Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

Hát, ha a kétezrest nem tudod kezelni rendesen, akkor ne nagyon akarj izmosítani... :lol: ha meg csak vicc volt, akkor hozzá tudunk segíteni nagyobb köbcentihez :lol:

Köszi, de nagyon a szívemhez nőtt ez a moci, ez lesz felújítva, rászánom egyszer a pénzt :lol: . Egyébként lassan mi is nézegetjük a gyereküléseket a kocsikba. mi mindenképp recaro gyerekülést szeretnénk, ha egyszer oda kerül a sor. Persze színben harmonizálót :sowwy: . csakhogy stílusos legyen a manta. Én nem szeretnék másik autót, ha egyszer egy családi verdára lesz szükség. Csak a hátsó biztonsági öveket fogom beszerelni, és persze a fékeket felújítani :lol: . Ha anyámék családi autója a kombi trabi volt, akkor mit csodálkoznak az emberek ha valaki mantával hordja a gyereket? :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem kell rá okot adni.

Egyébként az is unalmas,hogy te értessz a mantákhoz legjobban a világon.

A többiek meg persze adják alád a lovat.

De tényleg nem akarok szurkálodni és ez az én véleményem.

Jaa és nem politizálok a fórumon és nem másokat okolok mindenért.

De azért szép napot nektek is.

Na szeva. Helyzet a következő:

Azért mert nem írok a fórumba sűrün, azért még olvasom.

Nagyon sok férfi össze tenné a két kezét,ha annyit tudna a mantákról, mint az asszony.

A többiek meg valószínűeg azért adják alá a lovat, mert tudják, hogy tudja mit beszél. Talán mert 8 éve mantázik. És mindent tőlem tanult :sowwy:.

A politizálásról meg annyit, hogy tényleg szarabbul élünk, mint négy éve, nem úgy, mint te - aminek nagyon örülök egyébként. Amúgy ahogy én olvastam, közel nem politizál annyit a Hajni, mint itthon. Amikor megtette, ki is moderálták, és képzeld, nem sértődött meg.

Amúgy nem én voltam, aki támogatta a párját abban, hogy adja el a szíve csücskét...

Ha van még velünk problémád, akkor a következő talin megbeszélhetjük személyesen.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell rá okot adni.

Egyébként az is unalmas,hogy te értessz a mantákhoz legjobban a világon.

A többiek meg persze adják alád a lovat.

De tényleg nem akarok szurkálodni és ez az én véleményem.

Jaa és nem politizálok a fórumon és nem másokat okolok mindenért.

De azért szép napot nektek is.

Nem azért de ehez én is hozzászolok :lol:

az tény hogy Bogi eladta a mantát csak nehogy ebből a pénzböl bulizz angliába :lol:

szurkálódni lehet de ne ott a hol fáj mindenkinek van fájó pontja és ezzel a hozzászólással pontot is tennék

És a továbbiakban szeretnék itt továbra is Mantázni nem szekálni a másikat.

Kössz Tascona OFF :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de nagyon a szívemhez nőtt ez a moci, ez lesz felújítva, rászánom egyszer a pénzt :P . Egyébként lassan mi is nézegetjük a gyereküléseket a kocsikba. mi mindenképp recaro gyerekülést szeretnénk, ha egyszer oda kerül a sor. Persze színben harmonizálót :lol: . csakhogy stílusos legyen a manta. Én nem szeretnék másik autót, ha egyszer egy családi verdára lesz szükség. Csak a hátsó biztonsági öveket fogom beszerelni, és persze a fékeket felújítani :lol: . Ha anyámék családi autója a kombi trabi volt, akkor mit csodálkoznak az emberek ha valaki mantával hordja a gyereket? :lol:

de szép gondolat :lol: így is van ez rendjén :lol: örökbe fogadnál? Lennék a gyereked egy recaro-ban :sowwy:

Az utolsó mondatban meg akkora igazság van, hogy ihaj! :P

Link to comment
Megosztás:

Tényleg az... :sowwy:

Figyelitek a műszerfalról a fényképet! Az ECON mutatója álló helyzetben is pirosban van! :lol: :lol:

Az econ mutatója alaphelyzetben valóban pirosban van. :P

Ez egy ilyen dolog. Vákummal műxik az osztófejről, mint a weber alacsony fordulaton, de ahoz nem kell, csak gyárilag úgy van bekötve. :P

Ekkor lép fel az az effektus hogy összerakás után kimarad egy cső meg egy bigyusz. Akkor jön az a mondat, hogy - Minek az, megy neeeem!? :lol:

És ez így szokott lenni még néhány csavarral, meg a bigyuszokat se hagyjuk már ki.

Konklúzió: Az econos manta ha nem mész vele baromi gazdaságtalan! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem azért de ehez én is hozzászolok :lol:

az tény hogy Bogi eladta a mantát csak nehogy ebből a pénzböl bulizz angliába :lol:

Ehhez az egy mondatodhot csak annyit, illetve mindenki másnak, aki azon agyal, hogy miért és milyen megfontolásból adtam el a Mantámat:

Senki nem tudta itthon (képzeld el, hogy Tomi sem), HOGY MI A TERVEM. Ha visszaolvasol a fórumon, sosem hirdettem a kocsimat sehol, egyszer írtam ide be, de ennyi. Érdeklődtek Melindáék és eladtam. Hirtelen jött, és azt hiszem van rá tanúm, hogy miként búcsúztam tőle. Szóval senki nem kényszerített, sőőt itthon is hülyének néztek, És igenis bevállalom, hogy a pénzért adtam el. De hogy az árát mire költöttem senkinek semmi köze hozzá! :sowwy:

Az, hogy ki hogyan él mindenkinek a magánügye.

OFF vége

Link to comment
Megosztás:

de szép gondolat :lol: így is van ez rendjén :lol: örökbe fogadnál? Lennék a gyereked egy recaro-ban :sowwy:

Az utolsó mondatban meg akkora igazság van, hogy ihaj! :lol:

Gyere ,gyere :P !!! csak az ovónéni nagyot nézne ha téged hurcibálnálak a pici recaroba, nameg lehet a miniadag menzakaja is kevés lenne. Bár ha belegondolok a gyerekruci, akármennyire is kevesebb textilanyagból készül drágább ,mint a felnőttruha, így veled jobban járnék. wistle.gifa pelusárakról ne is beszéljünk.

A baj az ,hogy a recaro gyerkőcülés nem egy olcsó dolog, de szerintem minőségileg sem tacskó gazdaságos. Az árát, meg a korosztályos leosztását nézve, jobban járnék ha a gyerekem 5 évig beleférne méretileg az egyik kategóriába, de akkor sose nőhetne meg :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Boogie!

Tudom, hogy mit éltél át, ezt meg is beszéltük anno. Az meg nem szégyen, hogy pénzért adtad el (nyilván egyértelmű), ilyenek voltak a körülmények és kész. :P sajnos van ilyen. Én tudom, hogy szeretted a mantád (sőt, most is szereted), nem könnyű egy nagy szerelemtől megválni.

A manta meg tényleg SZERELem :lol: mert csak szerelem, szerelem és szerelem :P (mondjuk én nem, csak MrManta :lol: cserébe kap kaját :lol:)

Az pedig tényleg magánügy, hogy ki hogyan él: pont ezért nem értem a párodat, hogy mit kóstolgat örökké. Szóltam neki, reagált egy marhaságot (úgy értem hülye indoklást) és ennyi.

Ha már itt tartunk:

Rtomi!

1. Nem hiszem, hogy okot adtam. Ráugrottál valamire már megint és soha egy értemes szóval nem tudtad még megmagyarázni, hogy mi a bajod velem. Én nem loholok az elismerésedért (ahogy senki elismeréséért sem), de nem is baszakszok veled addig, amíg át nem lépsz egy határt. Bármilyen meglepő, de nem nagyon érdekel a véleményed. Ennek ellenére reagálok, hogy érezd a törődést (nyilván ezért szurkálódsz)

2. Soha nem állítottam, hogy én értek a mantákhoz a legjobban a világon. Ha te így látod, akkor biztos oka van. Mondjuk annyi, hogy tényleg konyítok hozzá, ha másért nem, akkor azért mert óhatatlanul ragad valami az emberre ennyi év mantázás után. Igen: képzeld, még a leghülyébbekre is, úgy, mint rám. De ne vegyél engem példának, csak nézd meg a Boogie-t! Többet tanult a mantákról kevesebb idő alatt, mint én! (Remélem ezzel érzékeltettem a magamról alkotott véleményem, és az elismerésem a barátnőd felé - ami tényleg őszinte, Boogie :lol: )

3. Hogy mire érted, hogy adják alám a többiek a lovat, azt megint nem értem - de azt hiszem, nem korrekt ez a beszólás velük szemben sem. Azért, mert te nem szeretsz, még nem kell mindenkinek utálnia engem. Lehet, hogy fáj a tény, de képzeld, vannak akik szeretnek és nem mindegyik szabadult a Lipótról... Vigasztalásul pedig közlöm, hogy rajtad kivül is utálnak még egy páran, és mégsem köpöm le őket :lol:

4. Egyszer írtam be valami politikai jellegű dolgot a fórumra, és teljesen jogosan ki is moderáltak. Ha pedig arra gondolsz, hogy megjegyzéseket teszek a négy évvel ezelőtti életszinvonal és a mai közötti viszonyra, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy látni, hogy nem vagy nagyon kiművelt közkérdésekben. Nem mennék bele most az előző mondataom szociológiai összefüggéseire (ld. társadalom felépítése és azok elemei)

Mivel szerintem ez az egyetlen mondat, amit kifogásolhatsz ebben a témában (ha van még, akkor szólj): segítség képpen ajánlom, hogy tájékozódj a minisztériumok és egyéb szervek által közzé tett kimutatások között, valamint az egyes felmérések és mutatók grafikonjai alapján (a grafikon olyan, mint egy rajz. Azért csinálják, hogy még a hülye is megértse). Amit én mondok (vagy sejteni vélsz a mondandóm mögött), az nagy valószínűséggel párt,- etnikai-, és vallási hovatartozástól független tény. Azért mondom, hogy valószínüleg, mert mindenkinek joga van kételkedni mindenben. Hogy mennyire megy a falnak, és mennyire nem képes átlátni a dolgokat az az ő dolga. Ahogy az is, hogy milyen szemmel nézi a világot.

5. Én nem okolok soha senkit semmiért. Főleg nem a saját hibáimért. Ha meg is nevezem az általam vélt okot, akkor sem várom el, hogy más is azt gondolja. Neked sem kéne a saját fusztrációdat rajtam leverni, mert semmi közöm hozzád, így kapni sem akarok belőle.

NA! És most lehet mondani, hogy okoskodom, és mindenkinél mindent jobban tudok! :sowwy: Remélem kimerítő választ adtam, melyben méltóképpen megcsillanthattam bámulatos képességeim, elképesztő intelligenciám, és azt a bazi nagy arcomat is, ami miatt már csak lapjával férek be az ajtókon :lol:

Egyébként tegnap két szerencséd volt: 1. nem értem rá foglalkozni veled, 2. nem születtem férfinek.

De azért szép napot neked is.

Link to comment
Megosztás:

Gyere ,gyere :lol: !!! csak az ovónéni nagyot nézne ha téged hurcibálnálak a pici recaroba, nameg lehet a miniadag menzakaja is kevés lenne. Bár ha belegondolok a gyerekruci, akármennyire is kevesebb textilanyagból készül drágább ,mint a felnőttruha, így veled jobban járnék. wistle.gifa pelusárakról ne is beszéljünk.

A baj az ,hogy a recaro gyerkőcülés nem egy olcsó dolog, de szerintem minőségileg sem tacskó gazdaságos. Az árát, meg a korosztályos leosztását nézve, jobban járnék ha a gyerekem 5 évig beleférne méretileg az egyik kategóriába, de akkor sose nőhetne meg :sowwy: .

Mekkora lenne már!! :lol: az anya fiatalabb lenne, mint a gyereke - akinek egyébként a segge beleszorulna a gyerekülésbe :lol: de garantáltan bele lennék szorulva legalább öt évig, hogy megszolgálja az árát :P

aztán meg büfiztetnél is! :lol: felvennél a vállladra, én meg kötelességtudóan büfcikéznék a te legnagyobb örömödre :P:D az első szavam meg az lenne, hogy "mantamama" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nem én voltam, aki támogatta a párját abban, hogy adja el a szíve csücskét...

Ha van még velünk problémád, akkor a következő talin megbeszélhetjük személyesen.

Szia!

Igen támogattam benne,hogy eladja de a döntésébe nem szoltam bele.

Nem láttam értelmét olyasmibe lapátolni a pénzt aminek nagyon nincsen értelme.

Sajnos az az autó a ráköltött pénz ellenére nem volt jó állapotban.

Ezt 10 év Opelezés után láttam.

Ha nagy problémám lenne veletek akkor nem autóztam volna fel a rásegítővel és a főfékhengerrel Pestre.

Egyébként jó lett?

Nem reagáltál a Kadett alkatrésszel kapcsolatban amiről telefonon beszéltünk.

Nem azért de ehez én is hozzászolok :lol:

az tény hogy Bogi eladta a mantát csak nehogy ebből a pénzböl bulizz angliába :lol:

Szia Tas!

Angliába nászutra megyünk és Greg barátomékat meglátogatni.

A jegyeket én vettem és a költőpénz is az enyémből lesz.

A Manta árából nem kaptam.

Bogi sem fog a Rekord árából.

Ha már itt tartunk:

Rtomi!

1. Nem hiszem, hogy okot adtam. Ráugrottál valamire már megint és soha egy értemes szóval nem tudtad még megmagyarázni, hogy mi a bajod velem. Én nem loholok az elismerésedért (ahogy senki elismeréséért sem), de nem is baszakszok veled addig, amíg át nem lépsz egy határt. Bármilyen meglepő, de nem nagyon érdekel a véleményed. Ennek ellenére reagálok, hogy érezd a törődést (nyilván ezért szurkálódsz)

Egyébként tegnap két szerencséd volt: 1. nem értem rá foglalkozni veled, 2. nem születtem férfinek.

De azért szép napot neked is.

Nem adtál rá okot . Én voltam bunkó.

Nem tudok semmit értelmesen megmagyarázni mert nem vagyok eléggé intelligens .

Azt a dolgot,hogy felvertétek a Manták árát azt nem értem.

Ezt viccnek írtad vagy tényleg elhiszed?

Azért a kék Mantáért meg így képről adnék annyi pénzt amennyit kérnek érte mert így első ránézésre szép sallangmentes autónak néz ki.

Igazábol nem vennék Mantát mert amire nekem kellene arra nem jó.

Kicsi a csomagtere nagyon alacsony és nem eléggé praktikus.

Bogi Mantáját szerettem vezetni viszont szerelni nem.

A Rekordomat sem tudom igazából miért van még meg?

Talán azért mert enni nem nagyon kér és nemtudnám eladni sem.

Használni sem használjuk.

Napi 11 órás műszakok után nicsen energiám foglalkozni sem vele.

Tudom nem válaszoltam megint semmire de nem baj.

Szép napot mindenkinek és érezzétek jól magatokat Soltvadkerten.

Ígérem kevesebbet fogok ide írni. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Azt a dolgot,hogy felvertétek a Manták árát azt nem értem.

Ezt viccnek írtad vagy tényleg elhiszed?

Is-is :sowwy: had' ne magyarázzam meg az összefüggéseket... De van ilyen. Főleg ha valamiből kevés van a piacon és egy viszonylag szűk kör tulajdonában van. Ilyenek a mantások. Mindenki tudja, hogy mi mennyit ér, mindenki máshogy gondolkodik róla, de a kivülállóknak más a belépési díj, mint mondjuk a kör tagjainak a részvételi. Ezt az, amikor mesterségesen lehet generálni az árakat. A gazdaságban ez nem ismeretlen manipuláció. Egyébként nem szép dolog ilyet csinálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

De igen. :lol: Köszönjük szépen. :sowwy:

Nahát! Nem is tudtam! :P nagyon szépek vagytok! Bogi meg olyan, mint egy igazi szép Hófehérke :lol: mégegyszer garatula! :lol:

Mi a nagy bulizásban elfelejtettünk ilyen jellegű képet csinálni.... :lol: de a ruhák és a kocsik még meg vannak, szóval lehet, hogy egyszer beöltözünk és pótoljuk :Dvagy a gyerek összehebrákolja photoshoppal :P

Link to comment
Megosztás:

Szia Tas!

Angliába nászutra megyünk és Greg barátomékat meglátogatni.

A jegyeket én vettem és a költőpénz is az enyémből lesz.

A Manta árából nem kaptam.

Bogi sem fog a Rekord árából

sza Tomi

nem sértésnek szántam (meo culpa)

felém nem is kell elszámolni!

Az bizony tuti SOK BOLDOGSÁGOT és JÓ utat :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Igen támogattam benne,hogy eladja de a döntésébe nem szoltam bele.

Nem láttam értelmét olyasmibe lapátolni a pénzt aminek nagyon nincsen értelme.

Sajnos az az autó a ráköltött pénz ellenére nem volt jó állapotban.

Ezt 10 év Opelezés után láttam.

Ha nagy problémám lenne veletek akkor nem autóztam volna fel a rásegítővel és a főfékhengerrel Pestre.

Egyébként jó lett?

Nem reagáltál a Kadett alkatrésszel kapcsolatban amiről telefonon beszéltünk.

A motyót amit küldél még nem próbáltam ki,amúgy tudom,hogy nem csak ezért jöttél Pestre.

A Kadettben már nincs az amit kértél,de hidd el nem maradok adósod.

Gratula az esküvőtökhöz,de az igazi esküvői auto a Manta. :sowwy:

Legyetek minimum olyan boldogok, mint MI.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.