Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Az egyenesfogas ment szét? Oda a hosszú egyes? :lol:

Legalább valami komoly?

Az előny pusztán annyi, hogy ha le lenne szedve akkor könnyen lehetne tisztítani, és jól hozzáférhető lenne a rudazatmechanika is.

Igen, de pont a kettes ment szét, ami az egyetlen gyári fokozat volt. De még meglátjuk szétszedés után,

milyen kár van a többi fokozatban, mert kétlem hogy ennyivel megúsznám...

A belének kihúzásához le kell venni a kapcsolófedelet is, ahhoz is simán hozzá lehet férni (a kapcsolóvillák a belén

vannak, amit kihúzol). Lényegében ezen kívül csak a tolatókapcsolót kell levenni, és az oldalsó deknin 6 csavar

kicsavarása után már jön is kifele a bele.

Link to comment
Megosztás:

jaja, így azon is lehet cserélgetni a végáttételt.

Akkor ennek örömére ha láttok valahol F20 C 3.55-ös végáttételűt, vagy akár csak jó állapotú difit, megtenné valaki, hogy szólna?

tudom, nem pont itt van a helye, de sajna a jelenlegi jobb, mint a törött fogú F18 volt, de ennek is van pici hangja, meg "kotty"-a is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ennek örömére ha láttok valahol F20 C 3.55-ös végáttételűt, vagy akár csak jó állapotú difit, megtenné valaki, hogy szólna?

OpelosFatert kérdezd, neki biztos van valami ötlete!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Oriási problémám van. Betört a jobb angel eyes-om üvegbúrája :lol: :lol: :lol:

Azt mondták, hogy nem gyártanak külön üveget. Most tényleg nincs más megoldás, minthogy venni egyet?

Láttam az e-bay-en de annak az indexe egybe van a testtel :lol:

Mi tévő legyen ilyen helyzetben az ember??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Oriási problémám van. Betört a jobb angel eyes-om üvegbúrája :lol: :lol: :lol:

Azt mondták, hogy nem gyártanak külön üveget. Most tényleg nincs más megoldás, minthogy venni egyet?

Láttam az e-bay-en de annak az indexe egybe van a testtel :lol:

Mi tévő legyen ilyen helyzetben az ember??

Sajnos még darabban sem fox kapni...csak párban...így csak ez a megoldás létezik...hacsak nem találsz valakit, akinek a másik oldali van megnyekkenve, és eladja az egy darabját...

Azért annyit elmesélhetnél, hogy összetörted a kocsit??? Mert kavicsból azért nem kicsi kell, hogy betörjön... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még darabban sem fox kapni...csak párban...így csak ez a megoldás létezik...hacsak nem találsz valakit, akinek a másik oldali van megnyekkenve, és eladja az egy darabját...

Azért annyit elmesélhetnél, hogy összetörted a kocsit??? Mert kavicsból azért nem kicsi kell, hogy betörjön... :lol:

Elöttem bénázott egy új 20 millás BMW és belementem, amikor hirtelen lefékezett mert észrevette a szaros üzlet bejáratát.. A szemétláda...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen, de nincs, teljesen renben van a kicsike, nem is látszik rajta a baleset..

Törött lámpára és a maszkra raktál sebtapaszt ? :lol:

Futóműveshez azért elvihetnéd, hogy minden ok-e :lol:

Lámpa kapcsán pedig megkérdezzünk majd Zolit, ő mindnt szétszed és összerak :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted a normál lámpabúra clíííííír ? :lol:

jahm ez igaz... erre nem gondoltam főnök... Bár egy kis csiszolás és egy kis polír megoldja... valahol mintha olvastam volna már ilyesmiről... márminthogy kicsiszolták a búrából a vonalakat... Csak nemtom hogy megérne-e annyi szenvedést + X összeget vagy abból már lehetne venni két zsírúj lámpát... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Számok alapján szinte ugyanaz tehát így jó, de hogy ez passzol-e azt nem tudom. Netán éppen van egy ilyened feleslegben? :lol:

F16 váltóval kompatibilis (ugyanaz a háza).

Sajnos csak d16wr váltót tudok 20ért (ha még nem adták el).

Áttételei :

I. 3,545

II. 2,048

III. 1,346

IV. 0,971

V. 0,763

R 3,333

Végáttétel 4,176

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.