Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Most néztem vaterát és csak Opel Vectra-hoz van 1db plazmaszámlap.

a szamlapok.hu-t már én is nézegettem, csak az nem tetszik hogy 9eFt a számlap, + még X összeg a beépítés... Együtt állítólag olyan 25eFt-ra jön ki. Nincs véletlenül valakinek egy leírása arról hogy hogyan lehet létrehozni LED-es háttérvilágítást a KM-órámba úgy hogy az homogén is maradjon? Tehát ne legyen foltos... A gyári világítással már alig látok, kéne valamit alkotni vele, csak sokan mondták hogy nagyon nagy munka úgy megcsinálni a világítást hogy ne foltosodjon. :(

Link to comment
Megosztás:

Most néztem vaterát és csak Opel Vectra-hoz van 1db plazmaszámlap.

a szamlapok.hu-t már én is nézegettem, csak az nem tetszik hogy 9eFt a számlap, + még X összeg a beépítés... Együtt állítólag olyan 25eFt-ra jön ki. Nincs véletlenül valakinek egy leírása arról hogy hogyan lehet létrehozni LED-es háttérvilágítást a KM-órámba úgy hogy az homogén is maradjon? Tehát ne legyen foltos... A gyári világítással már alig látok, kéne valamit alkotni vele, csak sokan mondták hogy nagyon nagy munka úgy megcsinálni a világítást hogy ne foltosodjon. ;)

Miért van az, hogy más sosem találja meg a Vaterán, amiről beszélek: :( Erre gondoltam. Ennél a usernél van még sok más tipushoz is.

Én kérdeztem Rolandot, 9000Ft a számlap, és 7000Ft a beépítés színes világítással, én kéken világító számokat és pirosan világító mutatókat kértem.

Link to comment
Megosztás:

Miért van az, hogy más sosem találja meg a Vaterán, amiről beszélek: :( Erre gondoltam. Ennél a usernél van még sok más tipushoz is.

Én kérdeztem Rolandot, 9000Ft a számlap, és 7000Ft a beépítés színes világítással, én kéken világító számokat és pirosan világító mutatókat kértem.

Hmm ez érdekes... Beírtam a keresőbe hogy "plazma" kiadott 3 találatot. Beírtam a keresőbe hogy számlap, kiadott 4találatot. Ezek közül egyik sem ez volt. ;)

Mondjuk már régen is észrevettem, amikor műszerfalat kerestem hogy a vatera keresője egy nagy kalap lószaft-ot ér. :)

Szerk.: Igen, de a beszereléshez el kell küldeni az órát neki. Ugye óra nélkül nem igazán kell furikázni. :( Gondolom most így karácsony tájékán meg nem sok ideje van.

Ha rendelek számlapot szerintem az lesz hogy majd én megcsinálom a világítást bele, csak kis lehet sakkozni valahogy, hogy ne legyen foltos...

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, de nekem nem műanyag a lencse. Kábelekre meg nem volt panaszom, amígy a halogének voltak benne, akkor sem.

Amúgy egyik sem ér annyit, amennyiért itthon adják. Pont ezért is lett nekem is ebay-ről. :(

Mennyi most az ebay-en egy angel eyes lámpa???

Megéri kitröl rendelni?

köszi

Link to comment
Megosztás:

Mennyi most az ebay-en egy angel eyes lámpa???

Megéri kitröl rendelni?

köszi

passzolom a kérdést.

Nekem akkor nagyon megérte, mert kb. hazai ár feléért lett. Most biztos kevesebbet spórolnék.

120-220 euró között szerintem amúgy, márkától, eladótól stb. függően. (ez csak sacc. nem néztem az ebay-re)

Link to comment
Megosztás:

24-ért már itthon is kapni. vaterán is hirdetik.

De milyen világító ledekről van szó? mert a plazma számlapot nem kell világítani külön...

A beépítésében a legnehezebb momentum az, hogy le kell szedni a mutatókatt törés nélkül, és

visszarakni utána úgy, hogy ugyanazt mutassa mint előtte ;)

Tudom, hogy a plazmához nem kell, a ledeket csak a többi kütyü megvilágításához rendeltem (hőmérséklet, levegfújóka, hamutartó, óra/dátum/hőfok kijelző stb..), hogy azok is legyen kékek :(

Link to comment
Megosztás:

Mennyi most az ebay-en egy angel eyes lámpa???

Megéri kitröl rendelni?

köszi

Astra F típusnál tuti. hogy nem, mi is néztük és ez az egyetlen tunning cucc, amit magyaro.on olcsóbb megszerezni. Tipp ahol a legjobb áron találtuk ( innen is vettük meg szerdán :( ): RS Tunning

Link to comment
Megosztás:

Dzsdáni! Tudom, hogy titokban "bojlerekről", meg csirkerácsról álmodtál, egy kis kéken világító ablakspricnivel, meg xenon hatású izzóval szerelt angelekkel, hátul lexus lámpákkal. :(

Nem kell ahhoz szerencse, hogy ne ázzon be a szem, és igenis lehet vele látni. Nem értem, miért ez a negatív hozzáállás, mikor pl. omegában is a projektoros lámpára esküszik mindenki. Az angel meg olyan, csak "dizájnos"

Link to comment
Megosztás:

Na aprózod el az otód csinosítását ;)

Mi van még tervbe véve ?

Hát igen :) Csak az a szomorú, hogy itt áll a lakásban a halom tunning cucc és csak porosodik :( Annyi mindent szeretnék még, de ez sok idő persze.. pl.: leszedni a külső nyitókákat és elektromossá varázsolni (milyen állat lenne ajtó nyitás nélkül, szépen beledolgozva az egészbe ahh), jól állna neki egy szép kávé metál szín sötét bordó metállal fűszerezve, vissza szeretném varázsolni a nyomtávszélesítőket, króm hűtőrács vagy matrica (sehol sem találok ilyet!) spoilerek max valami diszkrét, de jól néz ki, ha hátúl két oldalon 2-2 kipufogó díszeleg ;)

Áhhh végtelen a sor, de szerintem ezt mindeki tudja jól :(

Link to comment
Megosztás:

Srácok biztos segítenek a Lurdynál beszerelni az AE-t, ha megkéred őket :)

Króm rácsot szeretnél a hűtőmaszkba ?

Köszönöm a segítséget :( Lenne aki segítene, csak nehéz összehozni.

Igen, ezt a króm designt a passat-okról lestem le, hááát, hogy milyen lenne egy astrán azt nem tudom, még sohasem láttam ;)

Link to comment
Megosztás:

Dzsdáni! Tudom, hogy titokban "bojlerekről", meg csirkerácsról álmodtál, egy kis kéken világító ablakspricnivel, meg xenon hatású izzóval szerelt angelekkel, hátul lexus lámpákkal. :(

Nem kell ahhoz szerencse, hogy ne ázzon be a szem, és igenis lehet vele látni. Nem értem, miért ez a negatív hozzáállás, mikor pl. omegában is a projektoros lámpára esküszik mindenki. Az angel meg olyan, csak "dizájnos"

Soha nem akarnék ilyen tuningot!

Ültem már olyan gépben,amiben angel volt(Losi,GSiCsabi) és egyáltalán nem tetszett amit nyújott a projectoros lámpa.

A beázás mondjuk nem jellemző az elsőkre,bár Speed gépén nem kicsit párásodott anno,de hátsó lámpáknál is láttam párat már,amiben a guppik jól érezték volna magukat! ;)

Omiban pedig azért esküsznek a projectorosra,mert gyári betegsége a mattulás,unicstesóm most vett az omiba,mert már sz@rt se látott a gyárival.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget ;) Lenne aki segítene, csak nehéz összehozni.

Igen, ezt a króm designt a passat-okról lestem le, hááát, hogy milyen lenne egy astrán azt nem tudom, még sohasem láttam :)

Nekem ne köszönj semmit, velem nem sokra mennél :(

István, segtségére tudnál lenni a kisasszonynak AE beszerelésében ugye ? :(

Passzát ? Kicsit más felépítésű a nózija.

Mattigból van ilyen hűtőmaszk

7063101000.jpg

Tán ebből lehet hasolót csinálni.

Mondjuk biztos szét kell hozzá nyírbálni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.