Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Ha kell akkor nem sok, ha nem fontos akkor sok. Pláne ha kapcsolókkal együt adja, legalább a hátsó ajtókba valót adja. Amúgy nekem egy órába telt mire rájöttem, hogy van a bowden elvezetve, mert teljesen más mint a tekerősé. Ha kell kimérem, melyik vezeték hova megy a kapcsolókon. Én a négyet 7 éve 21e-ért vettem kapcsolókkal. Igaz némelyik kapcsoló nem működött, de kis barkácsolással jó lett.

Link to comment
Megosztás:

Hú ez elég szarul hangzik!!! ÍÉn a hétvégén autórádiót akartam bekötni a Senyába, mondanom se kell összeért két vezeték, volt csattogás, már kicseeréltem 3 biztit mire aránmylagh működtek a dolgok a műszerfalon, de ma este mentem vele először sötétben azóta, na hát nincs műszerfal világítás! ÁÁÁÁ!!! Remélem csak valami kis gebasz van!

Ha van benne fényerősség állítás, próbáld meg tekergetni, mert már szedtem szét, mert nem világított, és mikor darabokban volt kiderült, hogy a pótméter nem érintkezett.

Link to comment
Megosztás:

Kiderült, hogy az előző gazda kiherélte a kormányzárat, de szerncsére volt készleten vagy 3 darab. A fékek lepucolva drótkorongal, és pirosra pingálva. A kormánynak pedig végre nem Suzukis fogása van. Csak hiába a sok munka, ha hétvégén szoliban vagyok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

uhh ez szívás...lassan kezdek rájönni h az elektronika a gyenge pontja a kocsinak...most pl az elektromos ablak van belassulva...de a lényeg h megy <_<

a vaterán találtam 2 hátsó el.ablakot 10ért...az sok ? fele ennyiért igértek elötte de az sajnos nem jött össze :rolleyes:

hogy sok vagy nem az atól függ van-e, és mennyire kell neked. Az én senyámon most mechanikus ablakiok vannak, van 4 ajtóm, ami elektromos ablakos komplett, és még ajtók is jobbak, de nem tudom átszereljem-e. Így nincs akkora hibaforrás, de az elektromos ablak meg királyság!

Link to comment
Megosztás:

Most hallottam hogy itt a környékünkön most vettek meg egy C Commo-t!! Megmentették a biztos bezúzástól!! Amúgy egész jó állapotú benzin gáz, automata stb. Csak egy festés kell rá, meg egy kis átvizsgálás! Retro stílusban lesz megcsinálva, fehér peremes gumik, selyem vagy matt fény... hát kíváncsi leszek rá!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem se sok 10-ért.

Beszerelés, méricskélés meg ugye, nem gond.... <_< :rolleyes:

Ez a "belassult az első ablak" dolog is gázos - szerintem szorul valahol, megnézzük azt is, ha gondolod. Annak sitty-sutty kellene le-fel szaladni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ügyi voltál, megint :)

van más dolgom is :omg:

Hát ehhez meg külön gratulálok nekik...B)

sajnos ez a korosztály ezzel jár. ascona cuccokkal is jártam már igy vagy pl olyan kárpittal fűtöttek télen amit én fél évig kerestem !

De ! kiderült h mindkét ablakemelő motor működőképes állapotú, az egyik áramot nem kap rendesen a másiknál meg a fogaskerekek voltak összerohadva de már szépen működik...most csak az a baj h nem megy az összerakás...az egész ablakemelő egy rohadt drótkötélpálya csigákkal meg mindennel és nagyon nem mindegy mi merre megy....mára már feladtam mert majd napszúrást kaptam de holnap meg kell csinálni :) utána már csak az új kapcsolókat kell berakni...

Link to comment
Megosztás:

...

De ! kiderült h mindkét ablakemelő motor működőképes állapotú, az egyik áramot nem kap rendesen a másiknál meg a fogaskerekek voltak összerohadva de már szépen működik...most csak az a baj h nem megy az összerakás...az egész ablakemelő egy rohadt drótkötélpálya csigákkal meg mindennel és nagyon nem mindegy mi merre megy....mára már feladtam mert majd napszúrást kaptam de holnap meg kell csinálni B) utána már csak az új kapcsolókat kell berakni...

Na látod, tényleg ügyi vagy. Mire nem jó, ha nincs alkatrész - az ember még a végén hajlamos inkább javítani csere helyett... :)

Link to comment
Megosztás:

van más dolgom is B)

De ! kiderült h mindkét ablakemelő motor működőképes állapotú, az egyik áramot nem kap rendesen a másiknál meg a fogaskerekek voltak összerohadva de már szépen működik...most csak az a baj h nem megy az összerakás...az egész ablakemelő egy rohadt drótkötélpálya csigákkal meg mindennel és nagyon nem mindegy mi merre megy....mára már feladtam mert majd napszúrást kaptam de holnap meg kell csinálni :) utána már csak az új kapcsolókat kell berakni...

Én is kb 2 órát ültem előtte mire kitotóztam mi merre megy. Ha nem sikerül rájönnöd szívesen megnézem és lerajzolom neked.

Amúgy én is jártam úgí, hogy nem adták oda a Rekordot 30e-ért fél évre rá meg a roma elvitte 10e-ért. Jó üzlet volt a gazdának.

Link to comment
Megosztás:

Mindkét ajtó szét van kapva. Csak le kell nézze, a másik oldalon hogyan mennek a bowdenek..... :)

na ez nem ilyen egyszerű Almási Úr :) lenézés max letapogatás B) no meg h a motornál hányszor kell rátekerni meg merre meg hogyan meg nemtom....

Kori ! ha le tudnád rajzolni nagyon hálás lennék :omg:

Link to comment
Megosztás:

köszi szépen !

már csak a motorra való feltekeréssel van a baj mert vagy rossz helyre megy vagy leugrik vagy nemtom. drót több helyen meg van törve ezért nem az igazi, lehet h veszek bele egy másikat mert ha törve van akkor a csigáról is leugorhat késöbb :)

Link to comment
Megosztás:

köszi szépen !

már csak a motorra való feltekeréssel van a baj mert vagy rossz helyre megy vagy leugrik vagy nemtom. drót több helyen meg van törve ezért nem az igazi, lehet h veszek bele egy másikat mert ha törve van akkor a csigáról is leugorhat késöbb :)

A Ladámban volt ilyen drótos ablakemelő. Határtalan szívás tud lenni.

Link to comment
Megosztás:

Úgy néztem sokat nem kell feltekrni, mintha egy borda üres is lett volna. Ha nem jutsz dülőre vele akkor előtúrom a szekrényből a tartalékokat és lefényképezem.

megszületett a megoldás :)

Blitztől kaptam egy címet ahol nem drágán kicserélik a dróthuzalt és össze is rakják utána...igazság szerint van baja a drótnak is ezért inkább legyen új mert nem lenne jó fél év múlva megint eljátszani...

holnap reggel viszem Monorra !

köszi a segítséget Kori !

Link to comment
Megosztás:

megszületett a megoldás :)

Blitztől kaptam egy címet ahol nem drágán kicserélik a dróthuzalt és össze is rakják utána...igazság szerint van baja a drótnak is ezért inkább legyen új mert nem lenne jó fél év múlva megint eljátszani...

holnap reggel viszem Monorra !

köszi a segítséget Kori !

Nem gondoltam volna, hogy vki drótcserével foglalkozik. Sztem közkincsé is teheted, hátha másnak is jól jön.

Szívesen.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

szóval itt csinálták a bowdenezést, egy hátsó ablak újrahúzása beszereléssel volt 5000 Ft -nagyon nem drága.

közben bátyám megjárta Erdélyt a senatorral. 4 személy totál teli pakolva 8 literes átlaggal, a kocsival semmi baj nem volt.

úgy néz ki cserélnem kell fűtőradiátort -ezért vizes folyton a padló meg ezért párásodik nagyon az ablak reményeim szerint

Link to comment
Megosztás:

fűtőradiátor kiszedve -elég nagy szívás- ránézésre semmi baja sincs, jó állapotú, vízzel feltöltöm semmi baja, víz alatt átfújom semmi baja...cserélni azért fogom mert valahol ki kellett folynia a víznek. -a csövek a jobb oldalon vannak és bal oldalt folyt, na meg a csövek már a motortérbe lógnak be.

padlókárpit is fel lett szedve mert szárítom őket...mindkét első taposón van lyuk :) +1 a tűzfalon. reggel megy a karosszériáshoz a kocsi, megcsinálja+még a pótkeréktartót.....

zajlik az élet B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.