Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

dehogynem....majd irok vmit...arra rakom fel a keretet..........

majd szépen megkérsz, jattot dugsz a zsebembe, és adok még két keretet , hogy az asconára is legyen... :roll:

sőt matrinyát is tudok adni arra is.... szintén 2 kérekszépenbe ios kerülhet akár :wink:

Link to comment
Megosztás:

Telo !

nagyon tudom ajánlani a mai EDDÁT is...Kunos nagy gitáros volt de Alapi lehet h mégjobb.... :wink:

egyébként hivatalosan ma jelent meg az új album,Isten az Úton címmel ! már kerestem a boltokban de még nem érkezett meg...

és nekem ilyenem is van :

http://www.kep.tar.hu/gelko/50049957/12096911#2

:lol:

régen sok koncertre jártam, bár egy-2 lemzzel mostmár én is le vagyok maradva.

nem lehet hogy régi Eddás lévén ragaszkodsz Alapihoz jobban??bár tény tud valamit a Steve

Link to comment
Megosztás:

régen sok koncertre jártam, bár egy-2 lemzzel mostmár én is le vagyok maradva.

nem lehet hogy régi Eddás lévén ragaszkodsz Alapihoz jobban??bár tény tud valamit a Steve

én kb 3 éve járok koncertekre de már régóta hallgatok Eddát....Kunost sajnos nem láttam élőben játszani....

a Steve nagyon is tud vmit.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

régen sok koncertre jártam, bár egy-2 lemzzel mostmár én is le vagyok maradva.

nem lehet hogy régi Eddás lévén ragaszkodsz Alapihoz jobban??bár tény tud valamit a Steve

Tudom, hogy tud a Steve, régen sokat gitározgattam az ő koncertjeire is, de most a Kunosra vagyok ráállva... Más a stílusuk. Lehet, hogy az Alapi technikailag többet tud, de most vhogy Kunos kicsit közelebb áll a szívemhez... érezni rajta a fiatalságot, a lazaságot, a kicsit szétszórtságot és az őstehetséget. Alapi tanultabb, technikásabb, vhogy nem is tom... olyan más.... mostanában mondjuk nem hallottam. Illetve amit hallottam, az nem nagyon jött be.

Link to comment
Megosztás:

az mondjuk hozzá tartozik h Kunos idején az Edda is más volt.még Pataky mondta h az a korszak tényleg az igazi Rock'n Roll-ról szólt...ez érződik Kunos játékán is...

abban igazad van h "mesterségesebb" a Steve.....

de az is lehet h abszolult baromságokat irok.... :oops: :lol:

Link to comment
Megosztás:

az mondjuk hozzá tartozik h Kunos idején az Edda is más volt.még Pataky mondta h az a korszak tényleg az igazi Rock'n Roll-ról szólt...ez érződik Kunos játékán is...

abban igazad van h "mesterségesebb" a Steve.....

de az is lehet h abszolult baromságokat irok.... :oops: :lol:

Igen, ez a jó szó: "mesterségesebb". Ezt kerestem! Köszi... :D

Link to comment
Megosztás:

ahogy mondod Nyuszi ! Attissal nagyon egy hullámhosszon voltak.Kunos halálával belőle is kihalt vmi.szerintem.volt szerencsém beszélgetni vele erről az egészről...

DE ! az elmúlt két évben az edda kezd magára találni.tegnap hallottam 7 új számot az albumról...hál Istennek a Szélviharos stílust követi :smt023

Link to comment
Megosztás:

ahogy mondod Nyuszi ! Attissal nagyon egy hullámhosszon voltak.Kunos halálával belőle is kihalt vmi.szerintem.volt szerencsém beszélgetni vele erről az egészről...

DE ! az elmúlt két évben az edda kezd magára találni.tegnap hallottam 7 új számot az albumról...hál Istennek a Szélviharos stílust követi :smt023

Akkor viszont hallanom kell őket!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.