogy elvileg van. Viszont hogy hol lehet venni és mennyiért, azt nemtom. Biztos nem olcsó mulatság, pláne ha csak kevés kell belőle. Most nem sokat segítettem... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért én nem vagyok annyira elveszett gyerek, és írtam egy két ragacs forgalmazónak, itt a legjobb válasz:

Tisztelt Mészáros Úr!

Tudunk ilyen ragasztót utánvéttel küldeni Önnek. A neve: AgPE-120 ezüst vezető ragasztó. Ez egy kétkomponensű ragasztó, melynek egyik tagja ezüst. A kiszerelés 8 g, az ára 2.303.- Ft + postaköltség.

Üdv. Szegedi Ákos ügyvezető

gondolom postaköltséggel együtt 3000 is van

DE VAN!

Link to comment
Megosztás:

Azért én nem vagyok annyira elveszett gyerek, és írtam egy két ragacs forgalmazónak, itt a legjobb válasz:

Tisztelt Mészáros Úr!

Tudunk ilyen ragasztót utánvéttel küldeni Önnek. A neve: AgPE-120 ezüst vezető ragasztó. Ez egy kétkomponensű ragasztó, melynek egyik tagja ezüst. A kiszerelés 8 g, az ára 2.303.- Ft + postaköltség.

Ez gondolom ablakfűtéshez való ragasztó. Én a régi "home" számítógépeknél találkoztam gőzőlt fóliák törésével. A legjobb megoldást lecsupaszolt sodrott 0.75-ös vezeték a letisztított felületre tűzőgéppel rögzítve adta. Forrasztást semmiképpen nem ajánlom!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.