Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Akiket idáig láttam fóliázni azok nem csak sima vízben áztatták a fóliát, hanem volt benne vmi lötty is :idea: Idáig mikor fóliáztunk mi vagy sampon vagy ablakmosószerűséget tettünk bele és akkor rajkón csúszott. De ez nem hiszem, hogy hivatalos lenne....

Haveromék hivatalosan babasampont használnak, állítólag az vált be legjobban, de ne kérdezzétek, miért. Könnymentes :D

Hőlégfúvó helyett meg tökéletes a hajszárító, azzal a lámpában sem tehetsz nagy kárt, hacsak mérgedben nem vágod hozzá... :) Ja, és ugye a fólia csak egy irányba nyúlik rendesen! Jut eszembe, de rég csináltam már ilyet... Elfelejtettem, melyik irányba! :roll:

Link to comment
Megosztás:

mi volt a kérdés
ez :)

Üdv Srácok!

Egy kérdés.Kisebb átalakítást tervezek az Astrámon,és a műhelyben ahol csinálnák, tudnának szerezni sötétített hátsó lámpát(GSI).Árat nem tudtak pontosan mondani.Szóval a kérdésem az, hogy mennyibe kerül manapság egy ilyen lámpa?Astra F-hez.5 ajtós verzió.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Egy kérdés.Kisebb átalakítást tervezek az Astrámon,és a műhelyben ahol csinálnák, tudnának szerezni sötétített hátsó lámpát(GSI).Árat nem tudtak pontosan mondani.Szóval a kérdésem az, hogy mennyibe kerül manapság egy ilyen lámpa?Astra F-hez.5 ajtós verzió.

Szerintem a sötétített az nem GSI. Na de mind1. Ha egyre gondolunk akkor boltban 20/darab a sötétített. Kész rablás. Ennyiért Lexus-optikot kapsz. Bontóban GSI (szürke) viszont 15/pár körül lehet.

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót mörfi,de ilyet én még nem hallottam.Esetleg ha bevállalod hogy megcsinálod,megveszem a sprayt.Amúgy?
Szerintem te is megtudod csinálni :) a festést egyébként le mosható de nem nitróval . Két 3 réteg elég mert túl sötét lesz, de ha gondolod megcsinálom. :idea:
Link to comment
Megosztás:

Hemi: ha megtaláltad feltétlen szólj, én már keresem egy ideje, de még senki nem hallott róla. (anno még képet is linkeltem ide)

Én most fóliáztam a hátsólámpa index részét. Messziről nézve igen jó, de közelről ocsmány, mivel begyűrűdik a fólia. :)

Na ja 1 fólia ami egyébként üvegre való és ráadásul belüre mivan ha mosod az ótot, szerintem kár vele erőlködni.

Link to comment
Megosztás:

Hello

Tud nekem valaki ötletet adni hogy mit lehet kezdeni egy 1.7 Td (isuzu) motoros opellal. hol erdemes piszkalgatni a motort hogy esetlek egy kicsit többet adjon le (Szivó, kipufogo resz kivetelevel). persze olyan megoldas erdekelne amit halando meg tud fizetni megdobja teljesitment par pacival( jelenleg 82Le). Köszi elöre az ötleteket!

Link to comment
Megosztás:

Hello

Tud nekem valaki ötletet adni hogy mit lehet kezdeni egy 1.7 Td (isuzu) motoros opellal. hol erdemes piszkalgatni a motort hogy esetlek egy kicsit többet adjon le (Szivó, kipufogo resz kivetelevel). persze olyan megoldas erdekelne amit halando meg tud fizetni megdobja teljesitment par pacival( jelenleg 82Le). Köszi elöre az ötleteket!

Tulajdonkép akko mit piszkáljunk fő benne :arrow: gondohatod akkor az én német motoros asterx-emben hogy tombol az erő. Ezt a 82le értem :wink:
Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Lehet, hogy most hülyének fogtok nézni :roll: , de a következő kérdésem van:

Olvastam egy eladó gépet, amihez oda volt irva, hogy távirányítós (motor)indítás...

Namost, ez nekem baromira bejön, meg minden, csak könyörgök valaki árulja el,

hogy miképp és kb mennyiből lehetne ezt megcsinálni, mert addig

nem nyugszom, amig az én Astra-m is nem távirányítóval indul.... 8)

Várom az ötleteket, előre is thanx ! :)

Seth

Link to comment
Megosztás:

Nekem van elkepzelesem de meg csak elmeletbe en a gombbal valo indítast probalom megvalosítani.

De lehet kapni kb5 ezer forinter olyankütyüt ami taviranyitassal kapcsol 12v-ot ezt kell valahogy gyujtas kapcsoloval üssze hangolni es mar szerintem kessz is.

Link to comment
Megosztás:

Én csak azt mondhatom amit a többiek is elvárnak tőlem. A legolcsóbb tuningot próbáld ki nekem bejött csupán ídőigényes. Ha legóztál gyerekkorodban menni fog.

Belezd ki a kocsit.

Ez igaz csokkentem a kocsi sujat es igy 1kg ra tobb loerő jut maris jobban megy (minek is bele ülle meg müszerfal.)

Link to comment
Megosztás:

Hello

Tud nekem valaki ötletet adni hogy mit lehet kezdeni egy 1.7 Td (isuzu) motoros opellal. hol erdemes piszkalgatni a motort hogy esetlek egy kicsit többet adjon le (Szivó, kipufogo resz kivetelevel). persze olyan megoldas erdekelne amit halando meg tud fizetni megdobja teljesitment par pacival( jelenleg 82Le). Köszi elöre az ötleteket!

Hirdetések szerint a turbódízeleken 30-40% teljesítménynövekedés elérhető chippel. Persze tudom hogy ez csak reklám, de ha a fele igaz már akkor is elég jó. Járj utána, hátha...

Ez nem tudom mennyire fér bele a költségvetésedbe, de kevésért sokat nem fogsz kapni az biztos.

Aztec: mondd már el miket szedsz ki? Mert 10kg-ért én nem fogom szétszedni a fél kocsit, a többit meg úgy érzem fontos.

Link to comment
Megosztás:

Hirdetések szerint a turbódízeleken 30-40% teljesítménynövekedés elérhető chippel. Persze tudom hogy ez csak reklám, de ha a fele igaz már akkor is elég jó. Járj utána, hátha...

Ez nem tudom mennyire fér bele a költségvetésedbe, de kevésért sokat nem fogsz kapni az biztos.

A dízeleknél nagyon nagy tartalékok rejlenek és az a szomorú, hogy igaz is.

Igaz nem árt, ha nem sima szívó inkább T.

Passat 2.0 110le :arrow: 140le ( ez az autó chippelt dízel megane-tól 3 autót kapott idáig és most 3at ad neki simán).

Akkor cordoba pl sportvez,chip :arrow: 398Nm-es nyomatéka lett...

Aztec: mondd már el miket szedsz ki? Mert 10kg-ért én nem fogom szétszedni a fél kocsit, a többit meg úgy érzem fontos.

10kg az semmi.

kép 1 és kép 2.

Ezekből vond le az 1,5l-es Ice Tea-t, az öveket, hátsó ablaktörlőmotort és az anyós ülést, mert az mikor a kép készült kellett :arrow: ez így min 25 kg.

Link to comment
Megosztás:

kép 1 és kép 2.

Ezekből vond le az 1,5l-es Ice Tea-t, az öveket, hátsó ablaktörlőmotort és az anyós ülést, mert az mikor a kép készült kellett :arrow: ez így min 25 kg.

És megéri? Jobban megy tőle annyival hogy a kényelmet ily módon feláldozd? Tulajdonképpen mennyit használod?

A hangszórók miért maradtak? és a fejtámla? és a váltógomb? és a kulcs a kijelző előtt? :)

Ablakemelő is lehetne kurblis, az könnyebb, meg szükség van a jobboldali ablaktörlőlapátra? :D

Reális súlycsökkentés szerintem (anyagi ráfordítás nélkül): pótkerék, kulcsok ki, tankban kevés üzemanyag.

Link to comment
Megosztás:

szerintem nem éri meg

én sajnálom, hogy szétbombázta azt a szép autot :?

igy jár vele melózni tegnap láttam :D :D

sztem nem olyan nagyszám, csak 2 dolgon lepődtem meg naon kollega.

1. amit említettél üres tank,stb.... mindent kiszedtem már majdnem és hihetetlen, hogy megemelkedett a segge :arrow: stabilitás off.

2. azt hogy súlypont változhatott az nem fix, de az 100, hogy pattog, mint állat és ez nem azért van, mert lúzer 2.5 báros nyomással jár :)

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy eladó gépet, amihez oda volt irva, hogy távirányítós (motor)indítás...

Namost, ez nekem baromira bejön, meg minden, csak könyörgök valaki árulja el,

hogy miképp és kb mennyiből lehetne ezt megcsinálni, mert addig

nem nyugszom, amig az én Astra-m is nem távirányítóval indul.... 8)

Én úgy tudom hogy csak automata váltóval lehet ezt megcsinálni.

A haverom szüleinek az Omegájában (amivel 17 évesen diszkózni jártunk '92 környékén) már volt ilyen, nagyon csajozós volt... 8)

Igazából ugye azért jó, mert télen bekapcsolod az iroda ablakából és mire beülsz már meleg az autó, nyáron meg ugye lehűti a légkondi mire beleülsz.

Én 6 évig éltem amcsiban, és ott sok autóban van, télen, f5 előtt 10 perccel ha kinéztem az irodából minden 5ik autó pöfögött szép kényelmesen! :)

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom hogy csak automata váltóval lehet ezt megcsinálni.

A haverom szüleinek az Omegájában (amivel 17 évesen diszkózni jártunk '92 környékén) már volt ilyen, nagyon csajozós volt... 8)

Igazából ugye azért jó, mert télen bekapcsolod az iroda ablakából és mire beülsz már meleg az autó, nyáron meg ugye lehűti a légkondi mire beleülsz.

Én 6 évig éltem amcsiban, és ott sok autóban van, télen, f5 előtt 10 perccel ha kinéztem az irodából minden 5ik autó pöfögött szép kényelmesen! :D

Hali!

Ez mind szép meg jó, USA meg minden, de lenne vmi ötleted ahhoz, hogy esetleg miképp lehetne megcsinálni? :)

Mert az a gép aminél olvastam, az nem automata volt.....csak azért mégse illett volna felhivni a hirdetőjét,

hogy "bocs a gép nem érdekel, csak az, hogy miképp lett távirányitós" :D

Esetleg vmilyen ötleted van az ügy érdekében? THX! :D

Üdv: Seth

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Lehet, hogy most hülyének fogtok nézni :roll: , de a következő kérdésem van:

Olvastam egy eladó gépet, amihez oda volt irva, hogy távirányítós (motor)indítás...

Namost, ez nekem baromira bejön, meg minden, csak könyörgök valaki árulja el,

hogy miképp és kb mennyiből lehetne ezt megcsinálni, mert addig

nem nyugszom, amig az én Astra-m is nem távirányítóval indul.... 8)

Várom az ötleteket, előre is thanx ! :)

Seth

A DIETZ gyart valami tavvezerlö egyseget szerintem azzal müködne a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.