Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Na ilyet még nem láttam.

De akkor azok a hengerek is összeköttetésben vannak a híddal, ugye? Tehát a híd mozgása

szabályozza a fékerőt?

Nem.

Sajnos ennél a fajtánál semmi köze nincs a hídhoz, csak annyi, keresztül megy rajta.

Ezen is spóroltak az 1,4 8 szelepes változatnál.

Link to comment
Megosztás:

most hogy kész a futómű, nem birok tovább a seggemen ülni. ígyhát, gondoltam vexek angel eyes lámpákat, de az FK oldalán azt írják, hogy csak a faceliftes astrához jó :) ;) az enyém 93as. ahhoz jó?

az FKn kivül láttam még 1-2 fajtát. azok milyenek lehetnek minőségre??

Link to comment
Megosztás:

most hogy kész a futómű, nem birok tovább a seggemen ülni. ígyhát, gondoltam vexek angel eyes lámpákat, de az FK oldalán azt írják, hogy csak a faceliftes astrához jó :) ;) az enyém 93as. ahhoz jó?

az FKn kivül láttam még 1-2 fajtát. azok milyenek lehetnek minőségre??

Én is úgy tudom hogy csak facelift utáni lámpát gyártanak,de az annyit tesz hogy hütőmaszkot is kell cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Én is úgy tudom hogy csak facelift utáni lámpát gyártanak,de az annyit tesz hogy hütőmaszkot is kell cserélni.

nekem a régebbi hütömaszk jobban tetszik, de ha csere, akkor csere.

csak azt nem tom, honnan szerzek ilyen szinü maszkot!? bontó? ezt is fényeztetni nem akarom :|

bár a végén már télleg ott tartunk, hogy a fényszóróproject árából egy C20XEt kapok. meggondolandó :)

Link to comment
Megosztás:

nekem a régebbi hütömaszk jobban tetszik, de ha csere, akkor csere.

csak azt nem tom, honnan szerzek ilyen szinü maszkot!? bontó? ezt is fényeztetni nem akarom :|

bár a végén már télleg ott tartunk, hogy a fényszóróproject árából egy C20XEt kapok. meggondolandó :)

Szeritnem nézz körül a bontókban biztos lesz ilyen színű, csak azt nem tudom, hogy mennyire fog elütni...

Link to comment
Megosztás:

Bekerültek az FK rugók a gépem alá.Nagyon tuti lett vele.Most pont úgy kanyarodik, ahogy szerettem volna, hogy kanyarodjon.Direktebb, közvetleneb lett tőle az autó, és nem ráz olyan vészesen, mint ahogy azt elképzeltem, szerencsére.Tehát pontosan annyi rugózási komfort maradt, amire hosszútávon szükség lehet.

De az érzés, az atomkirály! :)

Egyébként mivel futóműves csinálta a manővert, így ki lett cserélveegy kormányösszekötő gömbfej is, valamint előre novi új SACHS gáztöltésű lengéscsillapítók is kerültek.A régi, még gyári, 180e.km-t futott gátlók már nem álltak a helyzetük magaslatán.

Nem lett olyan űber látványos tőle a gép, de végre már bnem olyan magas az eleje, mint volt.Szal klassz lett.

Képeket a 7végén prezentálok majd.

Link to comment
Megosztás:

Bekerültek az FK rugók a gépem alá.Nagyon tuti lett vele.Most pont úgy kanyarodik, ahogy szerettem volna, hogy kanyarodjon.Direktebb, közvetleneb lett tőle az autó, és nem ráz olyan vészesen, mint ahogy azt elképzeltem, szerencsére.Tehát pontosan annyi rugózási komfort maradt, amire hosszútávon szükség lehet.

De az érzés, az atomkirály! :)

Egyébként mivel futóműves csinálta a manővert, így ki lett cserélveegy kormányösszekötő gömbfej is, valamint előre novi új SACHS gáztöltésű lengéscsillapítók is kerültek.A régi, még gyári, 180e.km-t futott gátlók már nem álltak a helyzetük magaslatán.

Nem lett olyan űber látványos tőle a gép, de végre már bnem olyan magas az eleje, mint volt.Szal klassz lett.

Képeket a 7végén prezentálok majd.

Rövidebb gátlók kellettek a történethez, vagy a gyári hosszra került fel az új rugó?

Link to comment
Megosztás:

Rövidebb gátlók kellettek a történethez, vagy a gyári hosszra került fel az új rugó?

Mivel nem extrém méretékű az ültetés, így az új, de gázos lengéscsillapító is egészen jól teszi a dolgát.

Mivel a munkából hazafelé menet már felszáradt az út, egy körforg.hoz érve megtéptem kicsit a kormányt.

Aztán meg jóól elcsodálkoztam.Én ezt az érzést eddig nem ismertem.

Semmi billegés, semmi sordódás, egyszerűen csak ment arra a gép, amerre én szerettem volna.S, nem 30-cal mentem, elhihetitek! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az FK altal forgalmazott valodi Angel eyes lampa különindexes

és a DEPO gyártja

a masik egybeindexes lampat nagyon sokan foralmazzak

Mint pl. raid Hp, vagy Inpro

ezek minösége kicsit gyengébb és a régzitése sem épp a legjobb

nem utolsoképp nem alkalmas xenon fogadasára :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az FK altal forgalmazott valodi Angel eyes lampa különindexes

és a DEPO gyártja

a masik egybeindexes lampat nagyon sokan foralmazzak

Mint pl. raid Hp, vagy Inpro

ezek minösége kicsit gyengébb és a régzitése sem épp a legjobb

nem utolsoképp nem alkalmas xenon fogadasára ;)

na mostmár akkor nem értem :D :D

az FK oldalán én csak az egybeindexes lámpát láttam :blink: hol lehet a másikat szerezni?

most böngészve az FK katalógust, ezeket találtam:

angel eyes cimszó alatt:

angel eyes

headlights cimszó alatt:

Headlights

a második linken ami van, az ugyanaz igy ránézésre, mint amit tegnap linkeltem. B)

mondjátok a cikkszámát a jó verzónak lécci! sz@rt nem akarok venni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.