Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

akkor ezek most kezdeti jóhírek voltak :D

vettem egyet, 5 ajtós.

csak a fogyasztása miatt vergődöm hogy akarom e, de ha 6 alá bemegy a napi használat során akkor az jóóóóóóóóóóóóóóó

Akkor legalább nem csökkan a létszám. én meg most akarok átülni egy gtc astrába :P

Link to comment
Megosztás:

akkor ezek most kezdeti jóhírek voltak :D

vettem egyet, 5 ajtós.

csak a fogyasztása miatt vergődöm hogy akarom e, de ha 6 alá bemegy a napi használat során akkor az jóóóóóóóóóóóóóóó

A báttyám 1.9 cdti 120 lovas H astrája átlag 6.5 autópálya nélkül ! Szerintem 6 alá soha nem fog bemenni vegyes használatban,csak folyamatos 90-110 km/h-val,ahogyan azt már az előttem szóló is írta.Nem lesz olcsóbb fenntartani a vectrát mint a zafirát,sőtt....!

Link to comment
Megosztás:

A báttyám 1.9 cdti 120 lovas H astrája átlag 6.5 autópálya nélkül ! Szerintem 6 alá soha nem fog bemenni vegyes használatban,csak folyamatos 90-110 km/h-val,ahogyan azt már az előttem szóló is írta.Nem lesz olcsóbb fenntartani a vectrát mint a zafirát,sőtt....!

Meg kell találni a megfelelő gázolaj forrást :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól tudod, sőt 15" kereket sem szereltek rá, én mégis vettem 1 garnitúra B Omega felnit télre és ehhez kéne a kulcs...

de szereltek , sőt jár hozzánk egy pár darab 19DTH -s vectra amin 15 ös kerék van. valami speciálisan semmi extrákkal szerelt autó :D , így rendelték a Gm től....

Sőt, az 1.6 ost, 1.8 ast is szerelték ilyennel....

Link to comment
Megosztás:

de szereltek , sőt jár hozzánk egy pár darab 19DTH -s vectra amin 15 ös kerék van. valami speciálisan semmi extrákkal szerelt autó :D , így rendelték a Gm től....

Sőt, az 1.6 ost, 1.8 ast is szerelték ilyennel....

hopp de okos vagyok :P

Stahlrad 6,5J x 15 mit Abdeckung im 9-Speichen-Design

(mit Z16XEP, Z18XER oder Z19DT(H))

Stahlrad 6,5J x 15 mit Abdeckung im 9-Speichen-Design

(mit Z16XEP, Z18XE®, Z19DT(H), Y20DTH oder Y22DTR)

ez igazából 2 fajta disztárcsát, és 1 fajta felnit takar.

opel-infos.de :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Chiptuningal hogy álltok tisztelt fórumozó márkatársak?!Van olyan köztetek akinek van vagy volt chippelve autója?

Véleményeteket hozzászólásotokat szivesen olvasnám.Amúgy nekem 2.2 YH Vectra van 155 lóval,gondolkodom 1 kis erősítésen.Esetleg olyan műhely ahol valóban értenek a művelethez?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok 2003 as 1.6 or benzines vectram van olyat csinal hogy megyek orszaguton 90-100 al berakom uresbe (korforgalom vagy valami jon es leall nagyon gyorsan leesik a fordulatszam es csak leall ezutan szaggat meg egy kicsit aztam minden kiraly ....nem mindig all le mongyuk 10 bol 8 szor nem tudom mi baja lehet szewrelo azt mondta koszos benzin de tisztitofojadekot beletoltottem mar 2x is tovabbra is csinalja mondjuk a szaggatas rangatas csokkenthibakod komputeren semmit sem ir ha valakinek van otlete mi lehet kerem segitsen koszi

Link to comment
Megosztás:

hopp de okos vagyok :P

Stahlrad 6,5J x 15 mit Abdeckung im 9-Speichen-Design

(mit Z16XEP, Z18XER oder Z19DT(H))

Stahlrad 6,5J x 15 mit Abdeckung im 9-Speichen-Design

(mit Z16XEP, Z18XE®, Z19DT(H), Y20DTH oder Y22DTR)

ez igazából 2 fajta disztárcsát, és 1 fajta felnit takar.

opel-infos.de :D

Mindem tiszteletem a tied uhuhu, bár egy öreg bagoly már sokat tapasztalt és eleget látott...:-)))

Link to comment
Megosztás:

keresd meg itt a fórumozók között Autochip MMc nevü srácot,én nála voltam igaz nem chiptuningot hanem AGR kiprogramozást.

szerintem baromira ért hozzá :D

ha kell akkor megadom a számát is, ha nem válaszol a PÜ-d re...

Ez az AGR kiprogramozás engem is érdekelne, mivel hallottam, hogy az újabb Z22YH-ba már nem került bele a szelep! Érezhető valamilyen változás, ha nincs benne ebben a motorban?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Chiptuningal hogy álltok tisztelt fórumozó márkatársak?!Van olyan köztetek akinek van vagy volt chippelve autója?

Véleményeteket hozzászólásotokat szivesen olvasnám.Amúgy nekem 2.2 YH Vectra van 155 lóval,gondolkodom 1 kis erősítésen.Esetleg olyan műhely ahol valóban értenek a művelethez?

Egy angol oldalon olvastam Tomi, hogy nem igazán javasolt ennél a motornál a chiptuning! :D Beszéltek sportszűrőről, sportgyertyáról meg ilyen meg olyan sportcuccokról, ami "úgy érzem jobban megy" érzést ad, de semmi több! Sajna! :P

Link to comment
Megosztás:

ma a lendkerék csere elindult.

holnap befejezzük....

meg kapott jobb oldalra egy xenonizzót, mert villogott, meg kuplungpedál kapcsolót, mert a tempomat kikapcsolgatott, és az adatlistát nézve volt olyan hogy benyomottnak érzékelte a kuplungot, pedig hozzá se nyúltam....

meg olajcserét, és gázolajszürő cserét.

alakul, lassan használható autó lesz belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.