Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hűtés, fűtés, vízhőfok.


komega

Recommended Posts

Az szép. Akkor tényleg ennyi különbség van a két fej között? idáig csak olvastam, hogy nehezebben tűri a hirtelen hőterhelést, ezért a Cossi klasszisokkal jobb :D

Gyári marad a HF, vagy lesz valami okosítás? :)

Viszont a KS könnyebben javítható, ha jól tudom. Igazából a mostaninak nem annyira ismerem az előéletét, szóval ezért alakult így. A Cossi viszont tuti, hogy jó, mert már volt nekem egy autómban, szóval így egyszerűbb, viszont szerintem nem sokkal bírja jobban a Cossi sem, azt is melegíteni kell rendesen meg minden. Meg úgy tudom, hogy turbóshoz is jobb a KS.

Amúgy gyári marad. Inkább mostmár állapotmegőrzés lesz. Remélem nem lesznek egyéb meglepetések, amikor lekerül a fej :o

Link to comment
Megosztás:

Viszont a KS könnyebben javítható, ha jól tudom. Igazából a mostaninak nem annyira ismerem az előéletét, szóval ezért alakult így. A Cossi viszont tuti, hogy jó, mert már volt nekem egy autómban, szóval így egyszerűbb, viszont szerintem nem sokkal bírja jobban a Cossi sem, azt is melegíteni kell rendesen meg minden. Meg úgy tudom, hogy turbóshoz is jobb a KS.

Amúgy gyári marad. Inkább mostmár állapotmegőrzés lesz. Remélem nem lesznek egyéb meglepetések, amikor lekerül a fej :o

Én egy gyűrűszettre még beneveznék a biztonság kedvéért (persze csak ha még nem volt mostanában :D ) Én nagyon nem bántam meg.

:) Nálam is ez a cél (állagmegőrzés) :)

Sok sikert hozzá és tömérdek jószerencsét :(

Link to comment
Megosztás:

Biztos? :o Mintha a fél autót szét kellene szedni hozzá.

A folyadék fél éve sincs benne.

Bár ezt a trutyit lehet érdemes volna kiöblíteni belőle.

Hát rá kell szánni magát az embernek az tuti, de két fém pöcköt kell kipattintani felül, ezek tartják a helyén. Alul egy-egy vájatba van beleültetve. A csövekhez is hozzá lehet férni szerintem elég jól. A ventillátort is viszonylag könnyen le lehet szedni, ha a kipufogó leömlő miatt nem lehetne a hűtővel együtt kiszedni. Általában a bilincsek csavarjaival sem szokott gond lenni, de egy kis WD40 vagy csavarlazító nem árt, ha van kéznél.

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudtam, hogy szerzetes :(

Én sem :)

Én a radiátorról beszélek, te meg a hűtőről. :D

Jól elbeszéltünk egymás mellett. :(

Hopsz, én is a hűtőre gondoltam... :)

A radiátor már kicsit macerásabb, bár talán úgy is hozzá lehet férni belülről/alulról, hogy ne kelljen az egész levegőterelő konzolt kioperálni :o

Én még csak bontottam ilyet, de akkor ki lett az egész szedve, úgyhogy nőgyógyászatilag passzolom a kérdést :D

Elvileg a konzol alsó részén van a fűtőradiátor (hogy nevén nevezzük végre) és a konzol burkolat alsó részét le is lehet szedni külön (csavaros és/vagy pattintós), csak az a kérdés, hogy az padló alagútjától le is lehet e emelni annyira, hogy hozzáférj a radiátorhoz :D

Link to comment
Megosztás:

Folyik a víz, a pipa formájú műanyag csövemből, eddig azt hittem, hogy csak a kiegyenlítő tartályból jövő cső és a műanyag összetételénél fojik,de már a vízcsövet is kicseréltem és még mindig folyik! :o

Most már csak az marad, hogy a műanyag cső a repedt,csak az a baj, hogy jól el van dugva és nem látom, hogy hol sérült!!!

Ha lenne vkinek egy ilyen,vagy tudja, hogy hol lehet venni olcsón,akkor írjon!

Link to comment
Megosztás:

Én sem :)

Hopsz, én is a hűtőre gondoltam... :)

A radiátor már kicsit macerásabb, bár talán úgy is hozzá lehet férni belülről/alulról, hogy ne kelljen az egész levegőterelő konzolt kioperálni :o

Én még csak bontottam ilyet, de akkor ki lett az egész szedve, úgyhogy nőgyógyászatilag passzolom a kérdést :(

Elvileg a konzol alsó részén van a fűtőradiátor (hogy nevén nevezzük végre) és a konzol burkolat alsó részét le is lehet szedni külön (csavaros és/vagy pattintós), csak az a kérdés, hogy az padló alagútjától le is lehet e emelni annyira, hogy hozzáférj a radiátorhoz :D

Ki lehet kínozni onnan, nagy nehezen. A középboxot kell kiszedni, utána meg 4db 8as csavar meg a patentek. A tűzfal felőli 2 csavar kicsit szivattyús, mert a hangszigetelő szivacs útban van. De ha nekem ment tavaly a mínuszokban a szabadég alatt, akkor Öcsibácsi pikkpakk kikapja :(

Link to comment
Megosztás:

Folyik a víz, a pipa formájú műanyag csövemből, eddig azt hittem, hogy csak a kiegyenlítő tartályból jövő cső és a műanyag összetételénél fojik,de már a vízcsövet is kicseréltem és még mindig folyik! :D

Most már csak az marad, hogy a műanyag cső a repedt,csak az a baj, hogy jól el van dugva és nem látom, hogy hol sérült!!!

Ha lenne vkinek egy ilyen,vagy tudja, hogy hol lehet venni olcsón,akkor írjon!

És ameddig nem lesz másik cső addig megpróbálni "megfoltozni" esetleg. Műanyagragasztó, epoxy vagy valami hasonló mókaság? :o

Link to comment
Megosztás:

A műanyag csövet szerintem felejtős. Az bizony cserés. Nem hinném, hogy az epoxy vagy valami mókolás tartós megoldás lenne.

Hát ja, munkatársam Vectra hűtőjének a műanyag része volt megrepedve és megragasztottam kétkomponensűvel és az is csak 2 hónapotbírt!

Sajna nem egyezik meg a hőtágulásuk!

Link to comment
Megosztás:

A műanyag csövet szerintem felejtős. Az bizony cserés. Nem hinném, hogy az epoxy vagy valami mókolás tartós megoldás lenne.

Csak ADDIG amíg nem talál másikat :o Bár azt nem írta, hogy mennyi fogy neki.

De ha küldesz rá egy áldást Stefan Barát talán eláll a szivárgás :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ja, munkatársam Vectra hűtőjének a műanyag része volt megrepedve és megragasztottam kétkomponensűvel és az is csak 2 hónapotbírt!

Sajna nem egyezik meg a hőtágulásuk!

Hát ez már bizony így van... De 2 hónap alatt már találhatsz hozzá motyeszt. Tényleg, mennyire vészes a dolog? Ömlik vagy "csak" folyik?

Link to comment
Megosztás:

Hát ja, munkatársam Vectra hűtőjének a műanyag része volt megrepedve és megragasztottam kétkomponensűvel és az is csak 2 hónapotbírt!

Sajna nem egyezik meg a hőtágulásuk!

Mielőtt a másik hűtő bekerül a repedés okának is érdemes utánajárni. Nézzétek meg, hogy a gumicsövek, hogy vannak rajta. Lehet, hogy valamelyik le van lazulva és/vagy ferdén van rajta és feszíti folyamatosan, ahogy rángatja a motor (adott esetben lehet, hogy a motortartó bakokra is ajánlatos lenne ránézni, lehet, hogy maga a motor cibálja) és ezért gyengült el az, amelyik kevésbé rugalmas -jelen esetlben a műanyagcső. Az előző hűtőmnek nekem is a műanyagcsöve repedt meg, de nekem ugye 1.6-oshoz van a 2.0 motor, aztán nem igazán léteznek gyári csövek ehhez, a mókolt meg nem teljesen egyenesen ment rá és feszítette. Mostmár elvileg meg van oldva. Most a fém és a műanyag illesztésénél ereszt egy nagyon picit, de nem vészes :D

...

De ha küldesz rá egy áldást Stefan Barát talán eláll a szivárgás :)

Ammen! :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.