Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

Sziasztok! (Tökjó sikerült belépnem!) Szeretnék segitséget kérni.Vectra C 2007 jobboldalon a szönyegek esőután tocsognak víztől,törve nem volt. Eddig 2x volt ilyen (álló helyzetben).Végig néztem a kasznit amennyire lehetett nyomát nem láttam, hogy honnét jöhet a lé.Nem tudom egyedi vagy valami típus baromság.Előre is kösz, ha esetleg vlki tud reagálni rá! Üdv..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! (Tökjó sikerült belépnem!) Szeretnék segitséget kérni.Vectra C 2007 jobboldalon a szönyegek esőután tocsognak víztől,törve nem volt. Eddig 2x volt ilyen (álló helyzetben).Végig néztem a kasznit amennyire lehetett nyomát nem láttam, hogy honnét jöhet a lé.Nem tudom egyedi vagy valami típus baromság.Előre is kösz, ha esetleg vlki tud reagálni rá! Üdv..

Esetleg a szélvédő alatti rácsokat nézd meg, nincs e eltömődve falevéllel vagy egyéb dologgal! Vannak ott olyan esővíz elvezető nyílásokm ha azok eltömődnek, akkor a beltér felé tud utat keresni magának a víz!

Link to comment
Megosztás:

gyárilag ennyi :)

z20net az szíjjas moci :)

Nagyon szép a gép.Grat hozzá.

Szerintem mindegy hogy szíjas vagy láncos.A lánc is elnyúlik..pl antara v6-ra ezért volt visszahívás. 100e nél elnyúlt a lánc.De pl a bmwx5 egyik évjáratába is hasonló hiba lépett fel.Aki nem vitte vissza az megszívta.De lehet ezekre is lehetett,helyedbe begurulnék egy szakszervízbe ahol megtudják nézni,h.volt-e visszahívás rá.Az ördög nem alszik.Kár lenne 1 ilyenen elcsúszni.Nemhiába van tele az ebay 2.8 v6ra való láncszettekkel.Ha nem kéne cserélni biztos nemárulnák.

Sok balesetmentes kilómétert vele....:)A talpadra meg vegyél vmi viszketésgátlót...........

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép a gép.Grat hozzá.

Szerintem mindegy hogy szíjas vagy láncos.A lánc is elnyúlik..pl antara v6-ra ezért volt visszahívás. 100e nél elnyúlt a lánc.De pl a bmwx5 egyik évjáratába is hasonló hiba lépett fel.Aki nem vitte vissza az megszívta.De lehet ezekre is lehetett,helyedbe begurulnék egy szakszervízbe ahol megtudják nézni,h.volt-e visszahívás rá.Az ördög nem alszik.Kár lenne 1 ilyenen elcsúszni.Nemhiába van tele az ebay 2.8 v6ra való láncszettekkel.Ha nem kéne cserélni biztos nemárulnák.

Sok balesetmentes kilómétert vele....:)A talpadra meg vegyél vmi viszketésgátlót...........

köszi

ennek utána nézek... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

ki mekkora gumi nyomást használ??

az enyém az 17" és 215 vagy 225

a tanksapka ajtóba lévő matricán ezt írja: 2.6 előre 2.4 hátra...

megpróbáltam... az autó pattogott ,zörgött..

ma vissza engedtem 2.3/2.1 -re és megszűnt a probléma...

2.5 használok elől hátul 235/35 r19 gumikba!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.