Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Na ez pl elég szép. Bár ezen is érdekes oldalt az a két lyuk. :rolleyes:

Jah és ha képre reagálsz, legközelebb töröld a [ img ] [ /img ] szöveget a link elől. <_<

nem tom milyen képre gondolsz vagy img-re vagy mi nem értek hozzá :D

azt meg ne várd el hogy a bojler után egyből a gyárit tegyem fel -_-

Link to comment
Megosztás:

http://img340.imageshack.us/img340/5730/nostraweb2copy.jpg

Szerintem így szebb lenne ez is. :rolleyes:

<_< woooáááááá na akko majd lepaintolom én is -_-

amúgy nem tom így már elég szolíd de nekem valami kell az aljára amit leszakít a fekvő rendőr de a lik mindegy h van e vagy sem de így se rossz ez igaz :D

valamit barkácsolj az aljára azt muti meg mert kezd kiforrni a következő lökösöm :) (hamár térítettél)

Link to comment
Megosztás:

<_< woooáááááá na akko majd lepaintolom én is -_-

amúgy nem tom így már elég szolíd de nekem valami kell az aljára amit leszakít a fekvő rendőr de a lik mindegy h van e vagy sem de így se rossz ez igaz :D

valamit barkácsolj az aljára azt muti meg mert kezd kiforrni a következő lökösöm :) (hamár térítettél)

Nem kell rá semmit barkácsolni. három szótag.

ÜL-TE-TÉS B) :rolleyes:

Na de mostmár tényleg hallgatok, mert lassan a nevemre iratod a kocsid. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell rá semmit barkácsolni. három szótag.

ÜL-TE-TÉS :D :rolleyes:

jobban nem akarom már 40-el lejjebb van meg benne van az xe elöl ami let lesz de meggondolandó hogy lejjebb húzzam még 20-al vagy esetleg szerinted még jobban?

ja és barkácsolj az aljára valamit <_<

ui: a bojler lökös elég jó volt mert kb 5-6 cm volt a talajtól szal a kisebb bukkanókon még így is át tudtam csorogni.

atóól meg ne féljez a kocsi addig az enyém lesz míg ki nem hullik alólam amire nem sok esély van -_-

Link to comment
Megosztás:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/01/73..._1274018079.jpg

Ugyan nem Corsa, de ez gyári lökös, valami koptatóval. Ha így ültetsz nem köll toldat. :D :rolleyes:

nah akkor nézek valami koptatót a gyári aljára meg megcsinálom olyanra mint a fehér <_< thx Zsoltee az eleje megoldódott -_-

mindenkinek üzenem : bojler nem kell a fászt end fúriusz már nem menő :)

Link to comment
Megosztás:

Na ilyesmitől viszont fosok rendesen, ezen kívül még két Corsáról tudok, ahol eltört a talpas gömbfej.

WallpDr46com__112__hanswheel.jpg

Ebben ráadásul 2x is. Ebben C20XE van és egy sperres F20.

Ezen kívül még két LET A Corsáról tudok, ahol ez történt, mindkettő totálkárra tört.

Elővigyázatosságból amikor összeraktam a Corsát, lecseréltem a talpasokat új Lemförderekre, holott az előzőek is még teljesen jók voltak.

Remélem nálam ilyen gond nem lesz... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na ilyesmitől viszont fosok rendesen, ezen kívül még két Corsáról tudok, ahol eltört a talpas gömbfej.

http://dr46.com/Wallp/WallpDr46com__112__hanswheel.jpg

...

Remélem nálam ilyen gond nem lesz... :rolleyes:

Reméljük! -_-

Azért az "megnyugtató" lehet, hogy te nem kanyargós rallyzásra használod, mint a képen ami van, hanem inkább egyenesen.

Pusztán a motorerőtől meg talán nem fog eltörni, mint egy ilyen nagyon terheléses kanyarodásnál <_<

Link to comment
Megosztás:

Kanyrban meg nem fékezünk ugyebár :D :) B) B)

Ez már lehet, hogy a BMW miatt beidegződés, de kanyarban én gázt szoktam adni, nem fékezni. :D :D

Amúgy megint helyben vagyok. :rolleyes:

Legutóbb a verseny előtti éjjel eldurrant egy olajcsövem és éjjel 1 órakor még szereltem. <_<

Tavaly, Blitz előtti éjjel szintén egy olajcsövem durrant el, amit reggel, indulás előtt szervizeltem.

Ma, a változatosság kedvéért elrepedt a jobb első féktárcsám, így komplett csere. 2db Brembo tárcsa és egy szett Ferodo fékbetét. Kb. 45e ugrott. -_-

De van legalább pozitív dolog is. Itt vannak a fokolótárcsák és már át is alakítottam egy vezérlésburkolatot, hogy hozzáférjek a vezérműkerekekhez összeszerelt állapotban is.

A következő két napom elég zsúfolt lesz, ha szombaton Lacházára akarok menni.

Holnap délután az új féktárcsákat el kell vinnem CNC maróshoz, hogy belefúrjuk az 5x110-es osztókört és fel kell esztergálni a központosító részét Opel méretre.

Utána gyorsan haza (35km) és összerakni, mert este jön haver, akivel bedobjuk a vezérműtengelyeket, kimérjük és befokoljuk.

Ha semmi nem jön közbe, akkor ezzel holnap este végezhetünk. Péntekre meg megyek másik haverhoz, akivel a kipufogómat alakítjuk át, hogy végre ne feküdjön fel a hátsó hídon és ne zörögjön.

Aztán pakolás, készülődés Lacházára. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.