Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

megmértem mi van itthon

8,0 8,5, 9,0 zoll kupplungok

204, ezt nem mértem , és 230mm átmérővel

mielőtt bárki rákérdezne: egyik sem eladó

én elnézést kérek, de kupplungszerzést innen nem vállalhatok,

egyáltalán jó lenne tudni, hogy milyen váltó és milyen kupplung van épp benne

ha getrag, akkor egyébként rá van öntve, a hosszú számsor első három karaktere: 240, 242, 244, 245, 246, 265 stb stb....

ha zf akkor meg ki kék árulni az egészet

Link to comment
Megosztás:

Esetemben a Seniben milyen váltó ?

Hááááááát, ez egy roppant jóóó kérdés :sowwy:

5ös :lol:

Inkább az a kérdés, hogy minek a váltója :lol:

2.3as szívó/TD szerkezetével és tárcsájával próbálkozunk majd, megléssuk mi lesz.

Holnap még megkérdezem Patyi Lacit, hogy milyen fogazás volt a tárcsának és mekkora volt az átmérője és este pedig sűrűn fogok imádkozni asszem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esetemben a Seniben milyen váltó ?

Hááááááát, ez egy roppant jóóó kérdés :sowwy:

5ös :lol:

Inkább az a kérdés, hogy minek a váltója :lol:

2.3as szívó/TD szerkezetével és tárcsájával próbálkozunk majd, megléssuk mi lesz.

Holnap még megkérdezem Patyi Lacit, hogy milyen fogazás volt a tárcsának és mekkora volt az átmérője és este pedig sűrűn fogok imádkozni asszem :lol:

az a baj h neked getrag van benne...ha sima AR lenne akkor tudnék szerezni B seniből :P

Link to comment
Megosztás:

van győrben egy MANTABOY nevü srác annak van.

a mantásoknál megtalálod.

Köszönöm az infót, egyenlőre a szerkezet "ok"nak tűnik, Rekord tárcsa pedig gyó lett :lol:

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget Hajninak és a két Lacinak :sowwy:

Ja és Manta gátlók vannak hátul a kocsiban immár :P

Ja2: volt egy tárcsa, ami fel lett kevráloztatva.

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hát nagy sz#@łłr munka volt.

Gyári réget maradt a tárcsán és arra került ragasztva a kevlár réteg :lol:

Ne csodálom, hogy ennyit - semennyit - bírt :lol:

Link to comment
Megosztás:

No hogy valami jót is írjak néha :sowwy:

Sokat haladtam, az első futómű -kormánymű felújítással.

- Az összes szilentet és gömbfejet újra cseréltem

- A kerék csapágyak szintén újak

- A kormánymű is fel lett újjítva (ezt nem én csináltam)

Egyébként az egész futómű csavarra lett szedve, minden homokolva volt, részben szinter, részben horgany felület védelmet kaptak az alaktrészek.

DSC04272k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na ja. Tervben volt már egy ideje, mert tudtam, hogy Roli költözik. Csak baráti segítséggel akartam megoldani úgy, ahogy Mor16V-től is elhoztuk a piros Mantát. De tudod, hogy megy ez. Majd ekkor, majd akkor, bocs, most nem érek rá... Most sürgős lett, pár telefon és 64800Ft megoldotta a gondot.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi,sajnálom hogy ennyit ki kellett rá adnod,de tényleg nem akartuk hogy elvigyék onnan"illetéktelenek" Így is szedtek ki belőle dolgokat :lol::(

Viszont ma holnap gazdája leszek egy A1-es Senatornak,3 literes ez is,és a donor donor autó is meg van már hozzá(ascona),amibe a motor váltó megy...valószínűleg készen lesz nyárra,azzal mek füstölni az tuti... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi,sajnálom hogy ennyit ki kellett rá adnod,de tényleg nem akartuk hogy elvigyék onnan"illetéktelenek" Így is szedtek ki belőle dolgokat :lol::(

Viszont ma holnap gazdája leszek egy A1-es Senatornak,3 literes ez is,és a donor donor autó is meg van már hozzá(ascona),amibe a motor váltó megy...valószínűleg készen lesz nyárra,azzal mek füstölni az tuti... :sowwy:

Mutathatnál róla majd képet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.