Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Tiszteletem!

Igen kikértem Basz hasznos tanácsait és a gumin még vacillálok , hogy használt vagy új legyen bár most van egy elég visszautasíthatatlan ajánlat a 4 új felni 80 %-os hasz. gumival 120 e HUF és már alig várom , hogy a vason csillogjon !!! :lol: :lol: ;) :(

De lenne még egy fontos kérdésem !!!!!

Asszem ki kéne cserélni a verdán a fékeket (nem vagyok megelégedve velük a szerelő is aszondta már rendes válluk van a tárcsáknak) szóval utánnakérdeztem mennyibe is lenne ez nekem ?? Néhány hozzávetőleges árat közölnék és jó lenne , ha megmondanátok hogy jó-e vagy tudtok jobbat olcsóbban !!!!!!!!!!!

Tárcsa elöl : 9000 / db ( valamilyen Svéd )

Tárcsa hátul kézifék dbbal : 8900 / db (ua. mint az első )

Fékbetét elől : 10000 / garnitúra

Fékbetét hátul : 8500 / garnitúra

+ valami faja fékolaj (1 L) meg esetleg a néhány cső : 5000 ft

Nem is biztos , hogy mindent cserélni kell de nemtom kivel nézessem meg mer a szerelő úgyis azt mondja , hogy ki kell cserélni mindent !!

Link to comment
Megosztás:

Írj egy püt UHUHU-nak, hogy nézze meg beérkezett e a pénz, és hogy mikor adtad fel...

Aztán meg türelem...nem két perc alatt látják a lóvét... :wink:

OK Kösz inkább kicsit türelmes leszek és várok ! Most meg megyek mert várnak a haverok ! Akkor vasárnap !!

Link to comment
Megosztás:

....Asszem ki kéne cserélni a verdán a fékeket (nem vagyok megelégedve velük a szerelő is aszondta már rendes válluk van a tárcsáknak) szóval utánnakérdeztem mennyibe is lenne ez nekem ?? Néhány hozzávetőleges árat közölnék és jó lenne , ha megmondanátok hogy jó-e vagy tudtok jobbat olcsóbban !!!!!!!!!!!....

Asszem ezt már az átvizsgáláskor mondtuk volt :lol: :lol: ;) :(

Mindent megoldunk, csak könyörgöm, tényleg ne kapkodjál :wink:

Link to comment
Megosztás:

Yo est8 ! Yo est8 !!

Mindenki csak nyugtat mik vagytok Ti egy nagy csapat válium ??? <-- <-- (csak vicc volt , nem komolyan venni az előző megjegyzést !!!!)

Olyan nyugodt vagyok , hogy nyugodtabb nem is lehetnék , de azért már alig várom , hogy alakuljon valami az ügyben mindegyik szálon ( felni , fék , kuplung ) mert azért be vagyok sózva rendesen :lol: :lol: ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Kollégáról jót vagy semmit !!!

Mellesleg nem tudom miért cseszegetitek szegény Antit ennyi fórumozás meg e-bayezés közepette nehéz időt szakítani a munkára is !! :lol: :oops: :lol:

Különben ez nem is igaz csak ezért írtam , hogy én is B....gassam egy kicsit ! Majd holnap jól megszivat ezért valamivel !! :shock:

Link to comment
Megosztás:

Helló-Belló!

Teljesen le vagyok törve !! Tegnap este kb. másfél óra alatt írtam egy kisebb regényt nektek , hogy mi , merre , meddig és tök jó lett , de közben a vendégekkel is kellett foglalkoznom úgyhogy mire oda jutottam , hogy elküldöm újra be kellett jelentkeznem ! Gondoltam semmi gond de mikor megláttam , hogy az elmúlt másfél órám pötyögésének eredméye odalett elég morcos lettem ! Pedig jókis sztori lett belőle lehet , hogy mégegyszer megpróbálom majd leírni és több részletbe elküldöm !!!! :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Helló-Belló!

Teljesen le vagyok törve !! Tegnap este kb. másfél óra alatt írtam egy kisebb regényt nektek , hogy mi , merre , meddig és tök jó lett , de közben a vendégekkel is kellett foglalkoznom úgyhogy mire oda jutottam , hogy elküldöm újra be kellett jelentkeznem ! Gondoltam semmi gond de mikor megláttam , hogy az elmúlt másfél órám pötyögésének eredméye odalett elég morcos lettem ! Pedig jókis sztori lett belőle lehet , hogy mégegyszer megpróbálom majd leírni és több részletbe elküldöm !!!! :lol: :lol: ;)

Őőő!Word, aztán lement, aztán meg bemásol.Aztán nincs iyen kellemtlenség! :wink:

Link to comment
Megosztás:

KÉrdés : én össz-vissz 67 kiló vagyok mégos megfulladok a biztonságiövtől , ha be van csatolva ! Nem a felső része a gáz , hanem az alső pedig nem vagyok valami vastag mondom ! Azt szeretném megtudakolni , hogy hogy lehet azt a kis pöttyöt (ami megakadályozza az övet , hogy visszacsússzon) kivenni és arrébb tenni , hogy kényelmes legyen ???

Kérdés 2 : lehet , hogy hülyeség , de mikor mentem haza reggel olyan volt az autó mintha nem húzna rendesen (kb 10-15 liter benzin volt benne) mielőtt jöttel fel megtankoltam (60 lityó) és jobb lett a helyzet asszem :shock: :oops: :shock: Lehet az , hogy teli tankkal jobban megy mint üresen ? Ennek nem fordítva kellene lenni ????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.