Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

egyelőre biztosan

nem tudom, észrevetted-e, de ez teljesen másik fórum, ami ráadásul fizetős is, de legalább megbízhatóan működik :lol:

infó: http://www.opelforum.hu/index.php?act=boardrules

Az EDS-en van egy OPC fórum, pont ugyanez az engine. Sőt, magam is írtam már valami hasonlót, persze nem ilyen porfit. Szóval, pontosan látom, hogy ez más.

Link to comment
Megosztás:

Na itt, ha beszélgetünk felnikről. Vevő lennék jó minőségű használt AstraG-re való 15"-osra. Úgy döntöttem nem akarok új gumikat venni tavasszal. Tudom "offtopic".

nézzél körebe az eladó felnik között, mert én is innen a fórumról vettem az enyémeimet 4e / db ért...

Link to comment
Megosztás:

szia Npasi!!!

köszönöm szépen a segítséget :lol: Ugye-ugye, hogy nem én képzelődöm....Na nem mintha nem lenne élénk a fantáziám, de..... :lol:

Konkrétan a 349 és 351 alapján sem tagadtam ki senkit a G Astrások közül! Melyik mondatban utaltam ilyesmire? Hmmm?????? Éppen hogy ti kezdtétek el azt képzelni, hogy mivel nem "illetek" be sehova (pl a színetek alapján), ebből következően mi már biztos kitagadunk. Szal inkább nézzetek magatokba...

Link to comment
Megosztás:

Nem vesztettem el a humorérzékem, amint azt szerintem az emlegetett topikban is látni, de azt nem szeretem, ha alaptalanul állítotok dolgokat...

Bocsi, de ez most tényleg nem esett jól... Mindegy, térjünk át vmi más témára. :lol:

Én egész január 9-ig szabin leszek.... :lol: Kicsit ritkábban tudok majd fórumozni, de azért időnként benézegetek majd...

Link to comment
Megosztás:

Nem vesztettem el a humorérzékem, amint azt szerintem az emlegetett topikban is látni, de azt nem szeretem, ha alaptalanul állítotok dolgokat...

Bocsi, de ez most tényleg nem esett jól... Mindegy, térjünk át vmi más témára. :lol:

Szerintem túl komolyan fogtad fel, mrt ez vicc volt!Ahogy ez "emlegett topicban is látni" :lol:

Kicsit túlérzékeny vagy mostanában kedves.

De nem baj, azért még szeretünk, és bocsánat nem megbántani akartalak.

Te mázlista, engem nem engednekszabira :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.