Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Bár nem f astrához kapcsolódik szó szerit de kadett-astra GSI futóműnél mi különbözik a gyáritól(gondolok itt rugóra-gátlóra).

Csavarható gátló elég a GSI rugókhoz ha minimálisat(2-3cm)szeretném ültetni?????

Köszi előre is minden választ!!!

(Hülye kérdés lenne?????) :) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Neked van már hátul is tárcsád?

Ezek a 256-ok új tárcsákkal betétekkel vannak?

Hátul még nincs. Végülis elboltoltam a vectra hidat, inkább egy Gsi-jé lenne jó.

Nem, nincsenek még benne új cuccok, de ami késik nem múlik. :)

De ez a mostani kombo is elég jó, ha az Anti dácsiáját meg tudta állítani, akkor ez enyémmel is boldogul majd valahogy... :D

Link to comment
Megosztás:

Bár nem f astrához kapcsolódik szó szerit de kadett-astra GSI futóműnél mi különbözik a gyáritól(gondolok itt rugóra-gátlóra).

Csavarható gátló elég a GSI rugókhoz ha minimálisat(2-3cm)szeretném ültetni?????

öööö mijazhogy csavargatható gátló???

a sárga koni pihepuha és parasztkemény fokozata között nincs 2 centi különbség sztem

sőt sztem csak nagyon kicsi van

és keményre tekert gátló + gyári rugó (már ha az gyári ami bennevan....) háááát :)

Link to comment
Megosztás:

Nem a gátló határozza meg a magasságot, hanem a rugó. A gátló állíthatósága csak a keménységére

vonatkozik.

Kupás Astrákban már vagy ezerféle gátlót használtak, de ha Sachs-ot láttál benne, az ki volt

keményítve (Katona, Kárászy). És a kupás autók jóval könnyebbek az utcainál, így jobban

is pattognak ugyanazzal a gátlóval. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.