Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel tuning


bazs

Recommended Posts

én egy jól megélezett csavarhúzóval+ kalapács segítségével szedtem le (kínlódás, mert nagyon rossz helyen van), felet tekertem mivel az 1 bar-os nyomáshoz kevés volt a negyed.

Azt írtad,megpróbálod nyomásemelés nélkül is hogy az adagolón való sima állítás mennyit segített eleve!Volt már rá időd?

Link to comment
Megosztás:

Azt írtad,megpróbálod nyomásemelés nélkül is hogy az adagolón való sima állítás mennyit segített eleve!Volt már rá időd?

időm lett volna, de ki is ment a fejemből, de holnap kipróbálom, mivel csak a szabályzón kell belőnöm a 0,6 körüli nyomást, de 100%, hogy sokat ér, mert az hogy most 1 -1,1 bar az arra jó, hogy nagyobbat lök ott ahol eleve csak 0,6 lenne.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hi Mindenki!!

Most kezdtem csak el foglalkozni a gondolattal,hogy mit lehetne csinálni a kocsimmal,hogy erősebb legyen.

Német motoros F Astra(x17dtl)

Házilag sok mindent megcsináltam rajta,de tuninghoz nem értek...

Valaki tudna mondani cimet Pesten,környékén akik értenek ilyenekhez és KORREKTEK!

Turbójával mit lehetne csinálni,vagy honnan lehet tudni,hogy egy nagyobb,erősebb kocsié jó lenne-e rá?

Ha lennének benne nagyobb porlasztócsúcsok,az már érne valamit magában?

Köszi a válaszokat előre is!

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Hi Mindenki!!

Most kezdtem csak el foglalkozni a gondolattal,hogy mit lehetne csinálni a kocsimmal,hogy erősebb legyen.

Német motoros F Astra(x17dtl)

Házilag sok mindent megcsináltam rajta,de tuninghoz nem értek...

Valaki tudna mondani cimet Pesten,környékén akik értenek ilyenekhez és KORREKTEK!

Turbójával mit lehetne csinálni,vagy honnan lehet tudni,hogy egy nagyobb,erősebb kocsié jó lenne-e rá?

Ha lennének benne nagyobb porlasztócsúcsok,az már érne valamit magában?

Köszi a válaszokat előre is!

Gábor

Első körben turbó nyomást kell növelni, meg adni neki hozzá egy kis plusz anygot. Így kezdődik a tuning, ne akarj egyből rakni rá valami nagyobb cuccost :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy 17DR motoromon mit kell módosítani, hogy turbósítsam? Az elektronikus adagolón kívül miben különbözhet az X17DTL motor az enyémtől? Előre is köszi!

1.) Turbósítani szinte lehetetlen, mert nem tudod megoldani a turbo megfelelő kenését. Az nem úgy van, hogy cseppentünk neki egy kis olajat, mint egy talicska keréknek, aztán elmegy. (Azt nem mondom, hogy teljesen esélytelen, de irreálisan drága)

2.) Az X17DTL motor nem elektronikus adagolós, hanem mechanikus. Az Y17DTL motor elektronikus adagolós (és nem mellékesen 16 szelepes).

Link to comment
Megosztás:

1.) Turbósítani szinte lehetetlen, mert nem tudod megoldani a turbo megfelelő kenését. Az nem úgy van, hogy cseppentünk neki egy kis olajat, mint egy talicska keréknek, aztán elmegy. (Azt nem mondom, hogy teljesen esélytelen, de irreálisan drága)

2.) Az X17DTL motor nem elektronikus adagolós, hanem mechanikus. Az Y17DTL motor elektronikus adagolós (és nem mellékesen 16 szelepes).

elektromos turbó:D--- ITTEN E

Link to comment
Megosztás:

1.) Turbósítani szinte lehetetlen, mert nem tudod megoldani a turbo megfelelő kenését. Az nem úgy van, hogy cseppentünk neki egy kis olajat, mint egy talicska keréknek, aztán elmegy. (Azt nem mondom, hogy teljesen esélytelen, de irreálisan drága)

A 17DR az Opel OHC motor, nem? Mert ha az, akkor bigblock, mint a benzines 2000-esek és akkor abszolút nem gond megoldani az olajzást, mert megvan a gyárilag arra szánt furat. :D

Link to comment
Megosztás:

A 17DR az Opel OHC motor, nem? Mert ha az, akkor bigblock, mint a benzines 2000-esek és akkor abszolút nem gond megoldani az olajzást, mert megvan a gyárilag arra szánt furat. :D

Az X17DTL blokkal kellene összehasonlítani, az ebben lévő olajjáratok megvannak-e a 17DR-ben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.