Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

NA NA !!!

Kedves kartársak !!! :x :x :x Ne szidjuk az A VECTRÁT nagyon szép és jó ótó az !!!

Hát még az enyém milyen szép lesz egy hét múlva ilyenkor !!!!!!!!!!!! :smt038 :smt041 :smt038 :smt041 :smt038 :smt041

Bizony ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁMMMMMMMMMMM!! :smt045 :smt045 :smt045

Link to comment
Megosztás:

Kérek róla 10 képet a hemi@opelklub.hu ra, mert Ő lesz a 10.havi hónap autója az opel-magazin on.
:smt026 :smt026 jaj de nagyon örülök szerepel az otom!!!!

Bár az enyémen semmi ilyesmi nem tapasztalhatóóó :(  :twisted:  :D  :twisted:  :D
Majd lesz.. :wink: de szerintem ez nem volt feltétel.
Link to comment
Megosztás:

Igyekszem udvariasan átengedni a lehetőséget az úrnak. Biztos zavarja hogy most véletlen más autójáról esett szó.

Én nem akartam belezavarni a topikba... :oops:

runaway.gif

Úgy látom egy kicsit csúnyán elbeszéltünk egymás mellett a fiatalemberrel ! Az ég világon semmi gond nincs a mamád kocsijával sőt épp ellenkezőleg csak a VECTRA A-k mellett álltam ki mert kicsit fikázós volt a füst + a többi megjegyzésed rá !!!! EEEEENNNNNYYYYYIIIIIII!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom egy kicsit csúnyán elbeszéltünk egymás mellett a fiatalemberrel ! Az ég világon semmi gond nincs a mamád kocsijával sőt épp ellenkezőleg csak a VECTRA A-k mellett álltam ki mert kicsit fikázós volt a füst + a többi megjegyzésed rá !!!! EEEEENNNNNYYYYYIIIIIII!!!!!!

Helyesbítés a vas az asszonypajtásodé most látom !!! Akkor is JÓ !!

Link to comment
Megosztás:

Most egy kicsi offolok, majd legfeljebb kimoderálom magam.

Kedves Stewe !

Az, hogy ki mit mond a saját autójára az a magánügye. Nem általánosított, kizárólag egy autóról beszélt. Ezen neked megsértődni gyerekes dolog.

Annak meg szerintem Greg is és én is örülünk , ha másnak makulátlan az autója ( ugye Greg ? ).

Ha pedig valaki nem tagadja le az autója hibáit, az inkább tiszteletreméltó és nem fikázásra.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom egy kicsit csúnyán elbeszéltünk egymás mellett a fiatalemberrel ! Az ég világon semmi gond nincs a mamád kocsijával sőt épp ellenkezőleg csak a VECTRA A-k mellett álltam ki mert kicsit fikázós volt a füst + a többi megjegyzésed rá !!!! EEEEENNNNNYYYYYIIIIIII!!!!!!

Nálad ez valami ideológia? Miért ne mondhatnám egy olajat rendesen csipegető, 3-400 ezret futott autóról, aminek a kipuffogóján FÜST jön ki, hogy FÜSTÖL??? Ha a korrózió megette a nyúlványokat, akkor miért ne mondhatnám, hogy ROHAD? Miután volt törve, és ez látszik is rajta (mint sok más klubtárs autóján is) miért ne tehetném szóvá? Ezzel nem az Opelt fikázom. Meg ne tiltsd már. Szemben a te 700 ezres autóddal, ez a 200 ezer forintos autó ILYEN. De neked meg kellett jegyezned, hogy a tied mennyivel jobb.

Neked volt eddig egy szamarád. Melindának ezt az első autója, ami 2 személyes családunk ötödik járműve. Nekem eszemben sem volt Veled versenyezni.

A "fiatalember" pedig tiszteletlen volt. Tőled az.

Link to comment
Megosztás:

Most egy kicsi offolok, majd legfeljebb kimoderálom magam.

Kedves Stewe !

Az, hogy ki mit mond a saját autójára az a magánügye. Nem általánosított, kizárólag egy autóról beszélt. Ezen neked megsértődni gyerekes dolog.

Annak meg szerintem Greg is és én is örülünk , ha másnak makulátlan az autója ( ugye Greg ? ).

Ha pedig valaki nem tagadja le az autója hibáit, az inkább tiszteletreméltó és nem fikázásra.

Üdv

Tisztelt Uram !!!

Ha jól vettem ki az iménti hozzászólásokból az autó nem gredé , hanem a feleségéjé és nem mondd , hogy nem éreztél árnyalatnyi negatív kicsngést a megjegyzésén !! Tényleg az Ő dolga , hogy mit mond a kocsijáról és nem is kukacoskodni akarok !! Ami inkább sértő volt az az állítólag " udvariasan átengedett lehetőség " meg a feltételezés , hogy engem zavar , ha más autójáról van szó ! Az pedig , hogy én nagy becsben tartom az autómat az meg az én problémám !!

Remélem sikerült tisztázni a félreértéseket !!!

Köszi a lehetöséget a tisztázásra !! Üdv!!!

Link to comment
Megosztás:

Nálad ez valami ideológia? Miért ne mondhatnám egy olajat rendesen csipegető, 3-400 ezret futott autóról, aminek a kipuffogóján FÜST jön ki, hogy FÜSTÖL??? Ha a korrózió megette a nyúlványokat, akkor miért ne mondhatnám, hogy ROHAD? Miután volt törve, és ez látszik is rajta (mint sok más klubtárs autóján is) miért ne tehetném szóvá? Ezzel nem az Opelt fikázom. Meg ne tiltsd már. Szemben a te 700 ezres autóddal, ez a 200 ezer forintos autó ILYEN. De neked meg kellett jegyezned, hogy a tied mennyivel jobb.

Neked volt eddig egy szamarád. Melindának ezt az első autója, ami 2 személyes családunk ötödik járműve. Nekem eszemben sem volt Veled versenyezni.

A "fiatalember" pedig tiszteletlen volt. Tőled az.

Ne haragudj de te csinálsz versenykérdést ebből az egyszerű ügyből !!!

Az a helyzet , hogy nem értelek mi a bajod velem de most már inkább nem is akarlak és ezt megint nem sértésből mondom csak nincs értelme a fölös vitának !!!! Ja és a fiatalemberért is BOCS HA NEKED EZ TŐLEM SÉRTŐ !!!!

Link to comment
Megosztás:

Dehogy versenyzek.

Ja és a fiatalemberért is BOCS HA NEKED EZ TŐLEM SÉRTŐ !!!!
Miután idősebb vagyok, te pedig ironikusan írtad, igen, sértő.

Végighallgattuk az autód vásárlását és magasztalását. Egyszer esett szó másik autóról is, és neked gyorsan mindenki figyelmét föl kellett hívni arra, hogy a tied mennyivel jobb. Naná, nem vita.

A Vectránk a "járós" autó. Közösen vettük, de Melinda nevére irattuk. Remélem ezt nem sérelmezed. Meg ne védd már a nejemet tőlem. Talikra a B omival járunk, és ha minden jól megy, a készülő 1960-as P1-es lesz a másik gyöngyszem hamarosan.

Te az a 23 éves vagy, akit soha nem fog senki meggyőzni.

Na itt vita vége.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy versenyzek.

Miután idősebb vagyok, te pedig ironikusan írtad, igen, sértő.

Végighallgattuk az autód vásárlását és magasztalását. Egyszer esett szó másik autóról is, és neked gyorsan mindenki figyelmét föl kellett hívni arra, hogy a tied mennyivel jobb. Naná, nem vita.

A Vectránk a "járós" autó. Közösen vettük, de Melinda nevére irattuk. Remélem ezt nem sérelmezed. Meg ne védd már a nejemet tőlem. Talikra a B omival járunk, és ha minden jól megy, a készülő 1960-as P1-es lesz a másik gyöngyszem hamarosan.

Te az a 23 éves vagy, akit soha nem fog senki meggyőzni.

Na itt vita vége.

Ha megegeded azért még hozzáfűznék valamit !!

Egyrészt nem tudtam , hogy ilyen szenvedés volt nekem segíteni autótvenni !! Másrészt nektek 5 autótok van nekem ez az első normális kocsim , hát én is hagy szerethessem annyira amennyire ! Legfeljebb nem itt fogom magasztalni mert látom ez nagyon zavar !!!! Itt senki nem versenyzik senkivel !!!!!

Link to comment
Megosztás:

az A Omega is Vauxhall Omega volt? mer akkor én tévedtem ;-)

ha nem, akkor neked A Omegád van :(

de itt ez is off ;-)

csevegünk. Nem, csak egy vauxhall omega széria volt. Tehát nincs A vagy B. csak eccerűjen Omega.

Az A omega Carlton volt. meg előtte a Rekord is Carlton volt (Volt nekem is egy 1,8-as 85-ös).

De miután annyi típusról beszéltünk, ez már mindenhol OFF lenne.

Na én :silent:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.