Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Na, elhoztam nagyapáméktól a bézs műszerfalat meg a hozzátartozó sallangokat, mint pl szőnyeg alatti szivacs.
Meg akkor már bemegy az állítható kormányoszlop is...

Nem fogok unatkozni a héten. :)

Jha, meg találtam egy c20let-et is a lomok között, lehet azt is belógatom. :D

Link to comment
Megosztás:

Na, elhoztam nagyapáméktól a bézs műszerfalat meg a hozzátartozó sallangokat, mint pl szőnyeg alatti szivacs.

Meg akkor már bemegy az állítható kormányoszlop is...

Nem fogok unatkozni a héten. :)

Jha, meg találtam egy c20let-et is a lomok között, lehet azt is belógatom. :D

Nah ne már :D

Ezt amúgy Nagypapádéknál találtad? :)

Nekem gőzerővel megy a felkészülés a kupára...

Link to comment
Megosztás:

Pedig van rajta teljesítménynövelő díszcsík. Szerintem simán lenyomná a C20LET-det :P

Hát, ha már így kigondoltam én is leírom :D

Én a külső "antituning" oszlopos tagjaként Wookie véleményét osztom, borzalmas lett :D

De mint ugye ismeretes, ízlésről és vallásról nem illő vitatkozni :)

Link to comment
Megosztás:

Természetesen csak április 1-re tekintettel ment az a kép :D

Hát, ha már így kigondoltam én is leírom :D

Én a külső "antituning" oszlopos tagjaként Wookie véleményét osztom, borzalmas lett :D

De mint ugye ismeretes, ízlésről és vallásról nem illő vitatkozni :)

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor mondom :D

Indulok a MAMI kupán hejj egy S51-essel Sport-ban :)

Na, akkor marhagyorsan dobjál fel valami képeket a gépről. :D

Más:

Elkezdtem letakarítani a műszerfalat, természetesen ennek is sz@rrá van repedve a szélvédő fűtése, még rosszabb mint a sajátom, mert az csak repedve van itt ott, de ez meg elállt, meg kiestek belőle darabok, de most sem idő, sem pénz nincs kicserélni, így megint maradt a taknyolás. Szépen megforrasztgattam a repedéseket amennyire engedte, majd zsírtalanítottam, és az egészre húztam vékony kétoldalú ragasztót. (azért ezt mert ez van itthon és brutál erősen tapad) majd kimaszkoltam és megküldtem az egészet matt feketével. Szép nem lett, de még mindig jobb mint a foghíjas szellőző, és legalább nem fog zörögni, meg nyugodtan keletkezhetnek rajta újabb repedések nem fogom látni. :D

Link to comment
Megosztás:

Úgylátom teis olyan vagy, hogy ha épp nincs semmi dolgod, akkor csinálsz magadnak :D

Nálam a következő projekt a hővédő fóliázás lesz, mert mióta kint süt a nap, azóta megpusztulok a kocsiban. Ráadásul a szélvédőm meg kapott egy követ, úgyhogy oda nem kerül semmi, mert ha cserés lesz akkormeg kap gyárilag zöldítettet.

Link to comment
Megosztás:

Belső AC-s tankban javította már valaki belül a visszafolyó ágat? Ahol abba a műanyag gyűjtőpohárba megy vissza az anyag, és nem abba nyomja, hanem a műanyag cső oldalánál, és gyorsításkor kiszürcsöli az anyagot a pohárból, és nehezen folyik utána :\ valaki segítsen már hogyan tudnám ezt normálisan megcsinálni! :)

Link to comment
Megosztás:

Belső AC-s tankban javította már valaki belül a visszafolyó ágat? Ahol abba a műanyag gyűjtőpohárba megy vissza az anyag, és nem abba nyomja, hanem a műanyag cső oldalánál, és gyorsításkor kiszürcsöli az anyagot a pohárból, és nehezen folyik utána :\ valaki segítsen már hogyan tudnám ezt normálisan megcsinálni! :)

Már írtam régebben, de ezek szerint elsiklottál felette.

Mivel olyan kicsi a lyuk, hogy nem tudod kivenni sehogy a poharat, így én tankot cseréltem (egyelőre gondolatban :) )

Egy megoldás van (a cserén kívül), rátankolsz. Van az a szint ahol még nem csinálja. Nálam olyan 8-10 liter lehet.

Link to comment
Megosztás:

Már írtam régebben, de ezek szerint elsiklottál felette.

Mivel olyan kicsi a lyuk, hogy nem tudod kivenni sehogy a poharat, így én tankot cseréltem (egyelőre gondolatban :) )

Egy megoldás van (a cserén kívül), rátankolsz. Van az a szint ahol még nem csinálja. Nálam olyan 8-10 liter lehet.

Hát én meg fentről belógattam a csövet a pohárba, az ac mellé. Így valamelyest jobb lett, de nem az igazi. Amúgy más is küszködik ezzel a problémával. Egy rugós műanyag szelep van azon a kis csonkon amire rámegy a visszamenő. És szerintem egy idő után oldja a benzin, és összeragad. És ezért tolja mellé a cuccot. De majd mindenképp találok rá ki valami megoldást, és képekkel dokumentálom, aztán közzéteszem nektek! :)

Link to comment
Megosztás:

Arra a pohárra van rátolva a visszafolyó cső, hogy először azt töltse fel, hogy az ac mindig kapjon anyagot. Nem lehet hogy le van csúszva?

Azt meg nem tartom valószínűnek hogy a benzin kioldaná, az enyém lassan 24 éves, és semmi baja, ráadásul 2 éve már elég sokat megy tiszta etanollal is.

Link to comment
Megosztás:

Hát én meg fentről belógattam a csövet a pohárba, az ac mellé. Így valamelyest jobb lett, de nem az igazi. Amúgy más is küszködik ezzel a problémával. Egy rugós műanyag szelep van azon a kis csonkon amire rámegy a visszamenő. És szerintem egy idő után oldja a benzin, és összeragad. És ezért tolja mellé a cuccot. De majd mindenképp találok rá ki valami megoldást, és képekkel dokumentálom, aztán közzéteszem nektek! :)

Szerintem sem oldja azt a benzin.

Inkább az lehet hogy a szelep nem zár rendesen néha valami trutyi miatt.

Egész biztos hogy nem lesz időm mostanában ezzel foglalkozni, de szívesen veszem ezt a hibafeltárásos cuccot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.