Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Tegnap kicsit meglepődtem... :rolleyes: ... Fót felől jöttem fel az M0-ra és kis kormolás gyanánt odaléptem picit, hát 210-nél néztem rá az órára... Ilyen gyorsan még sosem értem oda csömöri lehajtóhoz :huh: Persze semmi és senki nem volt általam veszélyeztetve!

Remélhetőleg Te sem voltál "lesipuskások" által veszélyeztetve! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezért léptél be thor?

Elküldve: 2012 január 20 - 14:58

Kedves Fórumozók!

A MOTE 2012.01.20 án fórumfrissitést hajtott végre.

Ennek köszönhetően a fórumunk biztonságosabb, feltörhetetlenebb és gyorsabb lett.

Mivel a MOTE egy hivatalos Opel Klub, és a klub pénzeit a klubtagok biztosítják,

és a fórum frissités anyagi vonzatát is a klubtagok adták össze,

így az alábbi módosítást hajtottunk végre az Új felületen:

A mai naptól a nem klubtag státuszú felhasználók napi 5 hozzászólást tehetnek a fórumon.

A fel nem használt hozzászólás mennyiség nem vihető át a következő napra.

Amennyiben kihasználtad a napi limitet, akkor aznap már nem készíthetsz több hozzászólást a fórumon.

Legközelebb másnap van lehetőséged fórumozni.

A MOTE klubtagok, illetve a MOTE testvérklubjainak a klubtagjai továbbra is

korlátlanul használhatják a fórumot!

A döntés azért jött létre, mert megpróbáljuk az értelmes, az Opel autókat szerető embereket bevonzani a klubba, illetve a fórum életébe,

Az ingyenszervizre idejáró felhasználóktól meg megpróbálunk elköszönni...

Fontos:! Ne regisztrálj 10 felhasználót, azért hogy többet tudj fórumozni. A fórum a klubé, ha kevésnek tartod a napi 5 hozzászólást, lépj be a klubba,

és korlátlanul tudod használni a fórumot...

Megértéseteket köszöni:

A MOTE vezetősége

Link to comment
Megosztás:

Ő volt a határozottabb :)

Mindig elámulok azon ahogy az oroszok intézik a dolgaikat ...

Két éve volt egy orosz pilóta vendégünk... párosodni szeretett volna a styúúúárdessz nénivel, aki ebben nem volt annyira partner... emberünkben meg dolgozott az alkohol, és átnyúlt egy bejárati ajtón... ököllel verte szét a tűzzáró ajtót... kiszedte az nőcit a szobából, akinek ez a férfias magatartás már igencsak imponált, és ott a folyosón egy füles után rábólintott a dologra... Végrehajtották, és mindenki ment a maga szobájába... aztán reggel lejött a csávó, és közölte, hogy volt 4 vodka a minibárból, meg egy bejárati ajtó... :icon11:

Szó nélkül kifizette, csak kérte, hogy rendőrségnek ne szóljunk, mert neki így egyszerűbb, nekünk meg végül is így mindegy...

Link to comment
Megosztás:

Két éve volt egy orosz pilóta vendégünk... párosodni szeretett volna a styúúúárdessz nénivel, aki ebben nem volt annyira partner... emberünkben meg dolgozott az alkohol, és átnyúlt egy bejárati ajtón... ököllel verte szét a tűzzáró ajtót... kiszedte az nőcit a szobából, akinek ez a férfias magatartás már igencsak imponált, és ott a folyosón egy füles után rábólintott a dologra... Végrehajtották, és mindenki ment a maga szobájába... aztán reggel lejött a csávó, és közölte, hogy volt 4 vodka a minibárból, meg egy bejárati ajtó... :icon11:

Szó nélkül kifizette, csak kérte, hogy rendőrségnek ne szóljunk, mert neki így egyszerűbb, nekünk meg végül is így mindegy...

Nah pont erről beszélek :)

Én a kamionosoktól hallottam kinti sztorikat...

Ott tényleg igaz volt "Előbb üss aztán beszélj" dolog :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.