Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

Mármint alap "gyantakéket"?

Tudtommal csak víztiszta tokosat gyártanak belőle, néhánynál kékesítve

is van a tok. Nem olyan?

Ma bementem a boltba és megkérdeztem, szóval ez anyagában szinezett, de nem is kék inkább egy kicsit lilás a szine.

Viszont kéken pilácsol és a fickó szerint kb fél éve lehet kapni ezt a fajtát (tehát nem a régi kék, de ahhoz hasonló).

225 forint volt darabja ha jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ez érdekes!!

Valószínű hogy a Forrásba voltál és én voltam ott kb 3 hete és kérdeztem hogy milyen kék ledek vannak és sima natúr uveges fejűt adott ami jó meert erős de sajna pontszrű!!! :)

Na mindegy egyszer meg oldottam ezzel akkor meg fogom oldani mégegyszer. De lehet hogy csiszolok vagy egy przmát kéne széttörni és a fejére ragasztani az is vinné a fényt szrte széllyel!!! Nem :?:

Ma csinálok piros helyzetjelzőt Havernak Két-két extrafényű led remélem jó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes!!

Valószínű hogy a Forrásba voltál és én voltam ott kb 3 hete és kérdeztem hogy milyen kék ledek vannak és sima natúr uveges fejűt adott ami jó meert erős de sajna pontszrű!!! :)

Na mindegy egyszer meg oldottam ezzel akkor meg fogom oldani mégegyszer. De lehet hogy csiszolok vagy egy przmát kéne széttörni és a fejére ragasztani az is vinné a fényt szrte széllyel!!! Nem :?:

Ma csinálok piros helyzetjelzőt Havernak Két-két extrafényű led remélem jó lesz!

Vagy levágod a LED fejét,hogy sik legyen a fel része!

Link to comment
Megosztás:

vki nem tud vmi razjot adni, hogy hol megy a belső világításnak a kébele?

most akarok a kocsiba belső uv-t, és a belső világításra akarom rákötni, csak simán rá kell forrasztani?

Valószínű a bal oldalon megy föl a szélvédő mellett de én azt nem bontanám hanem a lámpánál vezetnám be és benyomkodnám a a kárpit alá!ja és simán raforraszthatod!

Link to comment
Megosztás:

A ködlámpában milyen izzó van? (Az egyik kiégett! :) )

H1-es?

És hány wattos?

Esetleg van valakinek valamilyen jó tippje, hogy milyen típusú izzót érdemes venni a ködlámpába? (Illetve milyet nem?!)

A totalcar weboldalon dícsérik az Osram Allseason Supert (bár ez H3-as). Van valakinek ilyen?

Link to comment
Megosztás:

én meg megcsináltam magamnak a panel és beforasztgattam a többi cuccot kb 7-800ft ba jött ki és 15mp ig még égve marad és utánna elhványodva alszik ki!

Nem akarsz esetleg egy kapcs. rajzot és egy alkatrész listát közzé tenni ezzel kapcsolatosan? :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.