Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

nagyon szép!

Hol lehet ilyen peremet kapni ?

és milyen méretekben?

és mennyi az annyi ?

Ez kérlek szépen gyári, annó járt a nem tudom melyik felszereltséghez.

Vagy extraként kérhetted.

Gondolom van többféle méretben is. Multkor a vastelepen is találtam 3 egyformát, hibátlanok voltak, hülye fejjel otthagytam. :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon szép!

Hol lehet ilyen peremet kapni ?

és milyen méretekben?

és mennyi az annyi ?

--- Ilyen perem, nagy örömöt szerzett anó a tulajoknak- fel dobta a kocsit rendesen...

-Ha ez tényleg fém és nem alu ötvözet akkor sokáig szép lesz.. Persze ha nem megy alá sok sár és víz akkor sokáig kitart ez a típus... Mert a másik verzió amit lehet kapni :D .,, nem mindig azok anyaga sajnos már nem a régi minőség...

HOMASITA-- Ban láttam már egyszer----

A MoCsok -nak meg minek??? Mikor tele van szép alufelnikkel..... :lol: ...

Ui... Austria--- Bécsújhely.... Conrad Shop Ott találsz 14- 16 col ig... ÓCCSSSÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ '''~~~~~

Link to comment
Megosztás:

-- GSE --- 1986 ig volt ( persze tudtommal ) :D De megnézem a sógorok oldalán mit ír.....

-- GSI --- 86 tól viselli a nevet--- Szóval akkor ebből az derül ki, hogy valaki kitalált egy másik új betü össze tételt...

Ebből adódóan szinte majdnem meg egyezett az előddel... Természetesen amit minap olvastam ezekbe a kocsikba is sok olyan extrát +ba lehetett kérni ami nem volt alap...

--- pepita mintás ülések -- Fordulatszám -- Digitális Óra csoport-- Ez is Opció volt..... :lol: .. A Sport ülések benne voltak -- csak kétfélét lehetett rendelni bele. Persze itt is volt , hogy melyik része legyen a bőrözött... Sport kormány 2-3 féléből lehet választani.

-- Alapjából a felszereltség--- Régen a difi is opcióként lehetett rendelni.. és hogy ha a pasi csapatni akaart vele akkor volt , hogy a nagyobbikat rendelték... ( De mivel nagyon húzós volt anó az ára... Már néha akciók alkalmával ezeket bele rakták holmi Senátorok ba is.... :) ...

-- Motor-- azt passzolom... Seni-Monzi--- az csak 3000 literesek - de utánna lesek---

a kadett Corsa- GSI ügye ezek fiatalabbak és első kerekesek.--- ezé nincs difi opcióban ... hátul---

-- ha meg van a történelem-- akkor fel teszem az olvasmányt----

Üdv mindenkinek-- És jó hétvégi autózgatásokat..... :D

Link to comment
Megosztás:

van ám egy pár 8x15-ös és 10x15-ös acél felnim is , ET10 körül vannak....

--Gondolom ezeket is csináltattad?? Vagy készen vetted??

.-Régen a Fiat felnijeimet Vágattam szét és abba rakattam előre 2 cm Hátsóba 3,5cm -- Álatul jól meg csinálta a bácsi... És szépen el lett dolgozva.. Jól is mutatott a Fiat 132 esen.. :D

Link to comment
Megosztás:

ugy van ,viszont omega A -ban már volt : 3000GSI 24V -nek hivták , recaro volt benne,az van az enyémben is.

szép pirosat még látni néha ...

v.ki amikor először vezette az egyiket, utána azt mondta, hogy : "Ijesztően megy a gép!"

/éppen akkor hozták be...úgy három éve/

vajon milyen váltót adtak hozzá ??

Link to comment
Megosztás:

- kecskeméti Buli---

-- Kecskeméten a II. Rákóczi Ferenc Iskola sportcsarnokában (Tóth Lajos sétány 2.) rendezik az Oldtimer Showt, amelyen 80 veterán járművet mutat be az Oldtimer Show Kft. A kiállítás március 12 és 15. között 9-18 óra között tart nyitva, a felnőttjegy 2000 forintba kerül. Az autóval érkezők a Batthyányi utca felöl közelítsék meg a kiállítóhelyet, ingyenes parkolás a Burga u. 15-ben lehetséges.

-- Jön valaki ,mondjuk Hétfőn??

Link to comment
Megosztás:

Mintha a két hátsó lámpa között majdnem fekete lett volna...

Eladó? biztos egyről beszélünk :D

Gyönyörű piros. Volt a nyári bulin is.. Szinte a hangját sem lehetett hallani. Úgy járt a motorja. ha nem ő az eladó amire te gondolsz akkor ez másik.. Kispest?? Vagy Lőrinci a srác. vékony magas...

Gyári felni van rajta. majdnem olyan mint neked van.. széles küllős...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.