Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Tervezem, hogy nyárra veszek alfelnit a gépre, s meg szeretném kérdezni, hogy a 195 50 R15-ös kerék elfér-e gond nélkül egy Njoy kerékdobjában, s hogy esetleges bokkanó esetén nem éri-e el a kasznit.

A felni nagy valószínüséggel 7x15-ös lenne. Remélem az is Ok.

7x15 ET3x alatt simán elemegy.

Nekem tavaly 195/50 r15 volt fent és teljesen jó volt. Felni 7x15ET37 volt.

Hivatalos C corsa váltóméretek:

175/65 r14

185/55 r15

195/45 r16

Ezek mindegyike teljesen jól elfér egy normális alugörgőn. :rolleyes:

A Drago gumit meg jól gondold meg...... :blink:

Link to comment
Megosztás:

7x15 ET3x alatt simán elemegy.

Nekem tavaly 195/50 r15 volt fent és teljesen jó volt. Felni 7x15ET37 volt.

Hivatalos C corsa váltóméretek:

175/65 r14

185/55 r15

195/45 r16

Ezek mindegyike teljesen jól elfér egy normális alugörgőn. :rolleyes:

A Drago gumit meg jól gondold meg...... :blink:

Köszi az infót.

Mostanra változott a dolog! Nagy valószínüséggel (s egy kis zsével) 5,5 x 14 -es MIM Savona felnit teszek fel, s marad a 175 65 R14-es Continental ContiEco Contact EP.

Mi a baj a Drago-val?

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót.

Mostanra változott a dolog! Nagy valószínüséggel (s egy kis zsével) 5,5 x 14 -es MIM Savona felnit teszek fel, s marad a 175 65 R14-es Continental ContiEco Contact EP.

Mi a baj a Drago-val?

Az autozás élménye azért más a 15ösökkel.

Annyira NAGYON nem ismerem a Dragokat, de hát ha már "normális" méret akkor lehetne valami komolyabb. 195-50ben nem is drága..

De ha te azt mondod hogy jó akkor elhiszem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a véleményetekre lennék kíváncsi.

találtam egy egész jó akciót itt

márciusban lenne aktuális a csere, és arra gondoltam elcsábulok ennyi pénzért az alesio felniknek.

kinek milyen tapasztalata van az alesioval? 15-ösre gondoltam, és a kocsit győrben nem pesten használom :blink:

haverok mondták hogy könnyen kockára lehet gyúrni, bár aki ezt mondta nem épp rendeltetésszerűen használja a kocsit :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a személyes tapasztalatom az alessioval: puha felni,de ha rendeltetés szerűen használod(nem minden kátyút összeszedni)akkor nincs gond vele.Én elautóztam vele 60 000 km-et és akkor is csak minimálisan görgözték.Muterom megkapta az autót és 10 000 után görgözés r17 volt a mérete.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a személyes tapasztalatom az alessioval: puha felni,de ha rendeltetés szerűen használod(nem minden kátyút összeszedni)akkor nincs gond vele.Én elautóztam vele 60 000 km-et és akkor is csak minimálisan görgözték.Muterom megkapta az autót és 10 000 után görgözés r17 volt a mérete.

Szerintem nem muterod a hibás, hanem az utak, mert mindenki bekap egy két kátyút hiába figyel :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

19788166.jpg

19788169.jpg

19788170.jpg

Hát íme a mai vásárlás eredménye, néhány dolgot még be kell majd szereznem,(jónéhányat) de a lényeg látszik.Mindezt 55e.ft-ért vettem meg Mifi nevű fórumozótól, na ott aztán van minden kacat, ami szem és Opeles szájnak ingere.Vevőorientáltságból, és korekt hozzáállásból Mifinek és csapatának 10/10!

Link to comment
Megosztás:

És mindezt mibe? :blink:

És mi ez? Vagyis,hogy mekkora a moci?

Most már nemakarod eladni? :rolleyes:

Mivel nevetséges összegeket kínáltak érte, pedig látszik az autón, hogy nemkevés meló volt vele, és a feleségem is kategórikusan elzárkózott az eladása elöl, ezért így döntöttem.Marad.Nem akarom eltékozolni.

C20NE, és 55 pééz volt a képen látható alkatrészhalmaz! ;)

Link to comment
Megosztás:

Mivel nevetséges összegeket kínáltak érte, pedig látszik az autón, hogy nemkevés meló volt vele, és a feleségem is kategórikusan elzárkózott az eladása elöl, ezért így döntöttem.Marad.Nem akarom eltékozolni.

C20NE, és 55 pééz volt a képen látható alkatrészhalmaz! ;)

Hajrá Wolfi! :D

Ha egyszer évtizedek múlva behal a Kadett mocia akkor abba is belecsúszik egy C20NE motorkódos vasdarab.

De azért vigyázok ám rá mert hasít az 60 lóval is. :rolleyes:

Száguldozni meg ott a "Musclecar" a garázsba. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hajrá Wolfi! ;)

Ha egyszer évtizedek múlva behal a Kadett mocia akkor abba is belecsúszik egy C20NE motorkódos vasdarab.

De azért vigyázok ám rá mert hasít az 60 lóval is. :rolleyes:

Száguldozni meg ott a "Musclecar" a garázsba. :blink:

Rajta leszünk, de még kell pénzmag, a többi fejlesztésre, szal most gyűjtögető stádium.

A Musclecarra pedig tessék vigyázni!közelebb áll az nagyon sok ember szívéhez, mint hinnéd! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.