Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

jó a meglátás.........bár már láttam egy hagyományos peckest amiben volt gyárinak tünő központizár.igaz ezt utólag is könnyen be lehet rakni bármikor.

Sztem évjáratfüggő a zár. Enyémben vízszintes retesz van, anyumában a hagyományos volt (kiszedtem az össze pöcköt, hogy kicsit nehezebb legyen ellopni). Mindkettő gyárilag centrálos.

Köszi, de kék, régi fajta plüst (ahol az ajtókon, a kapaszkodó mögött is plüs van) és műszerfalat vadászok :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem évjáratfüggő a zár. Enyémben vízszintes retesz van, anyumában a hagyományos volt (kiszedtem az össze pöcköt, hogy kicsit nehezebb legyen ellopni). Mindkettő gyárilag centrálos.

Köszi, de kék, régi fajta plüst (ahol az ajtókon, a kapaszkodó mögött is plüs van) és műszerfalat vadászok :)

Jajmár, itt is a kék a divat? :D

Anno a vectrások is a kék belsővel voltak meglőve. <_<

Am nem biztos hogy évjárat függő lenne, mert az ajtón a kezdetektől megvan mind2 fajta zár helye.

Sztem inkább felszereltség, és piac függő.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is reteszes van, és nekem is központis.

A reteszes sztem azért jobb, mert az egyszerű tolvaj ellen véd. :) Persze ellophatatlan autó nincs.

A hétköznapit ugye fel lehet húzni ha benyúlnak a megfelelő eszközzel.

Az ablakemelő meg nyilvánvaló. :D

Megnéztem az alkatrészeket. Van köztük vízelvezető ereszre való krómozott csík és oldaldíszlécek is. Ha ezekhez nem ragaszkodsz, akkor befér egy dobozba. Ami van: hátsólámpa pár, szép állapotban, foglalatokkal; óracsoport törött plexivel, és a fordszámmérőnek törött a mutatója, nincs benne az olajnyomás és a töltésmérő műszer, de van km óra spirál; óracsoport előtti burkolat; lámpakapcsoló; középső légbeömlő kompletten 2db; szélső légbeömlő, oldaldíszléc ha jól eml, két első és egy hátsó; Je ajtóbehúzó (nagy) barna; Bh ajtóbehúzó barna; belső tükör (kék, de eléggé napszívta); belső kapaszkodó 3db (kék); jobbos szürke napellenző tükörrel; rendszámtábla világítás; belső kilincsek ( barna, műanyag); küszöblécek, 1e 2h fekete; B oszlop aljába övtakaró müa fekete; Légyszi írd meg mi kell ezek közül, és dobj egy címet, én pedig feladom neked. De ha jár vki felém, szívesen elküldöm neked az egészet.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem az alkatrészeket. Van köztük vízelvezető ereszre való krómozott csík és oldaldíszlécek is. Ha ezekhez nem ragaszkodsz, akkor befér egy dobozba. Ami van: hátsólámpa pár, szép állapotban, foglalatokkal; óracsoport törött plexivel, és a fordszámmérőnek törött a mutatója, nincs benne az olajnyomás és a töltésmérő műszer, de van km óra spirál; óracsoport előtti burkolat; lámpakapcsoló; középső légbeömlő kompletten 2db; szélső légbeömlő, oldaldíszléc ha jól eml, két első és egy hátsó; Je ajtóbehúzó (nagy) barna; Bh ajtóbehúzó barna; belső tükör (kék, de eléggé napszívta); belső kapaszkodó 3db (kék); jobbos szürke napellenző tükörrel; rendszámtábla világítás; belső kilincsek ( barna, műanyag); küszöblécek, 1e 2h fekete; B oszlop aljába övtakaró müa fekete; Légyszi írd meg mi kell ezek közül, és dobj egy címet, én pedig feladom neked. De ha jár vki felém, szívesen elküldöm neked az egészet.

Tyíha! Szép lista. :)

Oldal díszléc az pedig kellene, mert nekem van ami már kezdi megadni magát.

Az ereszre való dísz is jöhet, mert az enyémet összegyűrte a tetőcsomagtartó. :S

A lámpák egyértelműen kellenek. Rendszám világíítás is. Műszeregység, km spirál, lámpakapcsoló, szélső légbeömlők, övtakaró müanyag. Ez mind jöhet.

A középső légbeömlőnél mire gondolsz? Az egész keret amiben a kapcsolók is vannak, vagy csak maga a légrostély?

Ha komplett keret, akkor abból is jöhet egy.

Link to comment
Megosztás:

Tyíha! Szép lista. :)

Oldal díszléc az pedig kellene, mert nekem van ami már kezdi megadni magát.

Az ereszre való dísz is jöhet, mert az enyémet összegyűrte a tetőcsomagtartó. :S

A lámpák egyértelműen kellenek. Rendszám világíítás is. Műszeregység, km spirál, lámpakapcsoló, szélső légbeömlők, övtakaró müanyag. Ez mind jöhet.

A középső légbeömlőnél mire gondolsz? Az egész keret amiben a kapcsolók is vannak, vagy csak maga a légrostély?

Ha komplett keret, akkor abból is jöhet egy.

A komplett keretre gondoltam. Megpróbálom becsomagolni vhogy a léceket, hogy ne törjenek meg. Ha sikerült, jelentkezem.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem az alkatrészeket. Van köztük vízelvezető ereszre való krómozott csík és oldaldíszlécek is. Ha ezekhez nem ragaszkodsz, akkor befér egy dobozba. Ami van: hátsólámpa pár, szép állapotban, foglalatokkal; óracsoport törött plexivel, és a fordszámmérőnek törött a mutatója, nincs benne az olajnyomás és a töltésmérő műszer, de van km óra spirál; óracsoport előtti burkolat; lámpakapcsoló; középső légbeömlő kompletten 2db; szélső légbeömlő, oldaldíszléc ha jól eml, két első és egy hátsó; Je ajtóbehúzó (nagy) barna; Bh ajtóbehúzó barna; belső tükör (kék, de eléggé napszívta); belső kapaszkodó 3db (kék); jobbos szürke napellenző tükörrel; rendszámtábla világítás; belső kilincsek ( barna, műanyag); küszöblécek, 1e 2h fekete; B oszlop aljába övtakaró müa fekete; Légyszi írd meg mi kell ezek közül, és dobj egy címet, én pedig feladom neked. De ha jár vki felém, szívesen elküldöm neked az egészet.

ilyesmiket szórok ki én is garmadával már egy hónapja..............igaz ezek komplett autókból vannak. :)

sajnálom őket,de senkinek sem kell.nekem meg nincs időm-energiám postázni sajnos,meg sok is lenne a cucc. :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem évjáratfüggő a zár. Enyémben vízszintes retesz van, anyumában a hagyományos volt (kiszedtem az össze pöcköt, hogy kicsit nehezebb legyen ellopni). Mindkettő gyárilag centrálos.

Köszi, de kék, régi fajta plüst (ahol az ajtókon, a kapaszkodó mögött is plüs van) és műszerfalat vadászok :)

komplett kék most hétfőn ment kukába..........igaz karavan volt,de az ajtókárpitok és az ülések(a hátsó háttámláját kivéve)ugyanazok.

Link to comment
Megosztás:

komplett kék most hétfőn ment kukába..........igaz karavan volt,de az ajtókárpitok és az ülések(a hátsó háttámláját kivéve)ugyanazok.

Basszuskulcs. Nekem legjobban a műszerfal kellene, annak is a teteje, mert az enyém csúnyán repedt, ráadásul az előző gazda ráragasztott kék műbőrt, ami kipárolog, és a szélvédő pont a sofőr előtt tiszta retek állandóan. Ha lemosom, kb 1 napig tiszta.

Link to comment
Megosztás:

Basszuskulcs. Nekem legjobban a műszerfal kellene, annak is a teteje, mert az enyém csúnyán repedt, ráadásul az előző gazda ráragasztott kék műbőrt, ami kipárolog, és a szélvédő pont a sofőr előtt tiszta retek állandóan. Ha lemosom, kb 1 napig tiszta.

csak az a baj,hogy nem tom elrakni 1 percre sem.......... :)

sokáig hírdettem ingyen pont olyat ami neked kell,sajnáltam kidobni és megvolt több db is kb. 1.5 hónapig.

Link to comment
Megosztás:

Oldtimer SHOW

Se MONZA-

Se SENATOR-

Se REKORD

Se COMMODOR

Csak Kadett. Mondjuk a piros az nem semmi. Az vitte a pálmát.. Nézzétek meg..

--- ha nem nyitná meg :) .- Mert mért is ne.... :D --- http://monza-attila.xfree.hu/205629 ----

Szerintem sokkal kevesebb van ezekből, mint kadettből.

Az mindig is egy sokkal olcsóbb kategóriát képviselt, mondhatni dunát lehet vele rekeszteni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem sokkal kevesebb van ezekből, mint kadettből.

Az mindig is egy sokkal olcsóbb kategóriát képviselt, mondhatni dunát lehet vele rekeszteni.

- Hát jóval olcsóbbak voltak. És a Mostani helyzet az,hogy jó drágán adják őket. :) Ahoz képest,hogy tényleg drágábbak voltak a nagy ladikok. lehet,hogy a nagy motoroknak köszönhető.

- érdekesség az ,hogy más Opel ami tényleg szép volt. Pl. Arany fekete csikkal. ( Káder Attila ) .-é az nem volt ki állítva most. Pedig sokszor kapott dicséretet és kupát

Link to comment
Megosztás:

benne van még.......holnap vágom szét a kasznit,de nem tom milyen állapotú.mondjuk az autó eléggé tipp-topp,de a kalaptartót tényleg nem néztem meg.

vidd az egészet... :o

Már kaptam tőled egy ######a belteret. :D

Csak kalaptartó kéne ami nincs kilyuggatva egyáltalán.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek raktam fel képeket a kép feltöltés.hu-ra gondoltam onnan url formájában bemásolom a képeket ,de nem lessz kép csak azoldal logoja és ki írja ,hogy a kép nem található v csak egy kis piros X lessz itt segítsetek ,hogyiskell ezt jól csinálni? köszi Vacla.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.