Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Vagy hogy:

"Dáá száéééph!"

:D

De vissza a Corsikákhoz... ;)

Dá cép atód van Tibi!!

Bazs átalakíthatnád te is puttonyosra a TR-t. ;)

Vagy inkább megnézem mikor rendezik a somogybabodi Off-road-ot. :rolleyes:

Az A Corsa külső tükrei mennyiben különböznek az E Kadettétól? :blink:

Link to comment
Megosztás:

szerintem szögletesebb a tükör a corsán

gondolkodtam régebben (amikor először linkelt a Gabi képet a kombiról) az átalakításon, de a végeredmény annyira nem tetszik, meg macerás, meg drága, én meg csóró vagyok

off-road érdekel, csak kéne bütykös gumi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy kedves ismim azt javallotta, hogy a Corsába hamarosan beéptendő C20NE-re rakjak inkább egy karburátort.Ne bajlódjak az elektronikával, meg ilyenekkel.Solexet talán, vagy ilyesmit mondott.Mert akkor tudi fog akár 130LE-t is.

Kinek mi a véleménye erről a megoldásról?

Karbi rendben lenne, de magában nem elég. Ha azt akarod, hogy rendesen menjen, akkor kell még hozzá való vezézmütengely is. Az injektoros motor tengelyével nem menne normálisam. Valamint még lenne egy- két dolog, ami cserés lenne.De viszont, ha minden passzol, akkor lehet, hogy nekem is még meg kellene piszkálnom a motoromat, hogy le ne gyorsulj. :rolleyes:

Ha nem stimmelne valami, kérlek javítsatok ki!

Link to comment
Megosztás:

Egy kedves ismim azt javallotta, hogy a Corsába hamarosan beéptendő C20NE-re rakjak inkább egy karburátort.Ne bajlódjak az elektronikával, meg ilyenekkel.Solexet talán, vagy ilyesmit mondott.Mert akkor tudi fog akár 130LE-t is.

Kinek mi a véleménye erről a megoldásról?

Szerintem is sokat fog enni, főleg ha nincs tökéletesen hangolva.

Én nem tenném.

Link to comment
Megosztás:

Karbi rendben lenne, de magában nem elég. Ha azt akarod, hogy rendesen menjen, akkor kell még hozzá való vezézmütengely is. Az injektoros motor tengelyével nem menne normálisam. Valamint még lenne egy- két dolog, ami cserés lenne.De viszont, ha minden passzol, akkor lehet, hogy nekem is még meg kellene piszkálnom a motoromat, hogy le ne gyorsulj. :blink:

Ha nem stimmelne valami, kérlek javítsatok ki!

Szerintem a vez. tengelynek nemsok köze van ahhoz,hogy karbi vagy befecsi a rendszer.

Enni meg nem fog többet max 1 lityivel. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Enni meg nem fog többet max 1 lityivel. :blink:

Egy "jáccós" autónál a fogyinak elméletileg végülis nincs jelentősége, de azt mondta az ismim, hoghy mire beszerválom hozzá a szükséges kacatokat, annyi erőből ill. annak az árából már kapok egy karbit is.

Nem tudom.Szeretnék okos lenni, de egyenlőre nemvagyok.

Elvileg 1Xű karbissá alakítani a dolgot, mert csak le kell venni róla a szívótorkot, meg ilyen dolgokat, és feltenni rá egy esetleges közbetéttel pl. egy duplawebbert.A gyujtása adott, cak hozzá kellene hangolni.Talán még erre is van szakember.De:

Mipénz lehet egy ilyen duplawebber???

Vannak még homályos pontok.De egy biztos.C20NE lesz benne, az 100.A többi majd alakul. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy "jáccós" autónál a fogyinak elméletileg végülis nincs jelentősége, de azt mondta az ismim, hoghy mire beszerválom hozzá a szükséges kacatokat, annyi erőből ill. annak az árából már kapok egy karbit is.

Nem tudom.Szeretnék okos lenni, de egyenlőre nemvagyok.

Elvileg 1Xű karbissá alakítani a dolgot, mert csak le kell venni róla a szívótorkot, meg ilyen dolgokat, és feltenni rá egy esetleges közbetéttel pl. egy duplawebbert.A gyujtása adott, cak hozzá kellene hangolni.Talán még erre is van szakember.De:

Mipénz lehet egy ilyen duplawebber???

Vannak még homályos pontok.De egy biztos.C20NE lesz benne, az 100.A többi majd alakul. :rolleyes:

Nemtom. Milyen macera lehet egyébként a sima megoldással? Nem adtak hozzá computert? Elvileg megvan minden, csak be kell rakni, nem?

Link to comment
Megosztás:

Nemtom. Milyen macera lehet egyébként a sima megoldással? Nem adtak hozzá computert? Elvileg megvan minden, csak be kell rakni, nem?

Kell még hozzá generátor, önindító, kábelköteg,motortartóbakok, meg jónéhány levegőcső, elektromos AC, és még sok sallang!Ezért mondom, hogy nemtudom.

Majd osztok, szorzok, aztán kiderül, hogy mi az ésszerűbb.

Link to comment
Megosztás:

Kell még hozzá generátor, önindító, kábelköteg,motortartóbakok, meg jónéhány levegőcső, elektromos AC, és még sok sallang!Ezért mondom, hogy nemtudom.

Majd osztok, szorzok, aztán kiderül, hogy mi az ésszerűbb.

És a karbis megoldáshoz nem kell motortartó bak, levegőcső, AC, önindító és még sok sallang?

Link to comment
Megosztás:

de mit okosodtál a karbikról mert engem érdekelne :rolleyes:

Elég sok matzera van a webberekkel függetlenül a nagy teljesítménytől, és olyan földi halandó mint ÉN, nem lennék képes otthon beállítgatni, mert a nagy igénybevétel miatt, elég sűrűn elmászik a pontos beállítás.Rendszeresen kell generálozgatni őket, mert elkopik bennük ez, s az, s erre nekem sem időm, sem pedig energiám nem lenne.De főleg olyan ember itt Kecskeméten, akire ezt érdemileg rá lehetne bízni.

Ezért marad inkább az A verzió.

Link to comment
Megosztás:

Elég sok matzera van a webberekkel függetlenül a nagy teljesítménytől, és olyan földi halandó mint ÉN, nem lennék képes otthon beállítgatni, mert a nagy igénybevétel miatt, elég sűrűn elmászik a pontos beállítás.Rendszeresen kell generálozgatni őket, mert elkopik bennük ez, s az, s erre nekem sem időm, sem pedig energiám nem lenne.De főleg olyan ember itt Kecskeméten, akire ezt érdemileg rá lehetne bízni.

Ezért marad inkább az A verzió.

ahham....van itt lőrincen egy állítólagos karbiguru majd elnézek hozzá...Berlina volt már nála :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.