Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA A - Általános


kovito

Recommended Posts

...ha eddig nem volt gondod a váltóval akkor majd lesz.....tapasztalat....használattól függ, de minek tuningolni ha nem használod a + lovakat, én anno a 75- ből csináltattam kb. 90-et, eddig bevált, de a 130-as PD autómata váltója kb 1 év után feladta a 180 pacis nyúzást, igaz az 1 VW, de a "váltóguru" szerint ez általános dolog sajnos...

Szia...a tuningolásnak inkább a fogyasztás csükkentés lenne a célja,nem a rallizás..menni most is megy rendesen,hiszen ez a sport változat,de azt szeretném elérni,hogy spor változattá alakuljon!:)Most 7 liter körül van az átlag,ezt jó lenne leszoritani..

Link to comment
Megosztás:

...ha eddig nem volt gondod a váltóval akkor majd lesz.....tapasztalat....használattól függ, de minek tuningolni ha nem használod a + lovakat, én anno a 75- ből csináltattam kb. 90-et, eddig bevált, de a 130-as PD autómata váltója kb 1 év után feladta a 180 pacis nyúzást, igaz az 1 VW, de a "váltóguru" szerint ez általános dolog sajnos...

Ez sztem függ a váltó fajtájától is... tény hogy az 1.9CDTi Zafirák mindegyikét kézi váltó esetén az M32 jelzésű szerkezettel szerelték ami a nevéből is láthatóan 320Nm-re van hitelesítve, de ez nem jelenti azt hogy ne bírna el többet. Én például tudok olyan turbo Calibráról ami évek óta hibátlanul üzemel F20-as váltóval, pedig ez a váltó 200Nm-t bír névleg, a Calibra meg 280-at ad le...

Visszatérve a Zafirához, érdekes hogy az automata váltók az AF40 jelzésű szerkezetek voltak ugyanehhez a motorhoz, tehát azok viszont már névleg is 400Nm-ig bírták...

Link to comment
Megosztás:

csak kapkodom a fejem,hiszen én laikus vagyok ezekben..fogalmam sincs,hogy hány Nm-eres a váltóm,de majd igyekszem most mindent megtanulni róla..:)azért szeretem a fórumot látogatni,mert itt vagy szakemberek,vagy tájékozott opelesek találhatók,és így előbb utóbb megoldódik minden problémám..szóval még csak nézelődöm,tájékozodom a chiptuning ügyében..arra lettem volna igazából kiváncsi,hogy okoz-e jelentősebb fogyasztáscsükkeneést,vagy csak pszihés dolog,nekem erősebb az autóm..:)

Link to comment
Megosztás:

Amire Zoli gondol, az inkább a motoroptimalizálás. Fékpadon felveszik a motor teljesítmény és nyomatékgörbéit, utána a motorvezérlőben írják át a programot, de csak kis mértékben. Igazából a gyári tűréseket használják ki, igazítják az értékeket az adott motorhoz. Ettől általában nő a teljesítménye és a nyomatéka, és ha ezt alig, vagy egyáltalán nem használják ki, akkor csökkenhet a fogyasztás. De akkor mire is jó? Egyenletesebben, és alacsonyabb fordulatról jön a kellő nyomaték, emiatt hamarabb lehet feljebb váltani, de a rugalmasság megmarad. Automatánál már más a helyzet, ott mindig az adott fordulatnál vált fel (a terhelést, gázpedált, stb., is figyelembe véve). Az Opelek hatfokozatúival van csekély tapasztalatom. Szerintem a magasabb fogyasztást - többek között - az eltolt váltási pontok okozzák. A 150 LE/320 Nm vidáman vinné a bódét 50-nel 4-ben, de az automata nem vált fel csak 60 körül, és magasan tartja a fordulatot, és ez igaz a többi fokozatra is (kivéve egyes, azt hamar váltja). Kézzel bele lehet szólni, de nem azért vett valaki automatát, hogy kézzel kapcsolgassa. Egy ismerősöm mostanában városban addig gyorsít, hogy kapcsolja az automata a negyediket, majd visszalassít 55 környékére, ahol még nem vált vissza. Egyelőre nincs információm az eredményéről

Link to comment
Megosztás:

Amire Zoli gondol, az inkább a motoroptimalizálás. Fékpadon felveszik a motor teljesítmény és nyomatékgörbéit, utána a motorvezérlőben írják át a programot, de csak kis mértékben. Igazából a gyári tűréseket használják ki, igazítják az értékeket az adott motorhoz. Ettől általában nő a teljesítménye és a nyomatéka, és ha ezt alig, vagy egyáltalán nem használják ki, akkor csökkenhet a fogyasztás. De akkor mire is jó? Egyenletesebben, és alacsonyabb fordulatról jön a kellő nyomaték, emiatt hamarabb lehet feljebb váltani, de a rugalmasság megmarad. Automatánál már más a helyzet, ott mindig az adott fordulatnál vált fel (a terhelést, gázpedált, stb., is figyelembe véve). Az Opelek hatfokozatúival van csekély tapasztalatom. Szerintem a magasabb fogyasztást - többek között - az eltolt váltási pontok okozzák. A 150 LE/320 Nm vidáman vinné a bódét 50-nel 4-ben, de az automata nem vált fel csak 60 körül, és magasan tartja a fordulatot, és ez igaz a többi fokozatra is (kivéve egyes, azt hamar váltja). Kézzel bele lehet szólni, de nem azért vett valaki automatát, hogy kézzel kapcsolgassa. Egy ismerősöm mostanában városban addig gyorsít, hogy kapcsolja az automata a negyediket, majd visszalassít 55 környékére, ahol még nem vált vissza. Egyelőre nincs információm az eredményéről

http://www.ecotuning.hu/chiptuning-ecotuning-optimalizalas

erre gondoltam!:)

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdést megérne. Főleg arra lennék kíváncsi, hogy automatával mit mondanak a fogyasztás-csökkenésre.

EZT:

Megpróbálom akkor sorba megválaszolni a kérdéseidet.

Az auto kb 185le és mivel autómata váltós olyan 360nm lessz a chip után!

A fogyasztás mindenképpen csökkenni fog,de literekbe sajnos azért nem szabad gondolkodni.

Én amit merek ígérni az olyan 0,5-0,7 liter,de ez lehet jobb is rosszabb is ,attól függ milyen az ember lába!

Az automata váltó nem gond ,hisz ilyenkor figyelembe van véve a chipnél,és nem 80-100nm-t emelünk a chippel,hanem amit simán még elbír a váltó ilyen 60nm környékét!Mechanikus váltónál ez a nyomatékemelés lehet akár 100nm is!

Sajnos garanciát mechanikus alkatrészekre nem tudunk vállalni,hisz nem tudjuk,hogyan van használva az autó!A chipre mint szoftver,arra van garancia természetesen.

Van olyan tuningcég is persze ,akinél lehet venni teljes körű garanciát,de ott a chiptuning az olyan 300000-400000ft körül van!

Nálunk ez a chiptuning 240euro-ba kerül.

Még annyit kérdeznék,hogy az autó részecskeszűrős-e vagy nem?

A Budapesti találka megoldható,ha önnek is jó,és az egész művelet megvan kb 2 óra alatt!"

Nos ezt a választ kaptam...ár-érték arányban nem igazán vagyok vele előrébb..:(

Ezeket az értékeket meg tudjuk nézni a kütyüddel az autómon,hogy most mennyi az annyi?:)

Üdv Zé

Link to comment
Megosztás:

A Tech2 (vagy op-com) csak számított, hozzávetőleges adatokat ad meg a pillanatnyi teljesítményt illetően. A pontos teljesítmény mérésére alkalmatlan, ahhoz mechanikai kapcsolat kell a motor és a céleszköz között.

Néhány dolgot nem értek: az automata váltó 400Nm-es, a kézi 320-as, ehhez képest a válaszban a kézit tartják jobban terhelhetőnek. Árban ez egy jó ajánlat a rendes fékpados, eeprom átírós műhelyek között. (kérdés: a budapesti programozást hogyan oldják meg? van mobil fékpadjuk, vagy kapcsolat egy itteni műhellyel?) Azonban a 240 euró kb.: 72000 Ft, ami 167 liter gázolaj. 0,7 liter megtakarítást alapul véve 24000 km alatt hozza vissza az árát, 0,5 liternél 33000 km alatt. Írd még meg nekik, hogy részecskeszűrős a gép, és azt a választ is légyszi, oszd meg velünk.

Link to comment
Megosztás:

A Tech2 (vagy op-com) csak számított, hozzávetőleges adatokat ad meg a pillanatnyi teljesítményt illetően. A pontos teljesítmény mérésére alkalmatlan, ahhoz mechanikai kapcsolat kell a motor és a céleszköz között.

Néhány dolgot nem értek: az automata váltó 400Nm-es, a kézi 320-as, ehhez képest a válaszban a kézit tartják jobban terhelhetőnek. Árban ez egy jó ajánlat a rendes fékpados, eeprom átírós műhelyek között. (kérdés: a budapesti programozást hogyan oldják meg? van mobil fékpadjuk, vagy kapcsolat egy itteni műhellyel?) Azonban a 240 euró kb.: 72000 Ft, ami 167 liter gázolaj. 0,7 liter megtakarítást alapul véve 24000 km alatt hozza vissza az árát, 0,5 liternél 33000 km alatt. Írd még meg nekik, hogy részecskeszűrős a gép, és azt a választ is légyszi, oszd meg velünk.

Megírtam,és ha okosabb lettem,jelzem..nagyon hangos lett az autó a csomagtartótól..a fogyasztást már nem is említem..:(

Link to comment
Megosztás:

Megírtam,és ha okosabb lettem,jelzem..nagyon hangos lett az autó a csomagtartótól..a fogyasztást már nem is említem.. :(

A felesleges csomagtartó plusz 1 liter is lehet. Tessék levenni, ha már nincs rá szükség (mekkora ötleteim vannak :D )

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Uj vagyok a portalon, segitseget szeretnek kerni. Kint elek Angliaba, es vettem 1 Zafirat, 2.2 (Z22SE) benzinest. Amikor megvettem az autot a motor hibajelzo lampa vilagitott, mivel az auto motorcseres volt. egy Vectra 2.2 motort kapott, de a muhely kicserelte a computert is. minden mukodik megfeleloen kiveve a klimat, mivel a vectra klima-hutes rendszere kicsit kulonbozik a Zafiraetol, a vecraban csak relek vannak, mig a Zaffiban egy modul. Nem ez a lenyeg. A kerdesem az lenne, h ha en most veszek 1 masik computert, ami ki lett veve egy ugyan olyan Zaffibol (evjarat, motor stb) fog-e vele normalisan mukodni, vagy fel kell programoztatni a sajat automhoz.

Elore is koszonom valaszotok

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Zafira A (2000) Y20dth motorral. 4 éve van nálam, 50e Km-t hajtottam bele.

Jól megjártam!! 50-es tempónál eltörött a főtengely és 1 hajtókar. Víz, olaj rendben volt. Szerelővel úgy beszéltük, hogy anyagilag jobban járok, ha veszek 1 bontott motort.Amíg a bontókat jártam sokszor találkoztam ezzel a problémával, mindenkinek "természetes dolog" volt.

Kinek mi erről a véleménye? Tartsam meg, vagy vegyek valami mást?! (7 tagú a család) Nem szeretném ugyanezt 130-nál, a pályán...

Sziasztok!

Úgy tünik, erre a felvetésre, problémára senkinek sincs hozzáfűzni valója.Pedig úgy tünik a dolog, hogy szériahiba lesz a dologból.Ugyanaz a tipusú motor, 150-200 e Km között! Most az a kérdés, hogy az Opel hogy áll a dologhoz...

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Nem halottam még hasonló problémát, de utánna érdeklődöm... remélem nem igaz a "természetes dolog" :unsure:

Szia!

Én sem gondoltam volna, ugyanis "Opel, sosem kop el", csakhogy most megkeresett egy ember, aki szintén így járt, és tud jó pár hasonló esetről.Autószerelő, műhelyfőnők volt valahol.Szerinte is gyanús, ha egyforma tipusnál egyforma gondok jelentkeznek. (Zafira A, Y20DTH motor, 2-3 henger között, 150-200 e Km futás után?)

Egyébbként meg mitől tud egy főtengely eltörni?!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

egyenlőre maradt minden úgy ahogy volt,

a hátsó ülés kapott egy CD30 MP3 at, mert azt még fel kell programozni, mert az op commal nem tudtuk....

meg egy fedélzetit az autó, mert arra rájöttünk hogy hogykell :)

a Kocóval konzultáltunk egy másfél-2 órát, meg még egy felet hazafelé :P :)

Szia !

Én is ebben a cipőben járok.

CD30 volt a B Zafirámban, vettem bele egy CD30 MP3-at, mert nem szóltak a hátsó hangszórók.

Op-commal belebuheráltuk, de teljesen működik, kb. fél percenként kiírja, hogy PROGRAM RADIO ,de már nem csippan, mint legelőszőr.

Amikor belépek a "titkos" szervíz menübe (SETTINGS gomb pár mp nyomva tartás) akkor normál állapotban pittyen egy halkat, nekem ezt a pittyenés teljes hangerővel csinálja.

Ha belépek a SETTINGS-be akkor az EXT. VOLUME hangerő állítása -11 -en van, nem lehet állítani és teljes hangerőre kapcsol a rádió amíg ebben a menüpontban vagyok!

Azt szereném kérdezni, neked hogy oldódott meg a programozás, tudnál segíteni?

Én azt olvastam több fórumon, hogy Tech2-vel kell programozni, AUDIO INDEX, PROGRAM INDEX, TEMP. INDEX ezeket kell megadni.

Márkaszervízbe kellene mennem ott van Tech2, de félek nem fognak tudni hozzászolni a témához.

Köszi!

Üdv

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem,autóm viharkárt szenvedett..casco no.. :(

Kellene jól,és gyorsan,megbízhatóan dolgozó karosszériás,fényező..és természetesen nem a legdrágább embert keresem.. :)

Pest,és környéke..

Megsérült és csere:Tető,tetőkárpit benyomódott,elsőszélvédő betört(szenzoros),hátsó szélvédő ripity,ajtóstul,és a jobb első sárvédő..és egy csomó kisebb jevítható karcolás rajta..telibe szeretném fényeztetni,ha lúd legyen kövér..DTH motorkód,ha valamihez kellene..

ha valaki tud segíteni,annak örülnékCabriopel_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpgCabriopel_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpgCabriopel_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpgCabriopel_4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Üdv Zé

Link to comment
Megosztás:

Helló,

egy 2002-es Zafirám van, az a gond, hogy beragadt a kormányom.

Úgy kell elképzelni, hogy leblokált a kormány, viszont a kulccsal sem lehet kinyitni, tehát hiába mozgatom együtt a kulccsal, semmi.

Nem reagál sem erősebb mozdulatokra, sem rángatásra, a kulcsot pedig nem lehet elfordítani, sem a kormány nem fordul, sem a kulcs, így tehát még a vontatás is cinkes.

Mit lehet ilyenkor tenni? Mert még az ablakot sem tudom felhúzni, úgy észleli, mintha nem is lenne benne kulcs ... próbáltam két kulccsal is, nem azokkal van a gond ...

Köszönöm előre is a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!

Opel Zafira A. Jobb hátsó ajtót nem nyitja a központi zár. Se a kulccsal, se a távirányítóval. Csak úgy tudom lezárni, hogy belülről lenyomom a gombot. A kábelt megmozgattam, de nincs változás. Nem értek hozzá, ezért kérem a segítséget. Előre is köszi!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!

Opel Zafira A. Jobb hátsó ajtót nem nyitja a központi zár. Se a kulccsal, se a távirányítóval. Csak úgy tudom lezárni, hogy belülről lenyomom a gombot. A kábelt megmozgattam, de nincs változás. Nem értek hozzá, ezért kérem a segítséget. Előre is köszi!!!!

Szerintem szakadás van a kábelkötegben,nézesd meg

Nekem elég sok el volt szakadva,nem ment a riasztó sem,és az ablakot sem tudtam lehúzni.

Javítás óta rendben van minden.

Link to comment
Megosztás:

zolot: márkaszervízben Tech2-vel a kijelzőnek megmondják, hogy milyen rádió van alatta és a felirat el fog tűnni, sőt, ha minden beállítás (audio és code index) rendben, akkor mindenkor megfelelően fog működni.

szbdavid: elképzelhető, hogy a gyújtáskapcsolóban lévő csavart pálya eleje kopott el, emiatt az elfordításkor nem húzodik be, hanem megakad az éles peremmé kopott anyagon. Ha ez a baja, akkor akár még javítható is lehet a gyújtáskapcsoló szétszedésével és az említett "pálya" elejének megcsiszolásával. Nem egyszerű az eseted, mert általában előre jelzi a baját a szorulással, nehéz mozgatással, a teljes mozdíthatatlanság csak sokára (és főleg melegben, tűző napon) jön elő.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.