Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

A benyatank 55 literes de Commodorénál létezett 1969 után 70 literes tank is.

Ha a kocsi mögött állsz akkor a tartály bal első sarkánál van a szintmérő és a búvárcsőa csomagtér padlólemez alatt.

A betöltő meg a hátsó rendszám mögött.

Szellőző van a tankbetöltő cső oldalában és vele átellenben (elöl középen). Az viszont a csomagtér padlólemez szintje felett. Nekem legalábbis a 70 liters tankomon.

Van még kérdésed?

Köszi az infokat,gondolom a 70L tank is igy néz ki,ugye? (lehet hogy hülye kérdés volt)

A tank elsőre ugy tűnik felejtős azt hittem jó a Kapitaenbe:(

A fékdobbal kapcsolatban van valami infod???

Az első infóim szerint megegyezhet a dob a Kapitaennel, de nem biztos...

Link to comment
Megosztás:

Csak a moci vagy a váltó is cserélve lesz? Hogy fogja tudni összeilleszteni a rendszert, mert gondolom teljesen más a motor-váltó kapcsolódása.

Tegnap megkezdtem Rekordunk kihegesztését. A kerékdobban találtam egy nagyobbacska lyukat, ami természetesen a megbontás után kétszeresére nőtt <_< Szerencsére az idő kegyes volt és be is tudtam foltozni tegnap. A következő munka a hátsó lökös alatti lemezrész cseréje lesz, mert olyan mint a szita. A két hátsó ívet nem tudom mikor cserélem, mert vszínű a télen nem fogjuk tudni lefújni, mivel szinte naponta kell az autó, az Omi pedig még mindig offos.

Link to comment
Megosztás:

Ótómata ?

Van 1 olyan sejtésem hogy egyikőtök sem olvasta végig a szöveget :lol:

Rosszul sejted.

Végigolvastam csak nem tegnap hanem pár napja. :lol:

Azt nem írja, hogy milyenre cserélték.

Azonkívül automata váltókar látszik az utolsó képen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.