Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Vannak arrafele ismerőseim, majd elhintem a jó hírét.

A végén még másik szervízbe kell menned gyakorlatra, mert oda nem megy senki. <_<

Na ezt ne csináld :wacko:

Ígyis halálra unjuk a fejünket alig hoznak autót és alig vesznek autót a válság miatt :S

Link to comment
Megosztás:

Az olajcsere miatti motormosásról megoszlanak a vélemények.

1-esek szerint nem érdemes a lerakodásokat bolygatni, mások szerint ne legyenek lerakódott olajsárdarabok.

És ennyi! Ha ez nincs, akkor a motort sem kell mosni.

Szerintem, ha normálisan cserélve van az olaj, akkor már ezzel minimalizálódik az olajsár lerakódása. Főleg akkor, ha normális olajat használ az ember.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom Thor, olyan órát belehet nekem is szerelni csak kell egy olyat venni meg hőfokérzékelőt igaz??

Annyi kábelem van ami csak lóg, meg elvan rejtve a hütö elé, de nemtom mik azok.

Nincs vkinek egy dudája eladó, mert 2 duda megy rá, de nekem az egyik nem müködik és az a kábel is ott lóg <_<

Csak tipp, de gondolom neked is be van vezetékelve a cucc. Lefényképezem (este) a csatit meg a kábelt, hogy milyet kell keresned.

Link to comment
Megosztás:

ez igaz:D annyi baj van az enyémmel, hogy a hátramenetet nehezen veszi, szerintem a szinkronkapcsolója lehet ki, mert úgy jól veszi, ha előbb tolok neki egy egyest utána hátramenetit.

Minden opelem ezt csinálta, nem minden alkalommal, de így általában jobban esik neki <_<

Senator nem, de az más generáció, más váltó :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem most pont fordítva van, 1-esbe nem akar, többibe igen, hátramenetbe is <_< De majd szerelő ránéz.

Hali!

Nekem is ilyet csinált a vectrám.Hibát nem találtunk sehol.Aztán a legvégén jöttem rá,hogy a váltó elején,és a rudazat végén van egy műanyag kardánkereszt szerű valami,ami ki volt kopva...Csere.Aztán csodák csodája jó lett.

Link to comment
Megosztás:

Thor! Rendeltem ám a vekimre egy komplett rávaló kipurendszert. Kedden jön meg, ezmár rendes 55ös belsős(közép, és hátsódob) közel 30ezerbe lesz :S De ami rajtavan, már mindenhol kifúj, és agyon vissza van hegesztgetve, jah meg 8szelepesre való(50es). Kíváncsi leszek milyen lesz:) Küldök linket mienek. Középdob Hátsó dob De azt tudom mielőtt felrakom, lefújom 2réteg Zink, vagy Horgany sprével külsejét, meg még a belébe is fújok, hogy ne rohadjon már el 1év alatt:S Vectrának az az átka hogy télen rohadtul sok kondenz vizet termel:S

Link to comment
Megosztás:

Thor! Rendeltem ám a vekimre egy komplett rávaló kipurendszert. Kedden jön meg, ezmár rendes 55ös belsős(közép, és hátsódob) közel 30ezerbe lesz :S De ami rajtavan, már mindenhol kifúj, és agyon vissza van hegesztgetve, jah meg 8szelepesre való(50es). Kíváncsi leszek milyen lesz:) Küldök linket mienek. Középdob Hátsó dob De azt tudom mielőtt felrakom, lefújom 2réteg Zink, vagy Horgany sprével külsejét, meg még a belébe is fújok, hogy ne rohadjon már el 1év alatt:S Vectrának az az átka hogy télen rohadtul sok kondenz vizet termel:S

Faxa :wacko:

Sokkal jobb lesz :( Jó ötlet a "tartósítás" <_<

Érdekes ez a kondezvízes cucc. Mostanában úgy gőzől hidegen a kipu mint' állat ;) Holott a többi verda nem annyira ;) Lehet a C20XE leömlő miatt?

Link to comment
Megosztás:

Faxa :wacko:

Sokkal jobb lesz :( Jó ötlet a "tartósítás" <_<

Érdekes ez a kondezvízes cucc. Mostanában úgy gőzől hidegen a kipu mint' állat ;) Holott a többi verda nem annyira ;) Lehet a C20XE leömlő miatt?

Szoktak fúrni a rendszer alacsonyabb pontjaira vékony fúróval lyukat és akkor nem marad pangó kondenzvíz a rendszerben. :o

Link to comment
Megosztás:

Faxa :wacko:

Sokkal jobb lesz :( Jó ötlet a "tartósítás" <_<

Érdekes ez a kondezvízes cucc. Mostanában úgy gőzől hidegen a kipu mint' állat ;) Holott a többi verda nem annyira ;) Lehet a C20XE leömlő miatt?

Nekemis rohadtul gőzöl. Pedig nem eszi a vizet, meg nem is fogy belőle. Meg amúgy az összes opel rohadtul gőzöl ha hideg van. Láttam olyant is, utcánk végén állt előttem egy F Astra, kicsi emelkedő van ahogy kifordulsz a főútra. Hát odalépett neki az astra, aztán fél liter víz tuti kicsorogott a kipuján :o Mintha slagot nyitottak volna:)

Link to comment
Megosztás:

Nekemis rohadtul gőzöl. Pedig nem eszi a vizet, meg nem is fogy belőle. Meg amúgy az összes opel rohadtul gőzöl ha hideg van. Láttam olyant is, utcánk végén állt előttem egy F Astra, kicsi emelkedő van ahogy kifordulsz a főútra. Hát odalépett neki az astra, aztán fél liter víz tuti kicsorogott a kipuján :wacko: Mintha slagot nyitottak volna:)

Nem hűtővízről van szó hanem kondenz vízről! <_<

Link to comment
Megosztás:

Istennel beszélget egy ember: - Uram, szeretném megtudni, hogy milyen a Paradicsom és milyen a Pokol!

Isten odavezeti két ajtóhoz. Kinyitja az egyiket és megengedi az embernek, hogy betekintsen

A szoba közepén egy hatalmas kerek asztal volt és az asztal közepén egy nagy fazék, benne ízletes ragu.

Az embernek elkezdett csorogni a nyála.

Az emberek, akik az asztal körül ültek csont soványak és halálsápadtak voltak. Az összes éhezett.

Mindegyiknek egy hosszú nyelű kanál volt a kezében, odakötözve a kezéhez.

Mindegyikük elérte a ragus tálat és vett egy kanállal.

De mivel a kanál nyele hosszabb volt, mint a karjuk, nem tudták a kanalat a szájukhoz emelni.

Az ember megborzongott nyomorúságukat, szenvedésüket látva.

Isten ekkor azt mondta: Amit most láttál az a Pokol volt.

Majd mindketten a második ajtóhoz léptek.

Isten kitárta azt és a látvány, ami a kíváncsi ember elé tárult, ugyanaz volt, mint az előző szobában.

Ott volt egy nagy kerek asztal, egy fazék finom raguval, amitől ismét elkezdett folyni az ember nyála.

Az emberek az asztal körül ugyanúgy hosszú nyelű kanalat tartottak a kezükben.

De ez alkalommal az emberek jól tápláltak, mosolygósak voltak és nevetve beszélgettek egymással.

Az ember ekkor azt mondja Istennek: Én ezt nem értem!

Ó, pedig ez egyszerű - válaszolja Isten - ez igazából csak képesség kérdése.

Ők megtanulták egymást etetni, míg a falánk és önző emberek csak magukra gondolnak.

Amikor csak magunkra gondolunk... a Pokol van itt a Földön . <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.