Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Üdvözlet mindenkinek.

Nem rég vettem egy 1.4 16V-s 2000-es Astrát. Érdeklődnék kb mennyi az átlagos fogyasztása, érdemes-e vinni szervízelni(eddig volt), miket jó tudni róla(hibái)?

Előre is köszönöm a segítségüket.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet mindenkinek.

Nem rég vettem egy 1.4 16V-s 2000-es Astrát. Érdeklődnék kb mennyi az átlagos fogyasztása, érdemes-e vinni szervízelni(eddig volt), miket jó tudni róla(hibái)?

Előre is köszönöm a segítségüket.

Átlag fogyasztás: 7-8 között, kérdés mennyire nyomod neki. Szervíz: ha igényt tartasz a még egy év szavatosságra: márkaszervíz; ha nem: otthon, ha nem értesz hozzá márkaszervíz, de zsebbenyúlós vagy a kétes "zsenik". Hibái: ha nincs, ne is keress! az majd jön :lol: de remélem nem most :D

Ne aggódj jó autót vettél!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenki!

Új vagyok itt!

Tanácsot szeretnék kérni.

Egy Astra G caravan 1.7 dt akarok venni és a Ti tapasztalatotokra lenne szükségem.

1. Mire kell figyelni a bejáratás idején?

2. Milyen hibák fordulhatnak elő?

3. Budapesti forgalomban hogyan fogyaszt?

4. Minden pozitívumot :D és negatívumot :lol: írjatok meg nekem please!

Baráti üdvözlettel!

mozes

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenki!

Új vagyok itt!

Tanácsot szeretnék kérni.

Egy Astra G caravan 1.7 dt akarok venni és a Ti tapasztalatotokra lenne szükségem.

1. Mire kell figyelni a bejáratás idején?

2. Milyen hibák fordulhatnak elő?

3. Budapesti forgalomban hogyan fogyaszt?

4. Minden pozitívumot :D és negatívumot :lol: írjatok meg nekem please!

Baráti üdvözlettel!

mozes

Hi!

<< Astra G általános műszaki problémák >> (KLIKK)

<< Astra G fogyasztás >> (KLIKK)

Link to comment
Megosztás:

apám.... hogy ti még mindig ráugrotok az összes első hozzászóló, 2 oldalt krdezőkre.... :shock:

rövid történet:

volt egyszer javuárban egy csávó, akinek azt hittem hogy segiten tudok.

az első hozzászólásában szintén olyan 5-6 kérdést tett fel. én PÜ ben válaszoltam neki.

Azóta nem ment egy az üzenet, mert nem jelentkezett be, hogy megnézze a válaszokat a kérdéseire.... :?

Link to comment
Megosztás:

apám.... hogy ti még mindig ráugrotok az összes első hozzászóló, 2 oldalt krdezőkre.... :shock:

rövid történet:

volt egyszer javuárban egy csávó, akinek azt hittem hogy segiten tudok.

az első hozzászólásában szintén olyan 5-6 kérdést tett fel. én PÜ ben válaszoltam neki.

Azóta nem ment egy az üzenet, mert nem jelentkezett be, hogy megnézze a válaszokat a kérdéseire.... :?

:?

Ezt nevezem én kedves fogadtatásnak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:?

Ezt nevezem én kedves fogadtatásnak! :lol:

ez most nem biztos, hogy uhuhu hibája

elég nagy ugyan ez a fórom, de nagyon jól szekcionált

kicsit le kell ülni és végig kell böngészni

mindent megtalálsz, nem feltétlenül kell mindent úja beiratni

Link to comment
Megosztás:

ez most nem biztos, hogy uhuhu hibája

elég nagy ugyan ez a fórom, de nagyon jól szekcionált

kicsit le kell ülni és végig kell böngészni

mindent megtalálsz, nem feltétlenül kell mindent úja beiratni

Kösz!

A kereső sajnos csak a fórumot adta meg, ahol a témával kapcsolatos dolgok vannak, jobb lenne, ha a megfelelő commentre tudna mutatni és nem kéne 30-100 oldalt végig lapozgatni. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tavaly kezdtem olvasni a forumot,mivel egy Astra kombi 1,6 16v/2003,01/ boldog tulajdonosa lettem.Németből vettem törötten,de a lábán hoztam haza.Kényelmes,jól pakolható!A sebesség nálam nem első/bár ahol lehet szeretek én is menni a magyar utakon, főleg itt keleten!/ nem igen lehet száguldozni.Városban megyek a legtöbbet,miota nálam van 24000km mentem,minden probléma nélkül.A szerelési minőség első osztályú,belül csendes,szóval jóóó!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tavaly kezdtem olvasni a forumot,mivel egy Astra kombi 1,6 16v/2003,01/ boldog tulajdonosa lettem.Németből vettem törötten,de a lábán hoztam haza.Kényelmes,jól pakolható!A sebesség nálam nem első/bár ahol lehet szeretek én is menni a magyar utakon, főleg itt keleten!/ nem igen lehet száguldozni.Városban megyek a legtöbbet,miota nálam van 24000km mentem,minden probléma nélkül.A szerelési minőség első osztályú,belül csendes,szóval jóóó!

Kép/képek vannak a kocsidról ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.