Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

a képek majd egyszer..... :)

a tiéddel még elég sok meló van.........ha kint volt pl. a hátsó híd azt miért nem takarítottad le szépen?

A híd az le lett, meg rozsdátlanítottam, az alsó lengőkarokkal együtt, utána meg jobb híjján lekentem alvázvédővel.

A felső lengőkarok meg valahogy kimaradtak. De mivel úgyis komplette ki akarom cserélni, ezért nem sokat rugóztam a dolgon.

Link to comment
Megosztás:

homokfújás és savas alapozó.....csak ez ér valamit.

A komplett új futómű homokfújva, horganyozva majd porfestve lesz.

Ma összeraktam a gépet teljesen vontathatóra, csak a két stabilizátor nincs benne, meg a kézifék nem akar csinálni semmit az istenért sem. (ötlet?)

Ellenben a jó drága réz fékcsövek egyike elcsattant, a végén a kis kúp egyszerűen megszűnt létezni, és kiugrott az egész a csavarból.

Kiszedtem, a másik vége is iszonyat el volt vékonyodva.....

Egy másik csatlakozás pedig könnyezik. Remek.

Mindenesetre ki tudtuk vontatni.

image-0019_4CB21F4A.jpg

image-EEBF_4CB21F4A.jpg

A képek ne tévesszenek meg senkit, minden épp csak rá van téve.

Link to comment
Megosztás:

Rekordon volt Weber karburátor? Kaptam pár cuccot E1-es Rekordhoz, és van a cuccok közt egy ilyen karbi, de én úgy eml, hogy Solex volt gyárilag. Wooki lesz pár cuccom neked: pár jó hátsólámpa (fekete keretes), törött plexis műszer-egység, meg még pár cucc. Vmelyik nap megnézem, mi van, és mi az ami használható. Utána írok, és ha kell, postaköltség árán elküldöm.

Link to comment
Megosztás:

Rekordon volt Weber karburátor? Kaptam pár cuccot E1-es Rekordhoz, és van a cuccok közt egy ilyen karbi, de én úgy eml, hogy Solex volt gyárilag. Wooki lesz pár cuccom neked: pár jó hátsólámpa (fekete keretes), törött plexis műszer-egység, meg még pár cucc. Vmelyik nap megnézem, mi van, és mi az ami használható. Utána írok, és ha kell, postaköltség árán elküldöm.

Istenem, ti túl jók vagytok hozzám. :)

De tényleg, idejövök alig egy éve, vagy annyise, még nem is tudtam találkozni senkivel személyesen, ehhez képest adtok egy rakás cuccot. Na ezt nevezem önzetlenségnek.

Köszönöm, tényleg.

Link to comment
Megosztás:

Rekordon volt Weber karburátor? Kaptam pár cuccot E1-es Rekordhoz, és van a cuccok közt egy ilyen karbi, de én úgy eml, hogy Solex volt gyárilag. Wooki lesz pár cuccom neked: pár jó hátsólámpa (fekete keretes), törött plexis műszer-egység, meg még pár cucc. Vmelyik nap megnézem, mi van, és mi az ami használható. Utána írok, és ha kell, postaköltség árán elküldöm.

Itt még csak solexet sem ír.

http://senatorman.de/v2/rekord-e1/index.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.