Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricás rendszámtábla


Amusing

Recommended Posts

Mivel tavaly beszart a gép amivel csinálták a Plakett kft-nél, (És már nem csináltatták meg) így Mo-on nincs lehetőség ennek a legyártására, ergo nincs kis matrica rendszám, csak a normál méretű... :wink:

Üdv.: Atommanó

Alapból már csak az új Alfákra raknak kis rendszámot mert engedéjük van rá, viszont bárki csináltathat ha van ismerőse a KPM-nél, ha ott megvan oldva akkor irány az okmányiroda ahol megint kell egy ismerős, aki elintézi, hogy te csináltathasd meg a kis rendszámot. Innen már egyszerű, elmész bármelyik dekoros boltba és csinálnak neked egyet.

Ilyen egyszerű. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • Hozzászólások 100
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Érdeklődnék hol lehet Opelclub-os rendszámtábla tartót beszerezni? Lehet-e "Opelsárga" felirattal kérni? Borsod megyében Ózd, Kazincbarcika, Miskolc környékén van-e beszerzési lehetőség? :?:

- klubtagoknak jár már a belépésnél, azt nem tudom hogy lehet e külön venni

- csak 1 szinben van (drága és fölösleges lett volna sokfélét cisnáltatni)

- jelenleg csak bp-en tudod átvenni vagy valamelyik talin (figyeld a talis topikokat de a legközelebbi az évadzáró lesz)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Csao!Kori az lenne a kérésem hogy nem tudnád esetleg nekem is megcsináltatni a matrica rendszámot??valamennyi felár ellenében természetesen és akkor ha megkérhetlek add fel nekem postán!Tudom sokat akarok de nagyon szeretnék már egyet én is a rendőrt meg leszarom mert azt mondom neki elhagytam az elsőt és hirtelen csak ez volt :lol: vagy valami ilyesmit!Köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Csao!Kori az lenne a kérésem hogy nem tudnád esetleg nekem is megcsináltatni a matrica rendszámot??valamennyi felár ellenében természetesen és akkor ha megkérhetlek add fel nekem postán!Tudom sokat akarok de nagyon szeretnék már egyet én is a rendőrt meg leszarom mert azt mondom neki elhagytam az elsőt és hirtelen csak ez volt :lol: vagy valami ilyesmit!Köszi előre is

nekem majdnem elvették a forgalmimat, pedig be volt irva hogy engedélyezett matricarendszámom van.

csak ezt a dekoros csinálta, és a jórendőr meg kiszurta....

vigyázz ezzel...

Link to comment
Megosztás:

Ilyenért ennyire szemétkednek???Megáll az eszem!DE gondolom valahogy csak ki lehet magyarázni!!meghát az az igazság h amit nagyon szeretnék azt nagyon szeretném és ha a rendőr egyszer elkap akkor tanulok belőle de addig nem!Szeretném ha az én vasamon is lenne egyszer egy ilyen..ha csak egy fénykép erejéig is!

Link to comment
Megosztás:

Ilyenért ennyire szemétkednek???Megáll az eszem!DE gondolom valahogy csak ki lehet magyarázni!!meghát az az igazság h amit nagyon szeretnék azt nagyon szeretném és ha a rendőr egyszer elkap akkor tanulok belőle de addig nem!Szeretném ha az én vasamon is lenne egyszer egy ilyen..ha csak egy fénykép erejéig is!

nekem 1 éve van ilyen kb.

nekem be van jegyezve a forgalmiba, igy 95% ban megusztam a dolgot, 1 ember aki nagyon akarta hogy valamibe beleköthessen ő észrevette.

de minden rendőrnek ez az első hogy megnézi: be van e jegyezve a matrica redszám....

Link to comment
Megosztás:

Akkor viszont lehet h rád kell hallgatnom!!!Köszönöm a tanácsokat!megfogadom!!

hát vagy csináld ugy ahogy én:

jegyeztesd be a forgalmiba,és csináltass dekorossal teljesen tökéletes másolatot...

mert ugye mostmár csak nagyméretü matrica az engedélyezett méret.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...
Sziasztok!

Érdeklődnék van egy 2007 Skoda Octavia gépjármüvem szeretnék egyéni rendszámot méghozzá TYSON:1 mennyibe kerül és hol kérhetem interneten is van rá modom?

Elöre is köszi.

Tudod, a Google te barátod, a Wiki meg az én barátnőm. :lol:

Klikk1

Klikk2

ésatöbbö, ésatöbbi. :lol:

Amúgy tök Opel fórumra való téma Skodára az egyedi rendszám. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudod, a Google te barátod, a Wiki meg az én barátnőm. :lol:

Klikk1

Klikk2

ésatöbbö, ésatöbbi. :lol:

Amúgy tök Opel fórumra való téma Skodára az egyedi rendszám. :lol:

Az egyedileg előállított rendszámtáblával kapcsolatos díjak:

* Egyedileg előállított rendszámtábla kiadásának engedélyezése: 336 000 Ft

* Egyedileg előállított rendszámtábla jogosítottjának személyében történő változás engedélyezése: 336 000 Ft

* Egyedileg előállított, EU-s rendszámtáblához tartozó regisztrációs matrica egyedi gyártásának engedélyezése: 1200 Ft

Ez a legszebb része...

Link to comment
Megosztás:

Az egyedileg előállított rendszámtáblával kapcsolatos díjak:

* Egyedileg előállított rendszámtábla kiadásának engedélyezése: 336 000 Ft

* Egyedileg előállított rendszámtábla jogosítottjának személyében történő változás engedélyezése: 336 000 Ft

* Egyedileg előállított, EU-s rendszámtáblához tartozó regisztrációs matrica egyedi gyártásának engedélyezése: 1200 Ft

Ez a legszebb része...

Neked minek, úgysem látszik a gumifüsttől! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Lenne egy olyan kérdésem mint magánszemély lehet RB:66:66 rendszámot kérnem?

engedélyezik ezt nekem? és ha igen mennyibe kerülne.Elöre is köszönöm.

:rolleyes: -_- <_<

ha tök egyedi rendszámot akarsz, akkor ugy kérd, hogy előre tyson-1, hátra tyson-2 legyen, különben sosem lesz egyedi darab :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.