Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

ja és hol lehet olyan biztosítékot venni? mert a kötelező kütyüs cuccba, minden fajta van csak olyan kicsi sárga amilyen nekem kell :( mennyibe kerülhet?

A bizti az kb. fél centi széles?

Az van nekem egy marékkal,ha akarom.

A sárga a 20-as asszem.

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

raktam a kicsi-kocsiba 2 db 30 cm neont, kapcsolóval, nahátérzékelővel 5.000 pénz vót, naon kafa 8)

iga miközben beraktam kisütöttem egy biztositékot, de megérte :lol:

ja és hol lehet olyan biztosítékot venni? mert a kötelező kütyüs cuccba, minden fajta van csak olyan kicsi sárga amilyen nekem kell :( mennyibe kerülhet?

tescóban és társaiban lehet kapni, mint a leveles orvosságot :(

Nekem is kell neon! Hol vetted? Jövő héten leugrom megnézni. Mikor vagy?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
nem tudjátok, a belső neon is tilos? Vagy inkébb kapcsolja le, ha rendőr bácsit látok?

Szia!

Papírforma szerint, ha jól tudom mozgásban lévő járműben nem lehet pilácsolni. A neont külön nem tilja semmi. Nekem lábtérnél van és úgy van elhelyezve, hogy kb. csak bokáig ér a fény, kintről nem látszik semmi.

A kékre nagyon harapnak, azt szerintem érdemes kikapcsolni, ha igazoltatnak, bár minden rendőr és főleg hangulat függő.

Ja, a KÖM-ben utánna tudsz olvasni. (ez valami kormány rendelet, közúti járművekre)

Link to comment
Megosztás:

nem tudjátok, a belső neon is tilos? Vagy inkébb kapcsolja le, ha rendőr bácsit látok?

elvileg semmileyen zavaró cucc nem lehet a vasadon.

de szte ez is mint megannyi magyar tyuning rendőrfüggő éppen mijjen kedvük van....

A minap céges vassal elhúztam egy ######kabáttal teli kocsi mellett és le se sóztak, míg aki követett ( bravo 1.2 vagy 1.4 semmi alatt kék neon) csórikám úgy le lett meszelve mint atom...

Link to comment
Megosztás:

Nem teljesen ideillik, csak azért kérdezem, hátha van valakinek emléke, hogy volt már ilyen.

Meg akarom növelni a középső kijelző fényerejét, mert nappal bekapcsolt tompival nagyon gyenge. Volt-e már ilyen téma valahol.

Kellett neked gyári rádió... :twisted: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem gyári rádió kérdése. Az idő dátum is ugyanolyan gyengén látszik. Amellett nekem nincs kedvem ott lejjebb egy csillogó-villogó karácsonyfát nézni, amin egy csomó haszontalan info van bolhapöcsnyi betűkkel.

Jóvanna', csak vicceltem....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Először is elnézést, hogy idepiszkítok a hirdetésemmel, de talán itt jobban megtalálom a célcsoportot. :-)

Szóval vannak eladó kék smd LED-ek, olyan folxvágenesek :oops: :wink: . Mivel ezek kisebbek, mint az általában használt 5mm-esek, nehezebb velük dolgozni, és a fényük is kisebb, de pont a méretük miatt jobban elhelyezhetők, és így a fényük is homogénebb lehet. Viszont ezekből egy műszercsoport bekékítéséhez 30-40db kell.

Az áruk mennyiségfüggő, 80Ft-tól indul lefelé, 100db-nál 50Ft/db, tehát 3-4000 pénzből be lehet kékíteni a csoportot, az összes kapcsolót, és még marad is ide-oda! :lol:

Ha valakit érdekel, [url=http://www.osram.convergy.de/scripts/product_family.asp?CLSOID=10056&FAMILYOID=20095]itt van a leírása, adatlapja.

Érdeklődés, szaktanácsadás: PÜ, levél, mittudomain! :D

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek a G astra alján neon?
se g astma, se neon :lol:

- mekkorát érdemes venni

a legnagyobbat 8)

- hol van hely a felrakásra, hogy ne csak a fénye látszódjon

1., neont ugy kell felrakni, hogy CSAK a fénye látszódjon! mert ez ugy szép!

2., asszem a kressz vagy törvény vagy bármi is kimondja, hogy nem lehet (vagy csak nem látszódhat?) az előirtakon kivul más fényforrás

Link to comment
Megosztás:

se g astma, se neon :lol:

a legnagyobbat 8)

1., neont ugy kell felrakni, hogy CSAK a fénye látszódjon! mert ez ugy szép!

2., asszem a kressz vagy törvény vagy bármi is kimondja, hogy nem lehet (vagy csak nem látszódhat?) az előirtakon kivul más fényforrás

1: ja, de sok luzer-nek úgy van fennt, hogy látszik

2: tudom

egyéb hozzászólás? 8)

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek, nejont valószínűleg az szerel fel, aki túl sok nájtrájdert nézett annó kiskorában, s nála ez a optikai tyúning csúcsa! :lol: :D

De lehet, hogy csak valami speciális önkifejezési eszköz, amivel gyermeki lelkületét fejezi ki ....ja és meg is valósíccsa önmagát. :twisted:

Ja és ezeket a kékes-lilás fényeket én meghagynám a rendőrautóknak, legalább felismerem messziről őket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.