Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Nem tudom,nem érdeklődtem utána.Valahogy nem izgat,ezért is árulom donornak.Ha a teljesitmény/súlyadó az 19 egy évre.

csak érdeklődök.......... :lol:

gondolkozok B senatoron ha már van 1 tip-top odahaza ami csak papírra vár.az sem baj ha a papírhoz jó autó tartozik.

asszem elpasszolom az omit,már ha tudom..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak érdeklődök.......... :lol:

gondolkozok B senatoron ha már van 1 tip-top odahaza ami csak papírra vár.az sem baj ha a papírhoz jó autó tartozik.

asszem elpasszolom az omit,már ha tudom..... :D

na ha az asszony ezt elolvasná akkor kirakna a küszöbre aludni... :lol: :lol: :lol:

elkezdtem gyüjteni a "romokat" újból,pedíg tavaly megörült,hogy vége nálam ennek a hobbinak. :P :D

Link to comment
Megosztás:

csak érdeklődök.......... :lol:

gondolkozok B senatoron ha már van 1 tip-top odahaza ami csak papírra vár.az sem baj ha a papírhoz jó autó tartozik.

asszem elpasszolom az omit,már ha tudom..... :lol:

Valószinű teljesitményadó lesz a hunyó,más miatt nem nagyon tiltanak ki autót.Biztositással csak akkor,ha úgy fognak meg vele.Ez legalább papiron benzin gázos :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért nem?Ha kivonod belőle a felnik árát,pont egy tizessel olcsóbb mint amit a múltkor 4nap alatt elvittek a használtautón.Szintén papirok nélkül.

120ért persze jól hangzik, de sztem tegyél rá 4 lemezfelnit és áruld külön-külön őket. kár a kocsiért - nem láttam élőben, de szeretem a seniket :lol: múltkor is beültem Chyga ex senatorába ( nem tudom ki emlékszik itt még rá ) és rájöttem h az autó ott kezdődik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én emlékszem. Hoztam is tőle anno egy Rekordot bontásra. Sperr hátsó híd még mai napig anyum autója alatt falja a kilómétereket.

Végre megforrasztották a Reki hűtőjét, de kivi vagyok, mi lesz a következő ami eldurran. Eddig egy vízcső, vízpumpa, és a vízhűtő. Mindez az után, hogy új hűtősapkát kapott.

Link to comment
Megosztás:

Én emlékszem. Hoztam is tőle anno egy Rekordot bontásra. Sperr hátsó híd még mai napig anyum autója alatt falja a kilómétereket.

Végre megforrasztották a Reki hűtőjét, de kivi vagyok, mi lesz a következő ami eldurran. Eddig egy vízcső, vízpumpa, és a vízhűtő. Mindez az után, hogy új hűtősapkát kapott.

én vettem új hűtőt......meguntam a sok szívást.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
hát valami olyasmiból 4 db-ra :lol:

Valahol láttam, hogy hirdettél CIH motorra autómata válót. Mit lehet róla tudni?

81-es autóé volt,valszeg jó állapotu,mert a motorja az jó lett.idős gazdája volt és sok km nem volt benne.110-ig vezetve volt a szervízkönyve,az meg 95-ben volt és utána szét is bontották az autót.azóta száraz pinyóban pihizett.

hát ennyi.

ja a kardán is megvan.

Link to comment
Megosztás:

81-es autóé volt,valszeg jó állapotu,mert a motorja az jó lett.idős gazdája volt és sok km nem volt benne.110-ig vezetve volt a szervízkönyve,az meg 95-ben volt és utána szét is bontották az autót.azóta száraz pinyóban pihizett.

hát ennyi.

ja a kardán is megvan.

oks küldök pü-t a témában

Link to comment
Megosztás:

Vettem egy bontott, bal első sárvédőt, állítólag jó állapotban:

38911651.jpg

38911650.jpg

38911649.jpg

Sajnos postán jött, de mikor kibontottam, majdnem szívbajt kaptam attól a gány munkától, ahogy a lyukakra és rozsdára rátették a foltot. Az ilyen embereket egyszerűen tarkón kellene lőni.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen nem kerülhet fel így a Rekordra, tehát két szarból egy jót kellett csinálnom:

%7Boption%7Dhttp://img3.tar.hu/korimv6/img/38911648.jpg

%7Boption%7Dhttp://img3.tar.hu/korimv6/img/38911647.jpg

%7Boption%7Dhttp://img3.tar.hu/korimv6/img/38911646.jpg

Még visszavan a balos küszöb kijavítása, és a két hátsó ív cseréje, utána pedig fényezés.

én biztos a fejébe húznám.........miért nem vettél újat.

11 pénz.annyit megér.

ilyet tudtam volna ingyen is adni.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.