Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Üdv mindenkinek raktam fel képeket a kép feltöltés.hu-ra gondoltam onnan url formájában bemásolom a képeket ,de nem lessz kép csak azoldal logoja és ki írja ,hogy a kép nem található v csak egy kis piros X lessz itt segítsetek ,hogyiskell ezt jól csinálni? köszi Vacla.

Jobb klikk a képre, és kép címének másolása. Azt másold be ide.

Link to comment
Megosztás:

Jobb klikk a képre, és kép címének másolása. Azt másold be ide.

Becsomagoltam ma a cuccod. 1,2m hosszú lett a doboz, így nem hiszem, hogy normál 990 ft-os csomagként fel tudnám adni. Ha eljutok a postára, feladom, és megírom a költséget.

Link to comment
Megosztás:

ADB a rendszáma elég friss volt akkor :o

Hát elég friss, mivel csomó másik még a két betű négy számmal szaladgált. :D

Nem csak rendszert váltottak akkoriban. :)

Érdekes egyébként, hogy már akkor is legalább 7-8 éves volt, de mégis hogy beleillik a tömegbe, bezzeg az asconák, meg a ford sierra hogy kítűnik. :)

Link to comment
Megosztás:

És mit is kell fényképezni ? :o

hát,hogy süt a nap meg ilyeneket....... :D

te ajánlottad,hogy felraknád a képeket a készülő autóról.......amire én nem érek rá és lusta is vagyok. :)

mivel a telefonomon lévő képeket sztem nem tudom eljutatni hozzád,ezért egyszerübb sztem ha te fényképezel,de csak ha gondolod.......

Link to comment
Megosztás:

hát,hogy süt a nap meg ilyeneket....... :D

te ajánlottad,hogy felraknád a képeket a készülő autóról.......amire én nem érek rá és lusta is vagyok. :)

mivel a telefonomon lévő képeket sztem nem tudom eljutatni hozzád,ezért egyszerübb sztem ha te fényképezel,de csak ha gondolod.......

--- Na akkor arra is lehet majd várni ---- Nem lesz kép feltéve..

-- Sajnos ez nem az én Garázsom--- Öreg autók vannak itt. :o

http://picasaweb.google.hu/monzaattila/Fel...csekAGarazsban#

Link to comment
Megosztás:

--- Na akkor arra is lehet majd várni ---- Nem lesz kép feltéve..

-- Sajnos ez nem az én Garázsom--- Öreg autók vannak itt. :o

http://picasaweb.google.hu/monzaattila/Fel...csekAGarazsban#

eljössz,lefényképezed és felrakod....... :D

ez is egy út...... :)

én vagy fotózok vagy autótépítek,a kettő együtt sajnos nekem nem megy. :)

Link to comment
Megosztás:

eljössz,lefényképezed és felrakod....... :o

ez is egy út...... :D

én vagy fotózok vagy autótépítek,a kettő együtt sajnos nekem nem megy. :)

Én is csodálkozom azon, mikor egy autószerelés képekbe van öntve. Ha autót szerelek, nem érek rá fényképezni, ráadásul mindig kezet mosni, mert nyakig retkesen nem fogdosom össze a fényképezőt/telefont.

Link to comment
Megosztás:

Én is csodálkozom azon, mikor egy autószerelés képekbe van öntve. Ha autót szerelek, nem érek rá fényképezni, ráadásul mindig kezet mosni, mert nyakig retkesen nem fogdosom össze a fényképezőt/telefont.

szép és jó dolog dokumentálni valamit,főleg ha elég részletesen teszi az ember.

én erre sajnos túl lusta vagyok és nem is érzek különösebb késztetést.

azért néhány bontásról csináltam már jó képeket annó..... :o

Link to comment
Megosztás:

--

Szóval a Fotóra vissza térve.---

Nem kell neked fotóznod, ott az asszony , A másik dolog. Mondjuk veterán autót készít valaki, jó azt dokumentálni minden lépést az elejétől a végéig. Mert ,ha eladásra kerül akkor bizonyítani tudod a dolgokat. És persze a végtermék is ott lesz ami szemmel és kézzel is tapintható. Ha ott van a vevő.

-- Mivel ezt magadnak csinálod és gondolom nem egyhamar adnád el akkor .teljesen fölösleges a fénykép. Majd ha kész lesz.

-- Mikor eladtam anó a BMV A 2500 amat nagyon jó volt a fotó album, hogy csináltam róla képeket.- :o

És nem zavart,hogy kicsit koszos volt a kezem. :D ....

Link to comment
Megosztás:

Minek az neked?

Az teljesen más mint az E Rekord.

C-D-ben nincsen rugótorony.

19329470.jpg

Igen tudom, éppen azért érdekel. :o

Köszi.

Am azt akarnám meg tudni, hogy a 4 felfogatási pont a segédkeretnek ugyanoda esik e mint az e-n, és hogy a motortartó, meg a kerék közepe ugyanoda esik e.

Én jobban szeretem a dupla keresztlengőkaros felfüggesztést mint a mcphaersont, jobb az út tartása és jobban testre szabható. :D Meg persze rögtön érektelenné válik hogy hogyan állnak a tornyok.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem qvára nem kompatibilis a kettő.

Van egy első hidam kiszerelve,ha gondolod lefotózom egyszer neked.

Azt megköszönném, azt pedig még inkább hogyha le is mérnéd nekem. :o

Az opelt ismerve látok rá esélyt, hogy ha más nem, minimális átalakítással felmegy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.