Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem azért mindenki elviselné a jó, mrákás felnit

csak én biztos nem dolgoznék 4-5 hónapig, hogy márkás, jó felnim legyen

inkább vigyázok a kátyúkkal és aki meg ledudál... :lol:

ez igaz, de ha egyszer az ember kiad egy táska pénzt, akkor nagyon bánná, ha a második gödör után rázna a kormány, mert deformálódott...

én sem vagyok egy gazdag csávó, de szart nem vennék... megtapasztaltam az Alessio felniken hogy azok nem budapestre valók... / a kadetton is az vót/

Link to comment
Megosztás:

gratula Uhu a verdához.... nagyon cép!!!!! és a szárny is nagyon jól áll rajta....

felni kérdés... alessio finoman szólva kalap kaki.... volt olyan ismerősöm, aki kockásra gyúrta párezer km alat....

szerintem még mindig érdemesebb megvenni egy relatíve drágább felnit, és akkor az "örök" vagy legalábbis sokáig kiszolgál.....

bár autónál általánosságban is azt tapasztalom, hogy olcsó meoldás fél megoldás, és lehet, hogy nagyobb kárt fog csinálni hosszú távon....

Link to comment
Megosztás:

bár autónál általánosságban is azt tapasztalom, hogy olcsó meoldás fél megoldás, és lehet, hogy nagyobb kárt fog csinálni hosszú távon....

illetve 4X annyi bosszuságot okoz.

mehet szabira, hogy elvidd görgőztetni, ráz, szar, nyáron téligumikkal fogsz járni, és utána azt a különbözetet ráköltöd, mintha elsőre jót vettél volna...stb....

Link to comment
Megosztás:

Nekem annyi volt a mázlim - a már említett, 2 órája az autómra szerelt tönkrement új alufelnivel és zsír új gumival - hogy mivel sikerült mindent jól dokumentálnom, az önkormányzat - mivel nem volt más lehetősége - fizetett egy új felnit és gumit.

Igaz, hogy áprilisban volt a kátyúzás és október végén kaptam pénzt... :lol: De legalább kifizették! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Az első az nem a TURBO gyári felnije? :lol: Mindenesetre szerintem a TURBO-k gyári 17"-es felnijei GYÖNYÖRŰEK! Az tutira nagyon jól mutat rajta!

Ez a baj, ezzel a tetves alu-val, hogy nagyon-nagyon drága! És sokan beleesnek abba a hibába / csapdába, hogy vesznek egy ALESSIO-t, MILLEMIGLIA-t, stb., mert jó áron van... pontosabban mert sajnos csak ezek vannak elérhető áron!!! :lol: Viszont ezek nagyon-nagyon gyenge felnik (mint a mellékelt ábra is mutatja). ;)

Sajna az én Astram-on is Tekno felni van, ami ugyanez a kategória... és 2 óra használat után - egy szerencsétlen kátyúzás következtében egyből meg is öltem az egyik felnimet! Mondom, nekem 2 órája volt a gépen!!! és volt benne vagy 10 km! :D

Szóval Sonique-nak van igaza, amikor azt mondja, hogy minőségi és márkás felni kell... mert azok tényleg bírják nagyon! (pl. OZ)

Nyilván, ha egy mód lesz rá - és veszek felnit valamikor - én is megpróbálok ilyesmit venni.

Amúgy Ákos... szerintem ez a sok küllős OZ Racing is elég jól mutatna még rajta! :D

ÁKOS!!!

IDES!!! Ezt most rendeld meg!!! :D

OPC Astra 17"-os 0-kmes EREDETI felnik! 93 EUR!!!

Ákos!

Az OPC-men ugyanez a felni van, és a gumis azt mondta, hogy borzalmasan erős darab. Szóval, csak javasolni tudom. Szerintem az ára is nagyon okés!

Link to comment
Megosztás:

mé?? az má nemisjóóóóóóó??????? :lol: :lol:

Az én kis autómon is 15"-ös Tekno felnik vannak... Amikor vettem, erre futotta...

Igazából nekem nem volt vele bajom - egy bizonyos kátyúzást leszámítva.

De azt mondják, hogy ezek is elég gyenge felnik pedig.

Link to comment
Megosztás:

Szervusztok!!Nem tudtok véletlenül bontót(Budapesten vagy a közelében) ahol lehet Astra G sedanra hátsó csomagtér ajtó??segítségeteket előre is köszönöm!

Kispesten van egy elég nagy. Keress rá, valakinek már beírtam a címet, telefonszámot a fórumra valahova. Nem emlékszem, azt hiszem, Fő utca...

Link to comment
Megosztás:

Az én kis autómon is 15"-ös Tekno felnik vannak... Amikor vettem, erre futotta...

Igazából nekem nem volt vele bajom - egy bizonyos kátyúzást leszámítva.

De azt mondják, hogy ezek is elég gyenge felnik pedig.

Van egy a XIV. kerület Bosnyák utcában is. Közel a Róna utcához.

Az az öreg kizárólag Opel-lel foglalkozik. Jó árai vannak.

Bocs, de nekem nem azt idézi, amit kiválasztok, hanem a mellette levőt. Ez már a második alkalom.

Szóval <b>Newl</b> bontós kérdésére válaszoltam.

Az előzőmet meg betette az azelőtti hozzászólásomba...

Itt valami nem kerek...

Lehet, hogy ezt is beteszi?

Link to comment
Megosztás:

Van egy a XIV. kerület Bosnyák utcában is. Közel a Róna utcához.

Az az öreg kizárólag Opel-lel foglalkozik. Jó árai vannak.

Bocs, de nekem nem azt idézi, amit kiválasztok, hanem a mellette levőt. Ez már a második alkalom.

Szóval <b>Newl</b> bontós kérdésére válaszoltam.

Az előzőmet meg betette az azelőtti hozzászólásomba...

Itt valami nem kerek...

Lehet, hogy ezt is beteszi?

:lol: :lol: :lol:

látom ismerkedsz a fórummal :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Hi, Mindenki!

Szépséges a zúj Fórum! Még barátkozom véle.

Kérdéseim: a gépemmel van baj, v Nektek sem jelennek meg mindig az emotikonok egy-egy hozzászólásnál? Osztán: az "idéz" gomb nekem nem műxik. Mitöbb, néha a "hozzászólás" gombra kattintva megjelenik egy előző hozzászólás, mintha idéztem volna. Az mért van az??? :lol:

Bocs, ha kissé off vagyok, és azért is, h rondán írok... :lol:

Peace

Link to comment
Megosztás:

Najóvan, bakker, MOST bezzeg megjelentek a ikonok... Biztos velem van a baj... Hulladögfáradtvagyok...

az idézzel csak bejelölöd, amit idézni akarsz és a hozzászólás gomb megnyomása után kezdi el idézni

ha válaszolni akarsz valamire, akkor a válasz gombot nyomd meg :lol:

szmájlik szépen megjelennek

Bazs! Thxxx a lot!

Te tudsz valamit...

Üdvelet

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol:

látom ismerkedsz a fórummal :D ;)

Fogom a témát... :-):-):-):-):-):-) Az "idéz" most nem a tetején van, hanem az alján... Az előzőt idéztem... :D

Na de akkor sem kéne az előző szövegemet javítani, ha új hozzászólást nyitok... (Még akkor sem, ha látom, hogy van ilyen funkció.)

Vagy ez ilyenkor már így lesz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.